feminist.org•forum s dušom
Osjećate li se ponekad pomalo drugačije od svojih vršnjaka?Volite li ples?Ili možda glazbu?Pišete li priče i pjesmice kao iz šale?Volite li,bolje rečeno,umjetnost?Onda je ovo pravo mjestašce za vas.Naš maleni,ali topli forum sadržava razne diskusije o umjetnosti,bilo kakvoj vrsti.
Imamo i biblioteku i kino,radionice,denvnike i RPG.
Imamo i sjajnu ekipu s kojom se uvijek možete dobro zabaviti te uklopiti.
No,osim toga,mi smo i feministički forum.Kada skupimo dosta članova,postati ćemo partner stranici za prava žena.Pomognite nam u tome,jer vašom registracijom bliže smo svome cilju.Hvala vam.

http://feminist.forumcroatian.com

You are not connected. Please login or register

Prethodna tema Sljedeća tema Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Da li biste željelo biti muško? Empty Da li biste željelo biti muško? on sri stu 02, 2011 5:11 pm

aureiaxxpixie.

aureiaxxpixie.
"Fuck you,I won't do what you tell me!"
Da li biste željelo biti muško? Admin
Vaše mišljenje

"Some of those that work forces, are the same that burn crosses."

~23.11.-21.12.2011~

"And after all,remember,you are that one who have nothing to lose.You the most important person in your life.And what is most important,smile because you are beautiful,independent,strong woman,and he is just one boy in 10000 of them who would kill to be with you.Be happy girl,some day,prince will come."

Spoiler:

Da li biste željelo biti muško? 57981883Da li biste željelo biti muško? Cigarette-smoking-girl

2Da li biste željelo biti muško? Empty Re: Da li biste željelo biti muško? on čet stu 03, 2011 7:14 pm

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
Pa mozda na jedan dan,chisto da vidim kako funkcionisxe musxki mozak...ali ja sam zadovoljna sxto sam zena i naravno nikad nisam pomislila da bi bilo bolje da sam musxko

Da li biste željelo biti muško? Anahixx

Spoiler:

Da li biste željelo biti muško? You-want-with-andy
Da li biste željelo biti muško? Anyawwwwww
Da li biste željelo biti muško? Ashleypredivan1Da li biste željelo biti muško? Ashleypredivan2

3Da li biste željelo biti muško? Empty Re: Da li biste željelo biti muško? on pet stu 04, 2011 11:24 am

one.direction ♥

one.direction ♥
Prozirne duše
Prozirne duše
Ne.
Nikada.
Jednostavno ne zelim da znam sta oni razmisljaju.

4Da li biste željelo biti muško? Empty Re: Da li biste željelo biti muško? on pet stu 04, 2011 11:33 am

harmons.

harmons.
Administrator
Administrator
no. Smile

Da li biste željelo biti muško? Vi2
Just carry me home, tonight.
Da li biste željelo biti muško? Vit

5Da li biste željelo biti muško? Empty Re: Da li biste željelo biti muško? on pet stu 04, 2011 7:39 pm

Mihaella

Mihaella
Ledene suze
Ledene suze
Nope. Zapravo, jedino kad imam mengu onda bi rado bila muško. Wink

Sponsored content

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]