feminist.org•forum s dušom
Osjećate li se ponekad pomalo drugačije od svojih vršnjaka?Volite li ples?Ili možda glazbu?Pišete li priče i pjesmice kao iz šale?Volite li,bolje rečeno,umjetnost?Onda je ovo pravo mjestašce za vas.Naš maleni,ali topli forum sadržava razne diskusije o umjetnosti,bilo kakvoj vrsti.
Imamo i biblioteku i kino,radionice,denvnike i RPG.
Imamo i sjajnu ekipu s kojom se uvijek možete dobro zabaviti te uklopiti.
No,osim toga,mi smo i feministički forum.Kada skupimo dosta članova,postati ćemo partner stranici za prava žena.Pomognite nam u tome,jer vašom registracijom bliže smo svome cilju.Hvala vam.

https://feminist.forumcroatian.com
https://feminist.forumcroatian.com
feminist.org•forum s dušom
Osjećate li se ponekad pomalo drugačije od svojih vršnjaka?Volite li ples?Ili možda glazbu?Pišete li priče i pjesmice kao iz šale?Volite li,bolje rečeno,umjetnost?Onda je ovo pravo mjestašce za vas.Naš maleni,ali topli forum sadržava razne diskusije o umjetnosti,bilo kakvoj vrsti.
Imamo i biblioteku i kino,radionice,denvnike i RPG.
Imamo i sjajnu ekipu s kojom se uvijek možete dobro zabaviti te uklopiti.
No,osim toga,mi smo i feministički forum.Kada skupimo dosta članova,postati ćemo partner stranici za prava žena.Pomognite nam u tome,jer vašom registracijom bliže smo svome cilju.Hvala vam.

https://feminist.forumcroatian.com
https://feminist.forumcroatian.com

You are not connected. Please login or register

Prethodna tema Sljedeća tema Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Ou Maj Gimnazija! Empty Ou Maj Gimnazija! pon lis 24, 2011 6:44 pm

Eurokremic.♥

Eurokremic.♥
Dizajner
Dizajner
~Blog koji prati situaciju u Jagodini, pogotovo gimnazije.~



#1- What happens at the party, gets on OMG!

Specijalan izvestaj sa Miloseve rodjendanske zurke, subota.
Kako saznajem, nove ljubavi su nastale, a nakon sto su 3 nasa ucenika otisla na razmenu ucenika, ostali su izgleda ostali na razmeni partnera.
Svima nam je dobro poznat dogadjaj 'Dunda&Nadja'. Ali sta je Nadju nateralo da se, i to za jedno vece, smuva sa simpatijom svoje najbolje drugarice? Alkohol? Nadja i Mila bile su jedine da nisu mnogo popile. Ja saznajem da je to bilo nesto drugo - ocaj. Da li i bezosecajne kucke ponekad imaju osecanja i potrebu da gresku isprave jos jednom greskom? Izgleda da je odgovor pozitivan.
Naime, pre nego sto su se Nadja i Dunda smuvali, i to Filicki na oci, Nadja se smuvala i sa slavljenikom licno. O, da, Nadja je bila sa Milosem. Ali zasto je kasnije bila sa Dundom? Da li je shvatila da je Milos jos davno ostavio visemesecnu devojku zbog nje, te da on zeli vezu, a ona nekoga da pozvalavi jedno vece? Tako cujem, ali mi je to veoma sumnjivo. Moje licno misljenje je da je Nadja shvatila da moze da smuva boljeg od Milosa, pa se bacila na Dundu.
A onda je usledila sledeca 'ljubav'. Milos i Jovana. Oh, da, Milos je nasao zamenu za svoju pravu ljubav, i to u nevinoj Jovani, koja je danas zaplakala. Da li je shvatila da je iskoriscena? O-ou, izgleda da vise nisam jedina koja zna za prvu 'ljubav'.
Uskoro stize i jedan mali 'dokaz' divne divne 'ljubavi' izmedju N i D.
Dok su svedoci bili zaokupljeni svom tom ljubavlju, sta su radile one koje o ljubavi ne zele da razmisljaju, poput svese-singl Jelene ili odbijene Nine? Recimo da bih ja na vasem mestu izbrisala poruke iz telefona, bar one koje otkrivaju svasta, khm, Saro. O, da, nase nesrecne-u-ljubavi su se pretvorile u detektivke. Detektivke su me inspirisale za jos jedan trac - Sara, cu cu vozic. Ali o tome cemo kasnije.
Za sada, porazmislite malo sta pijete kada ste na ludim rodjendanima, i testirajte se ukoliko dodjete do Nadjinih otvora.

Hugz & KisseZ,
She.

2Ou Maj Gimnazija! Empty Re: Ou Maj Gimnazija! pon lis 24, 2011 7:46 pm

Eurokremic.♥

Eurokremic.♥
Dizajner
Dizajner
She vam je obecala, She ispunjava!
Ou Maj Gimnazija! 297741_228895213840419_100001598258689_703014_1566314535_n
Pa, N, kako se D ljubi?
Hugz & KisseZ,
She.

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.