feminist.org•forum s dušom
Osjećate li se ponekad pomalo drugačije od svojih vršnjaka?Volite li ples?Ili možda glazbu?Pišete li priče i pjesmice kao iz šale?Volite li,bolje rečeno,umjetnost?Onda je ovo pravo mjestašce za vas.Naš maleni,ali topli forum sadržava razne diskusije o umjetnosti,bilo kakvoj vrsti.
Imamo i biblioteku i kino,radionice,denvnike i RPG.
Imamo i sjajnu ekipu s kojom se uvijek možete dobro zabaviti te uklopiti.
No,osim toga,mi smo i feministički forum.Kada skupimo dosta članova,postati ćemo partner stranici za prava žena.Pomognite nam u tome,jer vašom registracijom bliže smo svome cilju.Hvala vam.

https://feminist.forumcroatian.com
https://feminist.forumcroatian.com
feminist.org•forum s dušom
Osjećate li se ponekad pomalo drugačije od svojih vršnjaka?Volite li ples?Ili možda glazbu?Pišete li priče i pjesmice kao iz šale?Volite li,bolje rečeno,umjetnost?Onda je ovo pravo mjestašce za vas.Naš maleni,ali topli forum sadržava razne diskusije o umjetnosti,bilo kakvoj vrsti.
Imamo i biblioteku i kino,radionice,denvnike i RPG.
Imamo i sjajnu ekipu s kojom se uvijek možete dobro zabaviti te uklopiti.
No,osim toga,mi smo i feministički forum.Kada skupimo dosta članova,postati ćemo partner stranici za prava žena.Pomognite nam u tome,jer vašom registracijom bliže smo svome cilju.Hvala vam.

https://feminist.forumcroatian.com
https://feminist.forumcroatian.com

You are not connected. Please login or register

Go to page : 1, 2  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down  Poruka [Stranica 1 / 2.]

1Princezin dnevnik-Tamara ^^ Empty Princezin dnevnik-Tamara ^^ sri kol 10, 2011 1:10 pm

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
Moj dnevnik ♥

2Princezin dnevnik-Tamara ^^ Empty Re: Princezin dnevnik-Tamara ^^ pet kol 12, 2011 10:09 pm

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
Dragi dnevniche xD

Juche sam se taaako iznervirala...htela sam da nosim novu haljinicu u grad ali sam dobila i onda sam mislila da necu moci da je nosim jer je pomalo providna xD Ali posxto sam jako pametna(xD) setila sam se da obuchem ispod sxorc,nije se video ispod haljine a i meni je bilo udobnije tako ^^ i isxla sam u grad sa moje dve ludache Ivanom i Bojanom ^^ prvo smo zdrale u Meku,ja sam uzela dva cheeseburgera,juice i sladoled od chokolade...njami,njami ^^ kad smo se nazdrale krenule smo sa sxtenjom po Knez Mihajlovoj i Kalemegdanu xD Bilo nam je stvarno preextra,chak sam i zaboravila da sam dobila xD privlachile smo mnogo paznje,svi su nas gledali(ja sam se nadala da to nije zbog moje haljine tj da se ne providi)Neki stranci(pisalo im je na majici Sweden)su nam prisxli i rekli:Ziveli! ali to Z nisu izgovorili Z kao Zaba nego Z kao zebra xD gledale smo neke momke koji su igrali breakdance na ulici ^^ super su igrali,za jednog nisu znali kako se zovu pa su ga nazvali Schweepes a Bojana je sve vreme vikala:Sprite je najbolji!Smislile smo nove nadimke za nas tri:ja sam Fifo,Bojana je Coco a Ivana je Lizi xD I to izgovarate ovako(ako znate onaj retardirani crtani "Billy" koji su svi gledali znacete melodiju)trrrrrr i onda smorenim glasom:Fifo...ili trrrrr,smoren glas:Coco...trrrr,smoren glas:Lizi xD kad smo se vracale kuci u busu je bilo urnebesno...videle smo nekog momka koji je lichio na mesxavinu Joe-a Jonasa i Balzita iz crtanog Phinias and Ferb xD Imao je one nerd naochare i sve vreme nam se stidljivo smesxkao dok smo se nas tri gusxile od smeha...bio je i neki tip koji je lichio na Vladu Georgieva ali samo zbog svog ogromnog nosa xD bio je jedan sxto je lichio na PJ-a iz Good luck Charlie,nekako je bio sladak xD a najzesxci su bili neki kreteni sxto su sedeli napram mene...ja sedim i uchini mi se da mi jedan sxalje poljupce...ja reko:Ma nema sxanse,sxto bi mi ovaj kreten slao poljupce...devojka koja je sedela do mene se smejala i dosxlo mi je da joj kazem:Sxta se bre smejesx,glupacho,da ti nie mozda krivo sxto ne sxalju tebi? ali sam se suzdrzala zbog Joa-Balzita xD sve vreme me je taj zivkao i slao poljupce ali ja nisam obracala paznju...kad smo silazile oni su namerno ustali i prvo nam nisu dali da prodjemo a onda su se pomerili ali tako da sam morala skroz da se okrznem o njega,uchinilo mi se da me uhvatio za dupe ali nisam bila sigurna posxto je bila guzva xD kad smo izasxle lupao je na staklo i mahao mi xD Dok smo isxle ka kuci naisxla su neka dvojica,odmerili nas od glave do pete i jedan je rekao:Dooooobre!(onako zverski xD)
A sad josx jedan deo:Chula sam da su mog brata napali nozem...jeste mi on brat od tetke ali kao da je rodjeni...koliko ja znam on je igrao fudbal sa drusxtvom i naisxoa je neki klinac i smetao im...oni su ga zamolili da se skloni a on je izvadio noz i ubo mi brata...sxto kaze moja keva:on je sav ko beba,jeste da ima 14 godina,ali je onako,smotan i naivan...bio j na usxivanju i valjda je dobro,ima 5 sxavova...jadnichak mali,verovatno se basx uplasxio Sad
to bi bilo to za sada...e,da kupila sam nove patike,bele sa ljubichastim i narandzastim zvezdicama,preeeedivne su ^^
To bi bilo to za sada...
Bye ♥️

3Princezin dnevnik-Tamara ^^ Empty Re: Princezin dnevnik-Tamara ^^ pon kol 15, 2011 10:53 pm

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
Dragi dnevniche xD

Opet ja(a sxta si mislio da nije Deda Mraz?xD)Danas je bio stvarno extra dan!^^ Bila sam na Adi sa moje dve ludache Ivanom i Bojanom i mojom kevom xD Bilo je urnebesno,odnosno tragi-komichno ^^ videle smo toliko razlichitih likova,kao u sxpanskim(izvinjavam se,latinoamerichkim)serijama Razz Odakle pocheti?Lista je predugachka lol! Posle nekih 15 minuta smaranja u busu stigle smo!Dobro je da smo prezivele jer smo bile okruzene ludacima:Neki rosxavi nas je sve vreme prislusxkivao(verovatno se sxokirao jer nikad ne bi rekao da tri,nazigled naivne i vesele devojke mogu da prichaju takve perverzije i gluposti Razz ) U jednom trenutku usxao je neki Benicijo sa ogromnim rancem i izgurao nas a za njim i jedan Balvan(moram da sastavim neki rechnik,ima previsxe nepoznatih izraza za normalne ljude...otkud bi normalni ljudi mogli da znaju ko je Benicijo ili Balvan?xD)Izgledalo je kao ostvarenje Ivaninog sna:Kosa Isusa Hrista + brijane glave,teme celavo :o Kad je Ivana rekla:"Mislim da Benicijio mirisxe na paradajz" mislila sam da cu crci od smeha...a onda sam spazila Balvanove zabrinjavajuce sxarene gace i rekla Ivani i Bojani da pogledaju.Ja:"Obecajte mi da se necete smejati..."(prst ka Balvanovom dupetu)Ivana i Bojana:Potpuno odvaljivanje od smeha...posle nekog vremena spazili smo Hose Migela i njegovog druga kako nam se smesxkaju xD Konachno smo stigle na plazu!xD ♥️ Nasxle smo prilichno dobro mesto sa pogledom na predivne spasioce:Chokoladicu i Marsupilamija ♥️ falio im je jedino Budza ali ne mozesx da imasx i jare i pare Razz nazalost neka glupa,odvratna plavusxa je pozelela da se slika sa njima(WTF?)I oni su pristali i pravili razne poze za nju,uzas...Mi nismo mogle da verujemo svojim ochima i onda smo odluchile da uchinimo nesxto...ranije bismo se samo brchkale,plivale u licaku sa loptom ali danas nije bio taj dan!xD Igrale smo odbojku i trudile smo se da igramo basx dobro...takodje smo otisxle dosta dublje nego obichno,jedva sam mogla nogama da dotaknem dno...i igrale smo onu igru kad jedan stoji u sredini a dvoje se dobacuju loptom tako da ovaj u sredini mora da uhvati loptu da ne bi visxe bio u sredini(koji opis xD a i ne znam kako se ta igra zove xD)U svako sluchaju plan,iako je bedan,je uspeo...gledali su nas sve vreme xD onda su se u vodi pojavili i jedan celavac i frankesxtajn i prislusxkivali sxta smo prichale...a o chemu smo prichale?xD pa medjusobno smo se vrtele u vodi,vozile vozic,nosile jedna drugu pa nam se razgovor svodio na:"Usxi su nam se spojile" ili "Sxutnula si me u dupe"...uzivali su u tom razgovoru ochigledno xD a takodje su se pojavila josx dva Benicija...jedan je bio isti Isus Hrist a drugi isto samo nije imao bradicu...pratili su nas sve vreme i prislusxkivali...i prichali o istim temama kao mi Razz (valjda xD)Videli smo i Pozdrav Bogu Sunca...radio je svoje uobichajene pozdrave i rituale u vodi,dizao ruke ka nebu i sl. Nije bilo Corporo nazalost...nedostajala nam je,a nije bilo ni Bude xD ali tu je bila Zena Buda koja je meditirala na sred plaze Very Happy Takodje smo videle duha iz prosxlosti-Vloodu xD on nas je ranije ove godine jednom pitao da igra odbojku sa nama i toliko je nerazumljivo prichao da je to bilo strasxno...rekao je da se zove Nemanja xD a mi smo ga prozvale Vlooda...ne znam zbog chega xD i rekao je Bojani da je lepsxa od Jelene Karleusxe(sxto zaista ne znamo da li je kompliment ili uvreda)i da je mislio da nas tri imamo 26 godina xD anway,kad smo ga videle brchkale smo se u plicaku i terale kevu da nas slika...spasioci su nas posmatrali(namerno sam se namestila tako da mi dupe viri iznad vode)kad smo ga ugledale...pochele smo da vrisxtimo i pobegle na nasxe pesxkire xD onda smo odluchile da je vreme da jedemo...ja sam uzela slanu palachinku...njami,njami ♥️ i onda smo se vratile kuci xD


Chekaj sad rechnik za normalne ljude:
Benicijo-osoba musxkog pola,muzjak...ima dugachku talasastu,kovrdzavu ili ravnu kosu(najbitnije je da je duga)...da bi utisak bio potpuniji pravi Beniciji imaju i brkchice i bradu...zanimljivi su mi i golobradi Beniciji ali bradica je bradica xD
Balvan-osoba musxkog pola,muzjak...veoma izduzen, kao glista,odnosno jako visok i mrsxav...po mogustvu celav i buljav,sa ogromnom nosinom i bubuljicama...ima raznih varijacija:bez velikog nosa,bez bubuljica...ali balvana mozete prepoznati i na 200 km
Hose Migel-lik iz serije Moje drage komsxije...buckast je i smesxan...svaki hose migel je debeo,crven u licu i gledace vas kao da nikada nije video zensko bice...i da,uvek ima one najgore tek nikle brkove..fuuuj -.-
Chokoladica-zgodan spasilac na Adi...preplanuo a takodje je i sladak kao chokolada
Marsupilami-drugi spasilac na Adi,nije tako zgodan kao Chokoladica,ali nekako je mio i drag xD
Budza-treci spasilac na Adi koji je trenutno na moru i nedostaje nam...dobio je nadimak Budza zbog svoje budze u kupacim gacama xD
Celavac-celav musxkarac
Frankesxtajn-uzasno ruzan musxkarac/dechko...koji ima glavu ogromnu kao Frankensxtajn
Isus Hrist-musxkarac koji lichi na Isusa Hrista xD
Pozdrav bogu sunca-musxkarac kojeg redovno vidjamo na Adi...u vodi izvodi chudne rituale i pokrete,podize ruke ka nebu pa smo mi rekle da pozdravlja Boga Sunca
Corporo-Zena,odnosno baba koja dok pliva u vodi,izgleda kao lesx...valjda corporo na sxpanskom znachi lesx...a i da ne znachi briga me,eeeeeeee,dragi briga me...jedostavno zvuchi cool ^^
Buda-Preplanuli deda koji izgleda kao Buda samo nije debeo
Vlooda-vlooda je svaki dechko koji je ruzan,glup i seljak...ovaj Vlooda koji se u stvari zove Nemanja je jedan od najgorih primeraka ikada vidjenih
Stvorenje-ovo je kada zaista ne znate kako da opisxete osobu koju vidite..najchesxce su to osobe sa zechecim zubima,zrikavim ochima i vanzemlajskim naocharima za sunce...njihova pojava je toliko sxokantna da nemate drugih rechi nego:"Da li si video ovo stvorenje?"

Nadam se da sam sve objasnila...
Tamara ^^

4Princezin dnevnik-Tamara ^^ Empty Re: Princezin dnevnik-Tamara ^^ uto kol 16, 2011 6:24 pm

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
Dragi dnevniche xD

Tamara opet u akciji Razz Tj,Tamara je bila na Adi i danas ali samo sa Bojanom...Bilo je...hmmm zanimljivo xD Mnogo ljudi i dogadjaja a malo mesta za pisanje(necu roman da pisxem xD)Da nabrojim prvo koga smo videle:Benicije,Balvane,Isuse,Vloodu,Hose Migela,Boba-ridjo dete-Mare,Charlija,Zivotinje,Rome(xD),Pozdrav bogu Sunca,Corporo(jeeeej ^^),dva nova spasioca...(nisu nova ali nikad nisu bili na ovom delu plaze xD)...u autobusu je bilo jedno Stvorenje(*__________*).Nosio je one odvratne musxke sandale(one koje nose ljudi kad idu na izlete i planinarenje xD),vanzemaljske naocahare za sunce,dres Exclamation ,bio je celav,onizak i sa ogromnim nosem Razz Igrao je na sred autobusa,ja i Bojana smo se odusxevile...tipichno stvorenje koje vas ostavlja bez daha...Kad smo stigle na plazu razocharano smo shvatile da nema nasxih spasilaca...umesto njih su bili Gusar i Parizanin...nisu ni oni losxi,sxta visxe odlichni su,ali Chokoladica i Marsupilami su ipak Chokoladica i Marsupilami xD anyway,usxle smo u vodu nakon jela,ali voda je bila hladna...jedva smo usxle i pokusxale smo da se ugrejemo plivajuci i igrajuci odbojku...ali posxto nije uspelo priznale smo poraz i izasxle iz vode xD i onda smo se sunchale pa smo opet usxle u vodu,bilo je malo bolje...Bob-ridje dete-Mare nas je pitao da li sme loptu i mi smo mu je dale pa je on sa Hose Migelom i Charlijem igrao "odbojku" dok smo se i vrtele xD kad nasm se zavrtelo u glavi trazile smo loptu nazad i jedva smo je dobile xD videle smo Vloodu pa smo odmah izasxle iz vode...dok smo se mazale kremom spasioci su nas pohotno gledali xD okupale smo se josx jednom pa smo odluchile da cemo da idemo da jedemo chim se osusximo...i tako dok smo se sunchale zivotinje su nam trazile loptu...Jedan je prisxao(i to onaj nabildovniji)i pitao da li sme loptu...ja sam krenula da mu dam i rekla sam da uskoro idemo a on se nasmejao i rekao:Nema veze onda,necemo...Ivana kaze da su verovatno hteli da igraju sa nama a mozda i nesxto visxe xD Na kraju,kad smo se vec spremale da krenemo pitao nas je josx jedan ali njemu nikako nismo mogle da damo xD sele smo u kafic i opet sam jela palachinku...mljaci,mljac ♥️

rechnik:

Bob-ridjo dete-Mare-nevini dechak sa nadimkom Mare ridje kose kome smo mi nadenule nadimak Bob
Charlie-Bobov drug,takodje ni kriv ni duzan dobio nadimak
Zivotinje-dva nabildovana momka,jedan je chak bio malo debeo koji su nam trazili loptu...u vodi su se ponasxali bezobzirno,prskali su sve redom
Gusar-spasilac,nosio je maramu sa kosturima na glavi
Parizanin-josx jedan spasilac,nosio je beretku na glavi i izgledao je kao da je upravo stigao iz Pariza[/b]

Mislim da je to to xD

Tamara

5Princezin dnevnik-Tamara ^^ Empty Re: Princezin dnevnik-Tamara ^^ pet kol 19, 2011 8:40 pm

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
Dragi dnevniche
Evo me Very Happy Sad bih ti rado postavila sliiku sa Ade gde smo nas tri ispale kao mrtvi vanzemljaci na obdukciji ali ih nisam prebacila na laptop Sad Kad sam videla sliku(odnosno slike,jer ih ima 2 takve xD oe ostale su normalne Smile )zamalo da dozivim infakt,uopsxte nisam mislila da cemo tako ispasti,lezale smo u plicaku ali na ledjima i imale smo nasxe naochare za sunce a keva nas je slikala iz ptichje perspektive odnosno odozgore....te dve slike su uzas lol! Anyway,stala sam do srede...bile smo nas chetiri na okupu:Ivana,Bojana,keva i ja xD ono,bilo je zanimljivo,zezale smo se,kupale se,igrale odbojku...klasika...dok se nije desilo...ono sxto se desilo xD daaaakle...sedele smo nas tri u plicaku i gubile se..i u jednom trenutku ja sam ustala da odem do svog pesxkira..i primetim da mi se spasilac(Budza)smesxka i chudno me gleda...pogledam i shvatim da mi se gornji deo kupaceg skroz pomerio i ladno se sve videlo!Da blam bude josx veci nasxi pesxkiri su bili odmah tu kod njegove kucice za spasioce...dosxlo mi je da mu kazem:Jel si ti video nekad golu zensku? iako ja nisam bila skroz gola xD znachi posle toga i se sve vreme chudno smesxkao... lol! Danas je bilo urnebesno...basx smo bile inspirisane za lupetanje gluposti albino Kada smo stigle videle smo Chokoladicu i nekog novog spasioca kojeg smo nazvali Mufljuz...ne znam zasxto kad je sladak ^^ E,da saznala sam kako se Chokoladica zove --Djordje...ali uopsxte mu ne stoji to ime,ja sam mislila da se zove Nikola xD Videle smo dosta ludaka...bio je jedan Kit,Muz od Kajako,Mumija,Chede,Moja zrtva,Mutavo stovrenje...zanimljivi likovi u svakom sluchaju xD Kad smo igrale odbojku postavile smo novi rekord:662 puta smo udarile loptu!(To nam je inache rekord u vodi,a na suvom je preko 2000)Mi smo planirale da uradimo do 500 ali eto ispalo je josx visxe Very Happy Da li znate pesmu od The Wanted Gold forever?Refern ide:
Butterflies, butterflies..we were meant to fly,
You and i, you and i..colours in the sky,

e istom tom ritmu pevate sledece tri pesmice:
Broj 1
Vladica,Vladica,Aca i Nemanja
Dragana,Dragana,imam proliv ja

Broj 2
Vladica,Vladica,sxugava kravica,matora babica...
Broj 3
Butterflies, butterflies..we were meant to fly,
You and i, you and i.pedofilski raj

Inache pedofilski raj:Kad smo stigle neki deda nas je sve vreme chudno gledao i pipkao se...fuuuj -.- Mama je rekla da ce se zaliti spasiocu ali je taj ludak otisxao malo kasnije,hvala bogu xD Igrale smo opet onu igru(koje u sredini mora da uhvati loptu da ne bi bio u sredini xD)a onda smo se sunchale u plicaku...tj legle smo u plicak sa sve naocharima za sunce ^^

Rechnik:


Vladica,Aca,Nemanja,Dragana-techa,braca od tetke,tetka....zasxto smo ih ubacile u pesmu?nemam pojma xD
Mufljuz-novi spasilac na Adi,meni jebasx sladak iako su Ivana i Bojana rekle da je ruzan...predomislile su se prekasno,j kad je nadimak vec dat xD
Kit-Chovek koji pliva,ispusxta zvukove i vodu kroz usa kao kit
Muz od Kajako-Hiroxima-Jezivi musxkarac koji podseca na muza od Kajako iz horor filma The Grudge...kad smo mi rekle Hirosxima,on se okrenuo oa smo i to dodale njegovom nadimku
Mumija-Baba koja izgleda kao mumija,i pritom nije normalna...pricha sama sa sobom i pravi chudne pokrete ustima,kao da pokusxava da zvace bez zuba
Chede-dva kretena koji su bili zinad nas...bili su mrsxavi,beli...znate oni sxto vas nerviraju samom svojom pojavom xD Jedan od njih se non stop saplitao o kamenje i tako nas uveseljavamo ^^
Moja zrtva-neki celavi dechko...Ivana i Bojana su rekle da je on moja zrtva...zaista ne znam zasxto xD
Mutavo stvorenje-stvorenje u josx goroj verziji...plivao je i pevao i prichao sam sa sobom...pratio nas je u vodi pa smo mi izasxle...mislim d aje takodje bio zrikav i mentalno poremecen


Idem i sutra na Adu,tako da cu sigurno videti josx zanimljivih likova...Bye

Tamara ♥️

6Princezin dnevnik-Tamara ^^ Empty Re: Princezin dnevnik-Tamara ^^ ned kol 21, 2011 3:48 pm

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
Dragi dnevniche Very Happy
i juche sam bila na Adi...svasxta se izdesxavalo ali ja cu sve samo ukratko posxto nemam basx zivaca sad da pisxem...xD Tu su nam bili Chokoladica i Marsupilami-jeeeeej ^^ ♥️ Chokoladica je nosio beli kupaci koji je bio skroz providan,tako da smo mi uzivale u pogledu :oops: Very Happy otkrile smo snchanje u plicaku ^^ igrale smo odbojku,plivale...klasika...I onda su nas neki pedofili-zivotinje pitali da li smeju da igraju sa nama....i mi im nismo dale jer smo videle da su mnogo stariji...i chule smo ih kako govore nesxto u fazonu:Kako dobre ribe...i hajde da ih pitamo opet...i pratili su nas pa smo mi pobegle u plicak...ali oni su bili tu,u plicaku odmah kod nasxih pesxkira pa smo mi otisxle kod spasioca...Hvala bogu,imale smo savrsxen pogled na njega odozgo :twisted: i prichale smo kako smo se uplasxile i da su nas basx iznervirali...Chokoladica(Djordje)nas chuo je zabrinuto gledao pa je gledao u njih...duuuusxa ♥️ kasnije smo videle neku trojicu:u s[xarenom kupacem,Jurisxica i Hulka...Hulk me je sve vreme iz vode posmatrao i smesxkao mi se a Ivana kaze da su sva trojica gledala u nas i da su pokazivali prstom na nas Very Happy mozda su nas i ogovarali,ko zna?xD mada sumnjam,niu imali zbog chega...pre bi smo mi trebale njima da se smejemo...Mislim trebalo je da vidite taj sxareni kupaci! Exclamation A iznervirala nas je jedna debela...dosxla ona kod spasioca i melje li melje...njih dvojica se jadni smorili a ona ne prestaje...bila je debela ko svinja a donji deo kupaceg ko tange pa joj se videla celulitna bulja... affraid Fuuuuj...sxto kaze Bojana:Dosadila je i bogu i narodu!...Nije ni jednom legla na pesxkir,nije ni jednom otisxla da se kupa,sve vreme je stajala kod njihove kucice i trtljala...em ih je smorila,em ih je ometala u poslu...svinja pig Pored Ivane je lezala eka zenska koja je bila crna kao ugalj...i kako se sunchala skinula je gornji deo kupaceg i stavila neki pesxkir preko...i ja sam legla i dremala na pesxkiru kad sam chula:Vidi ti se sisa! Ja prvo pomislila meni neko kaze a ispostavilo se da je neka baba rekla toj zeni i josx ju je mazala sa nekim smrdljivim uljem... Rolling Eyes Marsupilami se sapleo o Ivanine i Bojanine noge...bilo je basx msesxno a njih dve chak ni nisu provalile jer su dremale xD on se zaljuljao na jednu stranu i zamalo pao u vodu lol! Kad smo se vracala kuci u autobusu smo videle Matrixa-Osmog putnika-Kinder jaje(objasxnjenje u rechniku)xD a kad smo isxle tamo u busu je bio jedan ogroman Balvan...ako nije imao 2 metra ubijte me!Bila sam mu do lakta otprilike...jadnichak,ne znam kako zivi kad je tako ogroman lol! A takodje neki klinac je obrglio neku sxipki i sve vreme me gurao svojim ogromnm rancem...i kako sam se ja uhvatila za sxipku on je sve vreme naslanjao glavu na moju ruku pa sam ga bola noktom u uvo xD i meni je to bilo tako smesxno a jadno dete me je gledalo kao da sam manijak xD lol! Kad smo isxle do WCa odnosno vracale se iz njega na lazu Ivana je povikala:It feels good,to be in swimsuite Baby!A da li sam ga obukla na pravu stranu? i u tom trenutku su prosxli neki policajci na biciklama i chuli su je...kaze da su se smejali mada ja mislim da su samo bili odusxevljeni prizorom mog skoro golog dupeta(ne krivite me,takav je kupaci)i Ivaninih sika xD

Rechnik:

Pedofili-zivotinje-Sama rech odnosno recji govore...pedofili jer su rekli za nas da smo dobe ribe iako bismo mogle i cerke da im budemo...palo mi je napamet da su mozda mislili da smo starije...ali svejedno i da imamo 20 godina za njih smo premlade...a zivotinje-zato sxto su tako izgledali:jedan je bio debeo,bili su dlakavi i masni...fuj -.- zar su stvarno mislili da cemo im dati da igraju sa nama?jel oni imaju ogledala u kuci?
Sxareni kupaci-dechko koji je nosio alarmantno sxareni kupaci i chinio je fantastichnu trojku sa Jurisxicem i Hulkom
Jurisxic-dechko koji je lichio na Ivaninog druga Jurisxica...bio je mrsxav i sa duguljastim nosem...ali u stvari je bio lepsxi od originala
Hulk-Decko u crnom kupacem...nazvan je Hulk jer ima debele,crne obrve...kake to veze ima jedno sa drugim-ne znam xD
Celulitna bulja-debelguza koja je smarala spasioce...Bojana je rekla da je dosadila i bogu i narodu xD
Jadno dete-klinac-Dechak koga sam noktima bola u uvo u autobusu...to je razlog zasxto je jadan
Matrix-Osmi putnik-Kinder Jaje-Ok,ovo je jedno od najzesxcih stvorenja koje sam ikada videla u celom svom zivotu...ostala sam bez rechi kad sam ga videla za razliku od Ivane i Bojane za koje sam zaista pomislila da ce eksplodirati od smeha...imao je celavu glavu kao kinder jaje,basx takvu xD nosio je vanzemaljske naochare za sunce...nosio je narandzastu,dugachku ogrilcu Exclamation sxiroku majicu i vrecaste tri chetvrt...zigledao je spektakularno!Kao da je dosxao iz 26 galaksije ^^ a naochare za sunce su mu bile kao u Matrixa...^^ Very Happy

Tamara ♥️

7Princezin dnevnik-Tamara ^^ Empty Re: Princezin dnevnik-Tamara ^^ pon kol 29, 2011 3:13 pm

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
Dragi dnevniche
Dugo ti nisam pisala....znam,kriva sam xD ali prosto nisam imala vremena jer sam non-stop isxla negde Very Happy Ovako,u utorak,chetvrtak i petak sam bila na Adi sa standardnom ekipom....pisala bih sxta se desxavala samo imam jedan problem:Ne secam se xD U sredu sam bila kod koznog doktora jer imam neki mladez u glavi xD smeta mi kad se chesxljam i porastao je pa smo se ja i mama zabrinule...U svakom sluchaju doktorka je rekla da je sve u redu ali da mogu da ga skinem ako hocu...Operacija se radi kad zahladni i treba da idem na Kliniku za plastichnu i rekonstruktivnu hirurgiju...ja zelim da ga skinem ali me brine nekoliko stvari:npr.sxta ako me osxisxaju? kako da idem poluosxisxana u sxkolu?i sxta ako se nesxto iskoplikuje pa propustim puno od sxkole? ne znam,josx uvek razmisxljam da li da to uradim ili ne...Aliii,da tog jutra nisam isxla tamo ne bih se zaljubila ♥️ Dakle,sedim ja u busu i vidim NAJLEPSXEG DECHKA NA PLANETI!On potpuno nije moj tip ali je predivan *___* bio je skoro celav,imao je divne smedjakste ochi,bio je misxicav taman koliko treba,nosio je belu majicu i narandzaste tri-chetvrt...Imala sam naochare za sunce pa sam ga gledala kroz njih i videla sam da on gleda mene...nasmesxio mi se i ja sam njemu...kad sam ustala sa svog mesta odmerio me je od glave do pete i opet mi se nasmesxio ♥️ O,boze,moram opet da ga vidim!Sad znam otrilike kuda ide pa cu ga sigurno opet sresti...a i izbalmirala sam se xD
Bila sam u tramvaju s mamom i pricham ja njoj o Adamu:kako je hot,kako je sexy,bla,bla,bla...samo se okrece neki stranac i pita me:Sorry how do you now my name? a ja:I was talking about other Adam xD
Boze blama xD
Drugi put u tramvaju utripujem ja da vidim Adama...ali taj dechko je stvarno lichio na njega kad je bio mladji xD i buljim ja u njega a mama mi pricha nesxto,masxe rukom ispred lica a ja nisxta...i taj dechko me video kako buljim ali na moju srecu samo mi se nasmesxio xD
Izgledao je basx ovako samo bez bradice:

Princezin dnevnik-Tamara ^^ Images?q=tbn:ANd9GcRW949HcCBMlUeP9LFabiX25QVmonPqWcXpeIuc7PTAh8xPgXLR

Da predjem na petak xD Prepodne smo isxle na Adu a uveche u grad ^^ obukla sam texsas suknju i majicu bez bretela,ekla bih da sam izgledala dobro xD Bilo nam je extra!Prvo smo bile u Meku,zdrale i postavljale pitanja Magichnoj kugli(inache to je aplikacija na mobilnom,da ne bude zabune xD)Dala je skoro sve tachne odgovore...na pitanje:Da li je Jevtic ruzan? odgovorila je sa:Absolutely! takodje na pitanje da li je Ana Marija lezbejka odgovorila je sa:Absolutely! Na pitanje da li je Budzin tuki starno najveci odgovorila je da ne zeli da odgovori na to pitanje a kad je Bojana pitala da li cemo se smuati sa nekim vecheras odgovorila je:Ask your mom xD Onda smo se sxetale Knez Mihajlovom i vidjale gomilu Matrixa,Osmih i Devetih putnika Smile Takodje bilo je i puno Stvorenja :)Prolazile smo pored radnje Terranove i videle smo neku lutku kako sedi pored ulaza...odjednom se ta lutka pomerila i mi smo shvatile da u stvari nije lutka nego pravi chovek!I prvo smo se uplasxile i onda smo pochele da se kidamo..izgledao je kao retard xD prosxle smo nekoliko puta pored izloga da ga vidimo xD i uvek nas je chudno gledao xD posle smo naisxle na neke likove koji su svirali na ulici,bili su basx smesxni i veseli...jeste da su malo liznuli(odnosno bili su pripiti)ali su extra svirali ^^ videle smo Elvira iz osnovne ali ne znam da li je on video nas...sedela sam u busu iza njega ali on je ionako uvek bio mutav pa me ne bi chudilo da me je video a da me nije prepoznao xD U subotu smo bili na groblju,tetki je danas godisxnjica...ne mmogu da verujem da je prosxlo vec godinu dana od kako je umrla Sad u svakom sluchaju pomen je bio lep isto kao i popov pomocnik...bio je lep,,lad,zgodan,lepo obuchen i niko ne bi poverovao da se sxkoluje da bude pop xD mama kaze da nije smeo da pogleda u mene i sestru jer smo nosile mini suknje xD Vozio nas je Darko(kum).Tek smo krenuli a zaustavio nas je policajac!Kao fol,na tom mestu ne sme da se okrece...Darko je rekao da zurimo na pomen pa nas je policajac pustio,Rekao je nesxti u fazonu:Chuvajte se!ili je bilo:Vozite oprezno!Darko je vozio svakako samo ne oprezno xD Vozio je kao lud sxto se meni svidelo,zamalo da nismo svi poginuli!I pored toga keva,cale i Darko su lupetali gluposti a Darko je u jednom trenutku zapevao!Taj chovek je car,majke mi!A tek kola...sxta bih dala da imam takva kola!*___* odvezao nas je do babe i dede i tamo sam se nazdrala ko stoka i zamalo zaspala xD prichali smo malo sa njima i onda kuci xD Juche smo bile na Adi samo ja,Ivana i Bojana...Prepodne je bilo malo hladno jer je duvao neki vetar...Chokoladica je prolupao zvanichno!Posle je otoplilo i on je obukao dux sa sve kapuljachom!Zatim je stavio probusxenu dechju loptu na glavu!Izgledao je kao da ima akvarijum na glavi!samo ne skroz providan nego sa nekim...mi kazemo da je to zbog Marsupilamija,on je flertovao sa nekom plavusxom i on je pokusxao tako da mu skrene paznju...Takodje mislimo da ili nije uzeo svoju dozu ili je uzeo previsxe!Takodje prichao je sam sa sobom ili je mozda i pevao!Gledao nas je dok nas je Ivana chesxljala...nije ga ni privukla erotska masaza(mi kako mazemo jedna drugoj ledja kremom)Poludeo je skroz xD I mi smo,smislile smo dva plesa u vodi ali o tome kasnije... Very Happy Moram sad da idem

Tamara ♥️

8Princezin dnevnik-Tamara ^^ Empty Re: Princezin dnevnik-Tamara ^^ pon kol 29, 2011 10:59 pm

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
Dokle sam ono stala?A,da...Chokoladicino sxokantno ponasxanje...osim sxto je na +30 stepeni nosio dux,pnatalone,stavio kapuljacu na glavu i naochare za sunce sakrio se ispod suncobrana i pokrio se pesxkirom gledao je sve ljude po plazi kao serijski ubica...i prichao je sam sa sobom:"Ne,Djordje...ne smesx dozvoliti da ti ova glupa plavusxa preotme Vladu...Ne,ne!"
Vlada je Marsupilami a plavusxa je plavusxa sa kojom je Marsupilami flertovao...Dok je M flertovao Chokoladica je bezuspesxno pokusxavao da ga doziva...bio je toliko ochajan da je stavio probusxenu dechju loptu na glavu...nas tri smo eksplodirale od smeha ^^ Onda,pojavio se duh iz prosxlosti...ja i Ivana smo posle zdranja palachinki otisxle da kupimo sladoled...Bojana je ostala da chuva stvari a i nije htela da uzme josx i to jer joj je otac spremao ribu na rosxtilju xD I kaze meni Ivana:Ovaj je sladak...ja nisam gledala u njega nego u sladolede xD posle nekoliko sekundi Ivana vrisxti:Tamara to je Mizic!Okrenem se,pogledam...jeste on!samo se osxisxao na kratko,i moram da priznam bolje mu stoji nego duga kosa...Nosio je roze kupaci sa zabrastim motivom(WTF?To ne nose ni prostitutke xD)Sa njim je bio treci kreten...Da pojasnim:U Mizica sam bila beznadezno zaljubljena oko dve godine...nas dvoje smo se stalno jurili ali nikad nismo bili zajedno...i DVE godine nisam razmisxljala o njemu,zaboravila sam da postoji i evo ga,morao je da se pojavi!I naravno sad stalno razmisxljam o njemu -.- Bojana se sigurno pokajala sxto nije htela sladoled xD E sad,nasxa dva plesa ^^
Ples br 1.
Izvodi se u vodi...uzmete se za ruke kao da igrate tango...krenete dva koraka napred,okrenete brzo i kruto glavu na drugu stranu,zatim opet dva koraka napred pa okret glave i na kraju spusxtanje jedne osobe pod vodu(to je onaj deo kad musxkarac spusti zenu do svojih kolena xD)
Ples br 2.
Takodje se izvodi u vodi ^^ Idemo:levo rame nazad,desno rame nazad i tako chetiri puta...zatim chetiri puta uradite sledece:savijete kolena i okrecete gornji deo tela u levu pa u desnu stranu odnosno glumite da ste poremeceni...zatim izvadite ruke iz vode kao da ste konobar koji drzi dva posluzavnika i masxite tako levo desno 4 puta...zatim sastavite ruke kao da se molite i lelujajte njima gore-dole(pozeljno je da nestanu pod vodom)...zatim ostavite obe ruke pod vodom i radite sa njima kao da pumpate nesxto...okret na levu stranu...napravite srce prstima na svojoj glavi pa stavite obe pesnice ispod brade i tako mrdajte glavu levo desno...na kraju izvadite ruke visoko uvis,rasxiritte ih i viknite:Oleee!
Chokoladica je delovao odusxevljen i zeljan da nam se priblizi xD
Idem sad umorna sam xD
Tamara ♥

9Princezin dnevnik-Tamara ^^ Empty Re: Princezin dnevnik-Tamara ^^ uto ruj 06, 2011 10:07 am

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
Dragi dnevniche....

sxkola je pochela Sad Ne mogu da poverujem zaista...kao da smo se juche raspustili c Dakle chetvrtak....isxla sam prepodne naravno -.- Prvi chas smo imali sa razrednom i naravno odmah se drala,prichala o exkurziji....Joooj,ne mogu da dochekam exkurziju ^^ Idemo u Bech i Bratislavu...moram da se strpim do 12 ili 13 oktobra(josx se ne zna tachan datum -.-)+ moracemo da odradjujemo 3 radne subote zbog toga...Al' ajde...ma necu ni ici na njih xD Boli me Tuki Smile Nastavnica fizichkog(2.chas) se NASMEJALA!To je bio najveci sxok dana!Obula je sxtikle i svetlucavu majicu! fd Ali vec sledeci dan vratila se svom klasichnom sedativ looku xD Promenila su nam se 4 profesora...iz nemchkog,fizike,matematike i informatike...Svi deluju bolji od svojih prethodnika sem informatichara(Ljubo-Stvorenje-Ninoslav) Kazu da je informatika u 3. godini teza od matematike u sve 4. godine...Katastrofa!Takodje smo dobili novi predmet-filozofiju....Imala sam tu nesrecu da imam vec 2 chasa kod nje i mislim da je to najdosadniji predmet u istoriji sxkole!Smorila sam se zesxce -.- U chetvrtak sam bila dobro raspolozena pa sam rekla Jevticu da izgleda posebno ruzno danas...Takodje sam zagrlila Spasoja i Strahinju sxto pod normalnim okolnostima nikad ne bih uradila!xD Najsmesxniji trenutak:Spasoje ulece u uchionicu masxuci rukama viche:Ja imam novine,j*bite se svi!Hahahaha xD Posxto se za petak zaista ne secam da predjem na ponedeljak odnono juche xD Prvi chas-geografija....smor zesxci,jedino me je uveseljavala profesorkina alarmantno sxarena haljina...Mislim da ono niko ziv ne nosi fd Drugi chas-nemachki...sxta mislite kako je bilo?Smor...Treci chas-istorija...Aaaaaaaah,Bazileus ♥️ Nosio je farmerke,kosxulju na kratke rukave i patike...Neko je od nasxih mu je doviknuo:Sxmeker! xD Patike su mu bile diiiivne *___* Prvo sam mislila da smo ja i Bojana jedini kreteni koji su mu buljili u patike ali ga je na kraju chasa neko pitao gde ih je kupio xD I ja bi ih kupila da nisu musxke Smile Jeste da nam je dao referat za petak ali nema veze....Chetvri chas-fizika:smor...Peti chas:gradjansko..prichali smo o nasxim junacima(ne idolima,nego junacima-koja glupost)Ja sam odluchila da kazem da je to Bazileus xD Sxesti chas-muzichko:smor...Sedmi chas-filozofija:Zesxci smor....jedina svetla tachka dana je bila kad je Spasoje ustao na sred chasa i rekao:Allea yacta est!(Kocka je bachena)....crkli smo od smeha!Ali naravno,to je to...taaako mi se ne ide danas....ne mogu visxe...Aaaah,da...ovo je moj novi idol Smile





Koji car!Hahahahahahahahaa fd

Tamara

10Princezin dnevnik-Tamara ^^ Empty Re: Princezin dnevnik-Tamara ^^ pon ruj 19, 2011 10:22 pm

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
Dragi dnevniche
Tamara se izvinjava sxto dugo nije pisala xD A nisam pisala iz jednog razloga:bila sam zauzeta uchenjem,padanjem u nesvest zbog sxkole i idenjem u istu -.- nazalost,tu je,josx uvek stoji usred sxume i nikako da se srusxi....stara je preko 200(ili 100,nemam pojma)godina,bila je zenski zatvor i sada nas teraju da idemo tu gde nas vrebaju duhovi zena ubica i sl.A imam i dokaze za to xD Uchionice u prizemlju su bile samice a tako i izgledaju...imamo 4.sprat na koji je zabranjeno da se ide(verovatno tamo chuvaju neke lesxeve ili ko zna sxta xD),takodje imamo nekoliko stepenisxta koja se ne koriste(ili je samo jedno?zaboravila sam xD)Zatvorili su ih iz dva razloga:da napakoste nama uchenicima da bismo se muchili i padali po stepenisxtima(jedna likusxa se tako razbila danas...pala je,i josx mene gurnula pa sam ja gurnula likusxu ispred mene...hvala bogu ja sam ostala chitava ali ta nije...razbila se kao lubenica xD)a drugi jer se mozda tamo odvija nesxto jezivo....eh,ja i moja masxtanja xD ali kome bih drugom mogla da kazem?zamislite sxta bi se desilo kad bih rekla nekome u sxkoli:Mislili bi da sam skroz skrenula s uma xD(verovatno i jesam ali necu to da priznam sebi)Pavlovic i Spasoje su napravili s*aje prosxle nedelje...Spasoje je udario Pavlovica u glavu p je ovaj bacio som snagom ranac na njega ali je pogodio Alexandru umesto njega...tako da je Alexandra zavrsxila u bolnici sa extremno naduvenim okom i razbijenim nosem...danas se operisala...tako da svakog dana,em sxto strahujem da cu dobiti nekog keca,strahujem za svoju bezbednost(sxto zbog toga sxto idem kroz sxumu da bih stigla do sxkole sxto zbog s*anja koje rade dechaci)E da,u sxumi je bilo nekih kuchica koji su mom drugu iz odeljenja zamalo otkinuli nogu...tako da sam pochela da se plasxim pasa lutalica a ranije se nisam plasxila -.- I tako...Spasoje,Madzarac,Putnjikovic i ostala retardirana ekipa me nerviraju kao uvek,a kao za baksuz moj "dragi" Lazar se vratio sa Davis Cupa...nosi se pederchino!-.- Jedino lepo sxto se danas desilo je sxto je neka devojka pljunula Putnjikovica na hodniku i sxto Jevtic nije bio u skxoli danas...Bazileus je danas bio presladak *___* opet je nosio svoje divne patikice za koje su svi pitali gde ih je kupio i svoju kosxuljicu na kratke rukave...a najvaznije od svega-nije me pitao!i josx vaznije-pojavio se na TVu!xD A miiica...Ja ♥️ Bazileusa xD A da,zaboravih,Pikac je dosxao da nas poseti u petak...zagrlio me je i nije me pusxtao nekih 2-3 minuta pa sam sva mirisala na musxi parfem xD i rekao mi je da me mnogo voli i da mu puno nedostajem..nisam mogla da provalim da li je iskren ili se zeza xD ma kao da me briga...Spasoje me je danas pitao zasxto mi se ne svidja,pitao je jel ruzan,jel smrdi idt..i basx sam htela da mu kazem da smrdi ali mi ga nekako bilo zao pa sam mu rekla da me nervira xD A gradjanka je kraljica...nazvala ga je Spasenije!Hahahaha Spasenije xD E,moram sad ici da se nerviram sxto sutra imam fizichko -.- oh,my gad,smiluj se....ne daj da radimo sutra napolju..molim te Sad a nesxto mi se chini da mi necesx ispuniti zelju -.-
Tamara ♥️

11Princezin dnevnik-Tamara ^^ Empty Re: Princezin dnevnik-Tamara ^^ sri ruj 28, 2011 4:33 pm

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
Dragi dnevniche...
evo me opet xD zaboravila sam da ti pisxem...Prethodna dva dana nisam isxla u sxkolu i bilo mi je divno ^^ jeste da sam bila bolesna ali sam barem bila kuci,usxusxkana u krevetu i mogla sam da visim na laptopu ceo dan ^^ U noci izmedju nedelje i ponedeljka me je uvo toliko bolelo da cele noci nisam spavala...ali basx cele noci,nikad mi se tako nesxto nije desilo...i posxto nisam mogla da spavam ustala sam u 7 ujutru(isto kao kad idem u sxkolu -.-') a posle sam morala kod doktora...I naravno,em sxto sam chekala sat ipo vremena,em su preko puta mene sedeli neki smrdljivi ganci -.-' Nemam ja nisxta protiv njih,ali dajte ljudi kupajte se!Voda i sapun ne kosxtaju bogatstvo...Takodje bilo je prepuno studenata koji su chekali da prebace svoj karton i gomila klinaca koji su bili uzasno buchni...kao fol bolesni,a jurili se po hodniku -.-' Mali prevaranti xD A od te silne buke mislila sam da ce mi glava eksplodirati...kad sam konachno dosxla na red,doktorka mi je rekla da nije nisxta strasxno i dala mi uput za ORL...i ORL mi je takodje rekla da nije nisxta strasxno...i za to oni dobijaju platu -.-' u utorak sam se isto odmarala a onda danas nazad u surou relanost tj sxkolu...Uopsxte mi se nije zurilo da vidim onu budalu od Lazara -.- chak mi ni Spasoje nije smetao,ponasxao se skoro normalno(a mislila sam da to nije moguce)A i Luka takodje...jedino xto mi je danas isprljao nove bele patike tako sxto me je zgazio...ali dobro nije on kriv,mutava Zozi ga je gurnula na mene -.-' Pikac je opet dosxao u sxkolu,zagrlio me i opet sam mirisala na musxki miris...i josx je pitao Ilijeva jel ljubomoran xD Danas sam na srpskom jedina odgovorila na jedno pitanje,mislim da se razredna odusxevila xD i onda se rasprichala o svima nama,sxta je problem,zasxto mi ne volimo srpski,jel je problem u njoj ili u predmetu pa je rekla da zna da smo u godinama kada ulazimo u prve ozbiljne veze i da nas roditelji najvisxe smaraju u ovom preiodu...xD A trebalo je da viditeLazarevu facu kad sam tachno odgovorila na pitanje...Eto ti na,ulizice odvratna! Evil or Very Mad Posxto on za sebe misli da je najpametniji,mislio je da ako on ne zna odgovor niko drugi nece znati...e majmunchina jedna,mrzim ga :/ i sutra mi se ne ide,imam filozofiju i fizichko...ne mogu da radim fizichko,nateracu mamu da mi ispravi opravdanje od doktorke i da upisxe da ne smem da radim fizichko sutra xD to bi bilo to od mene...
Tamara ♥️

12Princezin dnevnik-Tamara ^^ Empty Re: Princezin dnevnik-Tamara ^^ sri lis 05, 2011 8:35 am

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
Dragi dnevniche...
Moram da ti pisxem jer sam jako besna i iznervirana...Visxe mi se sve smuchilo u sxkoli...ne mogu visxe da podnesem da udjem u uchionicu i gledam one manijake kako urlaju i divljaju -.- To nisu ljudi nego zivotinje...Onda profesori:za nedelju dana idemo na ekskurziju a oni su nam sve kontrolne zakazali namerno sledece nedelje...tako da umesto da se spremam za ekskurziju spremacu se za kontrolne...Oh radosti neogranichene!Jeeeeej!-.-' Ekskurzija:umesto da se radujem vec me boli stomak od pomisli na to!prvo cu 10 sati provesti u busu sa tim manijacima...a onda i naredna 4 CELA dana!Od tih kretena necmo nisxta ni videti posxto ce oni hteti samo da divljaju...i razredna nam je rekla da je kazna za preveliku buku hapsxenje!E sad,oni potpuno trezni prave buku kao da su na stadionu a zamislite kako ce tek biti kad se napiju(posxto su to odavno isplanirali)Tachno znam da ce nas sve pohapsiti tamo -.-' Hvala bogu pa Jevtic ne ide-jedan zrikavi debil manje...Ali zato idu sve ostale bolesne debilchine...A ni devojchice nisu nisxta bolje -.-' Posxto nas ima puno samo mogu da se pozdravim sa idejom da cemo ja i Bojana biti same u sobi...U naboljem sluchaju sobu cemo morati da delimo sa jednim idiotom a u najgorem sluchaju sa 3!Jedino sxto me tesxi je sxto cu imati dve normalne(nisu normalne ali su normalnije od ostalih) osobe-Bojanu i razrednu...Nekako se nadam da ce razredna ispi*deti i vratiti nas kuci pre vremena...
A tek na 4umima...Visxe mi je pun ku*ac jadnih luzera koje svi odbacuju u sxkoli i koji "hoce" da se ubiju pa se tu prose*avaju po 4umima i prave se pametni...J*bem li im mater visxe -.-' nek se nose u tri najlepsxe pi*ke materine...I oni i ovi iz je*ene sxkole...ja bih sve to okupila na jednom mestu i spalila...takve osobe ne zasluzuju da zive bre!Stoka najgora...Gde su nestali normalni ljudi?Sxta je visxe sa ovim svetom?Toliko sam besna na sve da mi dodje da se zadavim...al necu,iz prostog razloga...Ako oni vec meni idu na ku*ac ici cu i ja njima pa da vidimo ko je tvrdoglaviji!Garantujem da sam ja!Jer ja UVEK dobijem(ili ostvarim)ono sxto zelim!Makar morala da idem glavom kroz zid(kao sxto mi se chini da sada to radim)i makar morala da gazim preko ljudi...Nece mene niko visxe da zaje*ava...Sad je stvarno kraj...ako mi neko kaze bilo sxta za moje ponasxanje,samo li me neko uvredi ili josx gore moju sestru,drugaricu,Anahi,TH ili TDG oteracu ga u tri lepe pi*ke materine...ma taj neko je mrtav!Dosta sam trpela pacenike i bolesnike i u sxkoli i po 4umima...E tako
Tamara

13Princezin dnevnik-Tamara ^^ Empty Re: Princezin dnevnik-Tamara ^^ pon lis 10, 2011 4:21 pm

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
Dragi dnevniche,
josx samo 2 DANA do ekskurzije!Ne mogu da dochekam,ne mogu ni na sxta drugo da se koncetrisxem...Sutra imam pismeni iz engleskog i kontorlni iz matematike...Kakvo crno uchenje?xD Ja ne mogu ni o chemu drugom da razmisxljam-samo o ekskurziji!U sxkoli je potpuna euforija...svi prichaju samo o tome!SVI su popi*deli,chak i razredna ^^ Pricha se samo o tome ko ce koliko para da ponese(izgleda da ce svi da nose 200 evra,onda cu i ja xD),sxta ce da ponese od odece i obuce(pogotovo za diskoteku),ko ce s kim da se smuva itd.Razredna je rekla da nam za sex treba saglasnost oba roditelja:"Saglasan sam da moje dete ima sex sa tom i tom osobom na ekskurziji..." Naravno,samo se sxalila i rekla je da ni ne pomisxljamo na to(ja ne pomisxljam iz jednog razloga-ne bih imala s kim da spavam...SVI dechaci koji idu na ekskurziju su KATASTROFA!)Takodje ne pomisxljam ni da se opijam jer ko zna sxta moze da se desi kad si pijan xD mogla bih da zarsxim u krevetu i sa nekom devojchicom!Neka hvala -.-' Ako ne zavrsximo svi u zatvoru xD Takodje glavna tema medju devojchicama je shopping...chula sam da u Bechu ima neki shopping centar sa velikim snizenjima...Opa,ima josx malo da se ponovim ^^ NE MOGU DA VERUJEM DA CU VIDETI BECH!To mi je oduvek bio san,meni je taj grad uz Beograd,Berlin,Pariz,Rim i Madrid najomiljeniji...Pobrojani gradovi su SAVRSXENI *___* Kakva crna Amerika,Evropski gradovi su najlepsxi!^^ Moj Beograd ce UVEK biti na prvom mestu,neki kazu grad kao i svaki drugi -.- E vala basx nije!Beograd je poseban jer se chak i stranci tamo osecaju kao kod kuce ♥ Chula sam da je Bratislava takodje divna...Spavacemo tamo,u hotelu koji se zove "Baronka"...Hotel ima 6 spratova,bazen,saunu,teretanu i diskoteku *____* Naravno razredna kaze da je bolje da se ne kupamo jer je tamo hladno...ali pobogu bazen je UNUTRA!xD Mada mozda je i bolje da se ne kupam,ko zna,mozda naidje neki dechak i skine mi kupaci ili tako nesxto,ionako su NENORMALNI -.-' A tachno mogu da zamislim gubljenje u busu...mada verovatno cemo svi biti komirani jer krecemo u pola 6 ujutru xD Moracu da ustanem u pola 5!-.- Al ajde,sve za ekskurziju...Ima da slikam sve zivo i po Bechu i po Bratislavi ^^ Idem ja sad da "kao" uchim...Da,da,u stvari cu gledati koje majice da ponesem xD
Tamara ♥

14Princezin dnevnik-Tamara ^^ Empty Re: Princezin dnevnik-Tamara ^^ sri lis 12, 2011 6:18 pm

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
POLUDECU!
Toliko sam nervozna da mi dodje da sve polupam po kuci...Ne mogu da objasnim zasxto,ali eto mnogo sam nervozna,stomak mi se okrece 200 na sat...Mislim to je "samo" putovanje u Austriju i Slovachku sa gomiliom idiota i kretena...Ali nekako sad mi ne deluje toliko strasxno,svi su mi ok sad,sve nas drma euforija i svi smo uzbudjeni tako da me niko ni ne nervira xD Jooooj,znachi tako se plasxim...moja prva briga je da dodjem na vreme jer se ne chekamo ispred sxkole...druga briga mi je da li sam sve ponela(ja mislim da jesam ali svejedno)...treca briga:kime cemo u busu biti okruzene ja i Bojana...Razredna me je obradovala kad je rekla da ima dvokrevetnih soba.Bojana i ja cemo morati da uzmemo to,nema sxanse da delim ni sa kim drugim sobu...Ma ne znam visxe,sludjena sam 200%...samo jedva chekam da krenemo vec jednom...Ne mogu visxe,toliko sam chekala exkurziju..josx od maja kad nam ju je razredna prvi put spomenula...I evo ga:sutra putujem...vreme mnogo brzo prolazi...i nazalost znam da ce nam exkurzija proci najbrze...i onda kad se vratimo opet samo uchenje i uchenje...i sad razmisxljam:svo vreme do sad sam se radovala exkurziji a kad se vratimo chemu cu se onda radovati?Josx je rano za zimski raspust -.-' Mada nam je jak zimski raspust od 2 ipo nedelje -.-' Joj,plakacu majke mi...necu moci da spavam...Pisacu ti kad se vratim i postavicu goooomilu slika(za koje se nadam da cu ih slikati xD)I sad bi kao trebalo da mi bude laksxe sxto sam napisala dnevnik ali nije...ja sam chudna osoba xD
Aj dovidjenja,Tamara ♥

15Princezin dnevnik-Tamara ^^ Empty Re: Princezin dnevnik-Tamara ^^ sri stu 16, 2011 9:03 pm

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
JU,JU,JU,JU...koliko dugo ti nisam pisala!Mesec dana...uf mnogo brate...sad cemo to morati da nadoknadimo...dakle
Dragi dnevniche...
Znam da treba da pisxem detaljan izvesxtaj o exkurziji ali me uzasno mrzi a i nemam vremena sad xD tako da to cu mozda sutra ili prekosutra(ionako ne idem u sxkolu jer sam bolesna (:)A sad da ti pisxem ovako...sxta ima novo osim exkurzije...Inache na exkurziji je bilo SAVRSXENO!Stvarno sam se presavrsxeno provela...i taaako mi je drago sxto sam videla Bech i Bratislavu,to su stvarno preeedivni gradovi...ali nazalost ima i losxih posledica sxto sam bila tamo...zaljubila sam se...u Dusxana...on ide u III1,znachi suprotna smena...i sve vreme na exkurziji me je gledao,i u busu i na svim mestima koje smo posetili i kad smo se sxetali...chak sam sa njim(i josx nekima iz III1)isxla na Zaher tortu(koja je btw bila fenomenalna *___*)e sad...Dusxan:ogroman je(tj.veoma visok),mrsxav ali ima sxiroka ramena(trenira vaterpolo),smedju kosu,smedje ochi...PREDIVNE ochi...PREDIVAN JE *____* Znate kako sam se zatreskala u njega?Uzasno...i Natasxa i Ana su mu rekle da imam sxansi kod njega,zapravo svi su mi to rekli...i ja sam se nadala,kao budala...nadala sam se kao NIKAD u zivotu...i naravno,svaka moja nada mora da bude unisxtena(isto kao i ona da cu dobiti 2 iz matematike -.-)Jer te nedelje kad smo se vratili sa exkurzije ja sam se razbolela i nisam isxla cele te nedelje u sxkolu...i kad sam se vratila prva vest koja me je sachekala u ponedeljak je da se Dusxan smuvao sa Marijom iz mog odeljenja!Sxta da vam kazem:to je bila kao sxmarachina posred lica...osecala sam se uzasno!UZASNO!Iako sam pred svima glumila da mi nije stalo...a stalo mi je,MNOGO!I svaki put kad bih ga videla na hodniku u sxkoli srce bi mi zaigralo...prosxle nedelje sam se chak skucala u njega!Isxla sam,i nisam ni gledala kuda idem i skucala sam se u neko ogromno bice...nisam mu videla facu,ali mi se jakna uchinila poznatom...i on mi se izvinio i nastavio dalje i tek kad sam se okrenula videla sam da je on!I iako sad u mom zivotu postoji neko nov(ovo zvuchi kao tipichna rechenica iz latino americhkih serija xD)osetila sam nesxto...ne znam sxta ali osetila sam...bes,ljutnju,razocharanost...ali svaki put kad ga vidim sve je lepsxi!Sad Trudim se da ga izbacim iz glave ali NE MOGU!-.- Stalno poredim njega i Nenada...iako je Nenad neopisivo bolji,i zasluzuje sve sxto Dusxan NE zasluzuje...eto,to je deo o Dusxanu...posxto sad ne mogu da stignem sledeci put(sutra,a mozda i vecheras)pisxem ti o Nenadu...Bye za sada
Tamara ♥️

16Princezin dnevnik-Tamara ^^ Empty Re: Princezin dnevnik-Tamara ^^ sri stu 16, 2011 10:55 pm

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
Dragi dnevniche...
evo ga nastavak ^^...
O Nenadu...e sad se pitate:Ko je je Nenad?xD Evo i objasxnjenje:Moja sestra Ivana(koju mnooogo volim ♥)je izasxla sa jednim Markom i sluchajno je upoznala i njegovog druga Nenada..kad se vratila kuci isprichala mi je to i ja sam iz sxale rekla:Taj Nenad je za mene!Moja sestra je ochigledno to ozbiljno shvatila i rekla Marku xD On je Ivani poslao Nenadovu sliku i chim sam ga videla svideo mi se(ne kao Dusxan,ali svideo mi se,pomislila sam:Basx je simpa).Onda je on video moju sliku i dogovorili smo se da se upoznamo...Upoznali smo se pretprosxle subote...Nenad(nazalost)nije mnogo visok,visok je negde oko 1,75 m,ima smedju,malo duzu kosicu,smedje ochi...ono ne izdvaja se nichim iz mase,klasichan dechko xD I sad izasxli smo ja,Nenad,Ivana,Marko i moja najbolja drugarica Bojana...inache pokusxale smo da pronadjemo nekog njihovog druga za nju ali nismo uspele pa je Bojana povela Lunu,svoju kucu xD E sad,delovalo je kao da ce sve od pochetka krenuti naopako...Mi smo im rekle da idu 26icom i gde tachno da sidju!Ali nismo znale da se trasa busa promenila zbog nekih radova i basx ta stanica gde su trebali da sidju nije radila...i sad mi smo im rekle da pitaju gde je groblje(posxto je najbliza stanica toj gde su trebali da sidju kod groblja xD)I sad oni su se malo zaj*bali i sisxli su na stanicu posle ali hvala bogu videli su nas kroz prozor pa su se vratili pesxice do nas xD i onda u pochetku smo bili ja,Nenad,Ivana i Marko i bilo je malo neprijatno...nismo znali basx o chemu da prichamo...i onda je Ivana rekla Marku da njih dvoje zajedno odu po Bojanu da bismo ja i Nenad ostali sami...Marko nije ni skapirao o chemu se radi ali je pristao jer on sve radi za Ivanu (: mislim,obojica rade sve za nas...mislim njih dvojica stalno putuju sat ipo(a nekad i visxe)do nasxeg naselja jer nas mrzi da idemo u grad!A njima je centar grada blizi nego nasxe naselje...miiice ♥ Da nastavim:onda sam ja odevela Nenada u park i prichali smo o raznim stvarima...o sxkoli,zivotu,drusxtvu,exkurzijama...sve je bilo onako skroz prirodno...nisam se osecala kao da moram da pazim sxta pricham da bih ga impresionirala...nisam uopsxte pazila da li cu da lupim neku glupost i da ce mi se on smejati...mislim,on se smejao svemu sxto ja kazem(ali u pozitivnom smislu)i ja sam se smejala svemu sxto je on rekao...onda su naisxli Ivana,Bojana i Marko sa Lunom...Ja sam pomazila Lunu i rekla:"E dobr,sad sam videla Lunu,vi mozete da idete..." ali sam to mislila u sxali...oni su to izbiljno shvatili i stvarno su otisxli...ali kad su se udaljili nekoliko metara naisxla je neka velika grupica i oni su prichali sa njima...Nenad je rekao:"Ovi ce da biju Marka." ispostavilo se da je to bio moj drug Djole iz osnovne xD i onda su oni otisxli...ali sam ja znala da zele da nas sxpijuniraju...i rekla sam Nenadu da odemo...i otisxli smo chim su nam ovi nestali iz vidika..sxetali smo se po naselju i prichali...bilo je basx lepo(iako je basx bilo hladno)U jednom trenutku je nastala tisxina i ja sam rekla:"Pa nije tako hladno kao sxto sam mislila." i smejali smo se i nastavili da prichamo...onda je posle nekog vremena opet nastala tisxina pa je Nenad rekao:"Pa i nije ni toliko toplo." xD a onda je otkopchao jaknu...a ja:"Pa sxto otkopchavasx jaknu kad si rekao da nije toliko toplo?" On:"Da namestim duks." xD Onda smo se dogovorili da se u neko vreme nadjemo sa ovo troje na stanici...naravno mi smo dosxli tachno na vreme a od ovih ni traga ni glasa...svi na stanici su chudno gledali nas dvoje...kad nam je dozlogrdilo da chekamo Nenad je pozvao Marka i pitao gde su...Markov odgovor je bio:"Na zelenoj klupici...ispod jelke." Kasnije se ispostavilo da je Bojana rekla da kaze ispod jele ali je Marko pogresxno razumeo i rekao ispod jelke(sxto nema smisla-jelka je ukrasxeno zimzeleno drvo...a jela je samo zimzeleno drvo...a to gde su oni bili defnitivno nije bilo ukrasxeno xD)I tako ja i Nenad smo chekali kao budale kad se pojavila Bojana objavljujuci da je posxla da trazi Ajnsxtajna xD josx uvek mi nije jasno da li ga je nasxla xD Anyway,Bojana nas je odvela na zelenu klupicu ispod jele ali gle chuda!Ivane i Marka nije bilo!Onda smo nas troje krenuli u potragu i kad ni to nije uspelo ja sam Ivani poslala poruku da sam veoma ljuta a da je Nenad takodje veoma ljut otisxao kuci...To je "upalilo" posxto su se oni pojavili tek posle 15 minuta...i bili su potpuno u chudu jer je Nenad navodno otisxao kuci a stajao je istovremeno sa nama na stanici...Anyway,pochela je zurka na stanici u prevodu za normalne ljude:lupetanje na stanici...Ivana,Bojana i Marko su nam isprichali da su nas videli(iako to u stvari nismo bili mi 0_o)Navodno ja sam sedela Nenadu u krilu i jahala ga a on je sedeo nepomichno...Onda je ta devojka rekla:Nemoj!I oni su zakljuchili da je to moj glas...Bojana je chak rekla:"Nadam se da Tamara nece uchini nesxto zbog chega ce se kasnije kajati." Hahahahahaha!A Ivana je rekla:"Ochekivala sam ovo od Tamare ali od Nenada ne!" Marko je dodao:"Ni ja,ovaj se basx raspalio." Onda su videli kola hitne pomoci i mislili da je to za Nenada jer je doziveo srchku koliko sam ga maltretirala...a onda je usledilo razocharanje godine...Bojana nam se prikrala i shvatila da to nismo mi!xD I onda su nas pitali gde smo u stvari bili a Nenad-car je rekao:Pa sxto pitate kad ste nas videli?" xD i onda im je naisxao bus...Nenad je rekao:"Pisxe da je za garazu" Marko:"Ali unutra ima ljudi" i onda su potrchali za busom xD I otisxli su xD i ostale smo nas tri i brbljale smo o njih dvojici...Moramo Bojani da nadjemo nekoga!Bili smo se dogovorili da idemo prosxle subote u bioskop i Mek...ali Nenad se razboleo i nije mogao...Onda smo otisxle samo nas tri...prvo smo zdrale u Meku(pojela sam 3 cheeseburgera + juice)i smejale se raznim stvorenjima a onda smo otisxle u bioskop i gledale "Pljachku s vrha"...Jao,kako je bio dobar film!Basx je bio smesxan!Ivana i Bojana su dobile standarne napade smeha i oterale sve ljude koji su sedeli u nasxem redu...i ja sam se smejala naravno(ja jednostavno izgledam normalno...njih dve ne xD)I tako...Dopisujem se s Nenadom...ON SLUSXA ROCK!VOLI THREE DAYS GRACE I BREAKING BENJAMIN!♥ Sxaljemo jedno drugom lepe porukice...ja njega zovem Bubi a on mene Mico ♥ jedva chekam da se ponovo vidim sa njim!Trebalo je da se vidimo sutra ali ne mozemo jer sam ja bolesna ): nadam se da cemo moci u subotu...stvarno zelim opet da ga vidim...Mislim,pokazala sam nekim drugaricama njegovu sliku i pokazala sam i mami...sve su odusxevljene njime!Kazu da je prelep,da je divan...jedino meni nije...mislim jeste sladak ali nije lep kao Dusxan(jebeni Dusxan,hocu vec jednom da ga izbacim iz glave -.- on me ne zasluzuje...izabrao je bubuljichavu musxkarachu Mariju umesto mene!)Nenad mi se jaaako svidja kao osoba,stvarno je predobar i voli iste stvari kao ja...josx kad bih se zatreskala u njega kao sxto sam se u Dusxana...Marko mi kaze da se ja mnooogo svidjam Nenadu...ne znam,mislim da treba da pruzim Nenadu sxansu...jeste da mozemo da se vidjamo jednom nedeljno jer smo suprotna smena...ali mozda je tako i bolje,da ne dosadimo jedno drugom brzo...Mislim da je to to za sada...ako bude bilo necheg novog javicu ti...Bye
Tamara ♥

17Princezin dnevnik-Tamara ^^ Empty Re: Princezin dnevnik-Tamara ^^ čet stu 17, 2011 7:17 pm

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
Draaaaagi dnevniche...
o,boze ovo je za dva dana treci put da ti pisxem...smorila sam te,ha?xD Prava istina je da mi je dosadno i nemam sxta drugo da radim...posxto necu da uchim sigurno xD a vec sam gledala mali milion intervjua od Black Veil Brides,Tokio Hotela,Three days Grace i Anahi i divila im se...i sad sam basx razmisxljala o chemu da pisxem(mislim vec imam rezervisanu jednu temu:Prosto moram da napisxem Ivaninu i moju podelu musxkaraca kao i opis Filipovog unutrasxnjeg sveta...ali posxto Ivana nije trenutno tu-u sxkoli je-a bez nje ne mogu svega da se setim-to cu pisati kad se ona vrati iz sxkole ^^)I josx uvek ne znam o chemu da pisxem...necu o sxkoli jer ta odvratna rech ni ne zasluzuje da bude spomenuta ovde(ali vec sam je spomenula,jbg -.-)I samo moram da se pohvalim:DOBILA SAM 5 IZ FILOZOFIJE!!!^^Anyway,kad vec nemam o chemu da pisxem evo lupetacu gluposti...OPSEDNUTA SAM NOVOM PESMOM OD THE WANTED *___________* Kako je dobra ^^ Zove se Warzone...znachi momci izgledaju bolje nego ikad,a Max,Nathan i Jay su POKIDALI kako su dobro otpevali...jeste da su ukrali foru od Tokio Hotela sa klavirom koji gori ali ajde nema veze...Ionako sad svi kopiraju TH i hvala bogu pa su momci pametni i to shvataju kao kompliment ♥️ I preslusxavam novi album od Black Veil Brides...Stvarno imaju PREMOCNE pesme *___* I hocu novi album od Tokio Hotela,Three days grace i Anahi!!!Ne mogu visxe da chekam ): E da se pozabavim mojim opsesijama...dakle moja lista 10orice velikih TRENUTNO izgleda ovako(to se non stop menja xD mislim osobe se ne menjaju nego samo mesta na kojima se nalaze...npr.onaj koji je danas prvi moze sutra da bude peti xD i sestra ce me taaaaako ubiti sxto sam joj ukrala foru xD)Dakle moja lista



DESETORICE VELIKIH:

1.Ashley Purdy

Princezin dnevnik-Tamara ^^ Bvbcover6_large
Twisted Evil *______________*
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lpacb0zE0d1qlaq5no1_500_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_ltokuukMYo1qi1920o1_500_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_ltumlcAdq01qc91v6o1_500_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lsax2xMZ3M1qistpvo1_500_large

2.Andy Biersack
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lu3u9eY1Is1r4t3yyo1_500_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 3a8ab809-8781-4be0-b95f-a107bcae9816_large
Ali KAKVE OCHI ON IMA *____*
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 320237_163985387029721_100002547814837_296639_1557075688_n_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lnvhlbxZ811qetk25o1_500_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 261478_118454278249499_100002547814837_140797_2709140_n_large

3.Bill Kaulitz
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_luroyugOZc1r5vox9o1_500_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lurhifkDia1qeezato8_400_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lunnmdXYQG1r5q667o1_500_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lukyjxWjDp1qhr721o1_500_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lum2opDHf81r5q667o1_500_large

4.Adam Gontier
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lrl04aL6Uo1qandico1_500_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lpn5dvT6F81qkhcqho1_500_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ H1q5R3GD_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Adam-adam-gontier-285339_600_838_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Adam_large

5.Max George
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lr68hyFeP71qj59nso1_500_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Max-george-naked_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Max-george-axm-naked-issue_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Max9_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lktvorcFFF1qeeqtv_large

6.Jay Van Monroe
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lm2uxzindu1qepicuo1_500_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lobe7c0cLG1qch4cpo1_500_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Jayy_von_monroe___bewitched_2_by_sarah_is_soda-d3ikm5x

7.Orlando Bloom
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Orlando-bloom_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Elf-legolas-lord-of-the-rings-orlando-bloom-Favim.com-113638_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Fuck-me-legolas-legolas-lord-of-the-rings-lotr-orlando-bloom-Favim.com-106149_large

8.Novak Djokovic
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 4994158348_3bf10ee097_z
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 6a00e54ee7a8438833014e87cd5b83970d-450wi
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 10

9.Vincent Thomas
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 41593_80193465369_1962886_n
Princezin dnevnik-Tamara ^^ VinceThomas
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Vince_tomas4

10.Janko Tipsarevic
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 618w_gs_janko_tipsarevic_2
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Extreme-intimo-underwear-04
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Extreme-intimo-underwear-08



Aaaaaaaaaaaaaaaaah,pogubila sam se skroz ^^ Bye
Tamara Purdy Biersack Kaulitz Gontier ♥️

18Princezin dnevnik-Tamara ^^ Empty Re: Princezin dnevnik-Tamara ^^ sub stu 26, 2011 6:34 pm

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
Draaaagi dnevniche...
evo me opet xD Znam,znam obecala sam da cu pisati podelu musxkaraca i Filipov svet ali jednostavno nisam imala vremena...tako da cu danas to da uradim...ali u drugom delu,trenutna preokupacija je Nenad xD mislim totalno sam zbunjena...zaista,ali ZAISTA ne znam sxta da radim sa njim...Ne znam,ja sam ochekivala da ce mi sve biti jasnije kad se budem videla s njim a samo sam se josx visxe zbunila....kad sam sa njim lepo mi je ali chim se ne vidimo ili ne chujemo jedan dan prodje me...juche i u chetvrtak smo se konachno opet videli...inache on je mene ispalio jer je trebao da dodje kod mene u naselje pa su mi drugarice predlozile da odem do njegove sxkole da ga iznenadim...ali ipak sam mu javila i dogovorili smo se da se nadjemo ispred Meka na Slaviji...i normalno ja sam prva stigla i chekala sam ga nekih 10ak minuta...znachi malo je reci da sam se smrzla!Bilo je uzasno hladno iako sam obula moje divne kratke chizmice na sxtiklu...gore mi i nije bilo toliko hladno ali butine i dupe su mi se potpuno smrzli,ali potpuno!Plus prilazi meni neki visoki kreten i pita me kao:"Izvini jel znasx koliko je sati?" i ja mu kazem koliko je a on dalje:"Koje si godisxte?" a ja kao:"Sxta te briga?" i tako me smarao...i sad tu je bio josx neki dechko koji je chekao isto nekoga(pretpostavljam devojku xD)...I sad prilazi mi on i kao:"Eeeej,gde si?" a ja totalno zbunjena i mislim jao valjda nece sad i ovaj da me smara...i ovaj prvi kreten otisxao a ovaj drugi mi kaze:"Video sam da te smara pa reko ajde da ti pomognem". Iskreno bila sam u blagom sxoku ali sam mu se zahvalila i zagrlila ga...taman da ga pitam kako se zove i da mi da broj ono da ostanemo u kontaktu pojavljuje se Nenad...i ono objasnim mu nekako situaciju i ostavim ovog jadnichka da cheka devojku ili koga vec xD i onda smo se Nenad i ja sxetali od Slavije do Knez Mihajlove i Kalemegdana...i napala nas neka ciganka sa ruzama...i nas dvoje kao:Ne,ne,ne...i daje meni ona ruzu i kaze:"Evo poklanjam ti" i ja uzela kad kaze ona Nenadu:"Imasx nesxto sitno?" i Nenad izvadi da joj da 20 dinara kad vidisx ti ciganka kaze:"100 dinara" i nisxta Nenad je dao 100 dinara a ja sam dobila ruzu na kvarnjaka xD onda smo seli na klupicu na Kalemagdanu,smrzli se i prichali o raznim stvarima...ja prvo nisam htela da sednem na klupu jer je bila hladna a i uchinilo mi se da je prljava pa mi je Nenad dao da sednem na njegov ranac(ionako nije bilo nichega u njemu xD)...kad smo potpuno promrzli odluchili smo da krenemo dalje...i tek na pola puta sam skontala da sam ruzu ostavila na klupi...ne znam da li bi to mozda trebalo da znachi nesxto?anyway,dosxli smo na stanicu da me isprati...i kad mi je dosxao bus poljubili smo se u obraz ali mi se zaista uchinilo da je hteo da me poljubi u usta...mislim tako je krenuo pa me je u zadnjem trenutku poljubio u obraz(dobro u ugao usana xD)...Mislim da ga je bilo sramota od ljudi na stanici xD jadan xD e onda mi je faboulozni dan u sxkoli ^^ Prvo svi zivi su me pitali kako je bilo sa Nenadom,znachi udavili su me potpuno xD svi su zeleli da znaju svaki detalj xD E sad,juche sam basx imala srece:1. chas biologija-nije me pitala-hvala bogu!2.chas-ne secam se ni sxta je bio xD 3 chas-nemachki...DOBILA SAM 4!Bila sam ubedjena da cu dobiti keca jer zahvaljujuci Nenadu nisam mogla da se koncentrisxem na uchenje -.- ali eto imadoh srece(koji arhaichni izraz-imadoh xDD)I pitala me je neka laka pitanja xD onda 4. chas matematika-nije me pitala...5.chas engleski-nismo APSOLUTNO nisxta radili + Madzarac je lupetao gluposti i pravio se da ima Trece oko xD 6.chas istorija..Bazileus me je pitao:Jel znasx zasxto si prosxli chas prva prozvana? a ja sam mu ironichnim glasom rekla:Znam... onda mi je rekao:"Bicesx prozivana prva do kraja 3.godine zato sxto pobegla..." Da,da,pobegla jednom a drugi koji su non stop bezali su opet bolje prosxli -.- gde je tu pravda?onda smo igral neku bezveznu igricu vezano za istoriju i pogodite sxta?prva sam ispala na njegovo ochigledno zadovoljstvo i morala sam da stojim do kraja chasa + sam morala da uzmem svesku i uhim istoriju...sxto nisam uradila xD mislim,uzela sam svesku ali uchila nisam xD hvala bogu ostali su polako pocheli da mi se pridruzuju pa nisam stajala sama xD Mrsx,Bazileuse,kretenu jedan!samo me ti prozivaj prvu pa popecu ti se na glavu,bre!necesx ti mene sam da prozivasx,javljacu se sama!Idote!xD E onda sam opet isxla da se vidim sa Nenadom...juche je bilo josx hladnije nego u chetvrtak + je bilo uzasno maglovito tako da smo ostali samo sat vremena...sxetali smo se i prichali o sxkoli,vremenu,crncima i tenisu xD I onda me je opet dopratio do stanice i opet kd je dosxao bus on je krenuo da me poljubi i opet me je u zadnjem trenutku poljubio samo u ugao usana xD i mislim da ga je opet bilo sramota od ljudi na stanici xD i danas je trebalo da idemo u bioskop ali on je otkazao jer navodno ima chas iz matematike a bitno mu je posxto ima dva keca a profesor nije imao drugi termin...ma koga on laze?znam da se usrao...i sad uopsxte ne znam kad cemo se sledeci put videti...nema veze,ne znam visxe nisxta...sxkola mi se smuchila,ma sve mi se smuchilo...basx mi je nesxto smoran zivot...ajde,kad skupim snage pisacu o Filipovom danu(ili svetu?xD vec sam zaboravila xD)i da dodam da sam i dalje naravno potpuno luda za mojim savrsxenim Ashleyjem *___*
Bye
Tamara Purdy ♥

19Princezin dnevnik-Tamara ^^ Empty Re: Princezin dnevnik-Tamara ^^ ned pro 04, 2011 6:16 pm

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
Dragi dnevniche...evo me opet xD
Dakle treba da ti pisxem sxta se izdesxavalo u prethodnoj nedelji...pa da pochnem:Bojana OPET nije isxla u sxkolu cele nedelje pa je Lazar odluchio to da iskoristi...seo je pored mene i u ponedeljak i utorak...i pocheo je da me pipa!prvo po ledjima,pa po rukama i na kraju po butini!i naravno posxto sam bila na sred chasa nisam mogla da se derem na njega ali sam mu uporno sklanjala ruku...zapitkivao me je neke gluposti:Zasxto imasx tako male prste?zasxto tako hodasx?...a ja sam mu odgovarala:Da bi ti pitao...onda je pocheo da mi mazi kosu,mirisxe je i govorio je:Kako lepo mirisxe...koji je to sxampon?i tako neka sranja...bila sam najiskrenije sxokirana i kad mi se sve smucilo lupila sam mu sxamar i zarila mu nokte u sxaku a on me je pitao:Sxto si tako agresivna?!? Ja sam mu predlozila da odemo zajedno do ludnice jer mu je to i mesto a on je rekao:Ajdemo prvo do WCa...naravno da sam odbila...on NIJE NORMALAN!-.- Posle je pocheo da me ispitkuje o Nenadu,koliko smo zajedno,koliko on ima godina itd.Ja sam ga pitala sxta to on ima protiv mene i zasxto me mrzi a on je rekao da me ne mrzi i pitao me je da mu samo kazem jednu stvar i visxe me nikad nece smarati...i ja sam pitala koju a on me je pitao jel sam spavala sa Nenadom!Ja sam mu rekla da se to njega ne tiche ali on je rekao da zeli da zna za sve devojchice u odeljenju i kao:"Vidi se da nisi" i ja sam ga pitala:Pa zasxto pitasx ako se vidi?a on:Pa pretpostavljam,ne znam...pa jel jesi?jesi...A ja:Nisam...a on:dobro i ode...i onda me posle Ilijev pitao sxta me je Lazar smarao i nisam htela da mu kazem pa je dosxla Maja i njoj sam sve rekla...i Maja mi je rekla da mogu da imam poverenja u Ilijeva jer je on dobar...I onda je Ilijev rekao:Ajde Tamara,znam da najvsxe gotvisx mene xDi Ilijev je rekao da prvi put chuje da imam dechka i da mu je drago...a ja sam rekla da ce im svima biti drago kad kazem sve razrednoj...i onda me je on odgoarao da to ne radim...i ja sam ga pitala da li zna zasxto me Lazar mrzi a on je rekao da me ne mrzi nego da mu se mozda svidjam...i onda je prisxla Tanja i rekla:Tamara,zasxto necesx da budesx sa Lazarom?ajde pokazi mi slike od tvog dechka pa da ti kazem da je Lazar lepsxi...A jel si ti zaljubljena u svog dechka? a ja kao:Pa ne znam...i ona je odmah odletela kod Lazara i rekla mu da nisam zaljubljena u svog dechka i Lazar je momentalno prisxao meni i Ilijevu i rekao:Sxta mi kradesx devojku?...i onda mi je prisxao kao da ce da me poljubi ali sam ga ja odgurnula...i onda je dosxao Spasoje,stavio grisinu u usta i rekao:Ajde da grickamo dok nam se usne ne spoje...ja sam rekla da nisam gladna a on je prepolovio grisinu i rekao da je sada bolje...ja sam mu rekla da ne volim grisine a on je trazio od drugih bilo sxta sxto moze da se jede xD Sledeceg dana Lazar je izazvao Ilijeva da obaraju ruke zbog mene...ko pobedi dobice poljubac od mene...e sad Ilijev je pobedio sa levom rukom a Lazar sa desnom(mada se Ilijev basx trudio da pobedi i sa desnom...mislim da je hteo da me zasxtiti od Lazara xD Ilijev je uvek bio fin prema meni i najbolji mi je drug iz odeljenja)i onda sam morala da ih poljubim u obraz obojicu a onda je dosxao i Spasoje i rekao da bi bilo posxteno da i on dobije poljubac jer je bio sudija...i ja krenem da ga poljubim u obraz a on se okrene i malo je falilo da ga poljubim u usta...xD hvala bogu,nisam....i posle su prestali sa tim i normalno su prichali sa mnom(iskreno mi nije jasno chemu takvo ponasxanje-muskxarci stvarno nisu normalni xD)u Petak sam isxla sa Djoletom u sxkolu...dobar je on,nego ga drugi dechaci kvare...sasvim sam lepo prichala sa njim...popravila sam josx neke ocene,sad mi je ostao samo josx matisx...Juche sam isxla da se vidim sa Nenadom <3 prvo smo isxli ja,Ivana,Marko i Nenad u Mek...nekako nam je bilo dosadno osim sxto sam ja isprskala Nenada u oko...krenula sam da otvorim ono od soka i isprskala sam ga pravo u oko xDDD Malo je reci da su Ivana i Marko umirali od smeha!Onda smo izasxli i odvojili se...seli smo u neki park i prichali o svemu i svachemu...prvi put me je zagrlio a mislim da mi je malo pipao kosu xD mislim videla se razlika od prva dva puta,bio je otvoreniji...i onda kad sam dosxla kuci poslao mi je poruku da mu je bilo extra i da mu se svidjam sve visxe...i ja sam mu odgovorila da mi to pokaze u utorak(tad se vidjamo sledeci put xD)Onda je on rekao da je bolje sxto smo se prvo upoznali a nismo se smuvali na brzaka...i onda me je on pitao jel zelim da budem sa njim i ja sam rekla da zelim xD tako da smo sad zvanichno u vezi xD O,boze kako to chudno zvuchi!Nekako mi je smesxno...LOL...ali dobro on mi je priprema za Ashleyja <333 mislim Ashley je sav bezobrazan,moram da budem na njegovom nivou xD i inache od sada sam zagrizeni fan i od Blood on the dance floor...odlusxala sam neke novije pesme i uzasno mi se svidjaju!^^(iako nisu rock xD)OBOZAVAM Jaya(on mi je inache 6. na listi,kao sxto mozete videti 2 posta iznad xD)Mada iskreno razmisxljam da ga ubacim na 4. mesto iznad Adama i Maxa xD)Jao,Vecheras ima treci deo Gospodara Prstenova *____* jedva chekam ^^ e sad bih morala da idem
Do sledeceg puta Bye
Tamara Purdy ♥

20Princezin dnevnik-Tamara ^^ Empty Re: Princezin dnevnik-Tamara ^^ čet pro 08, 2011 12:19 pm

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lvvtq51JmY1qdy4hpo1_500_large
Follow your dream,fuck the mainstream...

Dragi dnevniche...
mislim da mi necesx verovati ali opet sam bolesna!Mislim da je doktorka kriva za sve...ono kad sam bila bolesna pre 2 nedelje nije htela da mi da lek pa nisam ni ozdravila lepo -.- Glupa doktorka,zbog nje propusxtam sxkolu -.- mada nije da mi smeta,zapravo mi je basx lepo...nisxta ne uchim,nigde ne idem,spavam dokle hocu(mada ni ne spavam mnogo,ne mogu kad mi je zapusxen nos -.-),visim na laptopu ceo dan,gledam TV,chitam chasopise...ma uzivancija...ali ono sxto je najbitnije-imam vremena da gledam intervjue,koncerte i sve to od BVBa!*____* nasxla sam neke predobre klipove i drogiram se njima...na jednom od njih Ashley peva ^^ Duuusxa moja najlepsxa ♥ Nisam znala da tako lepo peva ^^ Ma zasxto sam sumnjala kad je on sav savrsxen?xD ♥ Ali ono sxto je losxe je to da je vec chetvrtak!sxto znachi da imam samo josx danas i sutra da se odmaram a u subotu vec imam privatni chas iz matematike i moracu da uchim -.- i to,basx cu morati da zapnem jer idemo josx 3 nedelje u sxkolu a ja nemam dosta ocena a neke moram da poporavim...J*bena sxkola!visxe mi se smuchila!ne mogu da podnesem da razmisxljam o njoj!to je jedina stvar koja mi zagorchava moj inache savrsxeni zivot...mada moj zivot onda nije savrsxen kad ga zagorchava svaki dan -.- Plakacu,ne mogu visxe...MRZIM SXKOLU!!!!!Da bog da se srusxila,izgorela,nestala sxta god!-.-I jbg...obecala sam detaljan izvesxtaj sa exkurzije kao i opis Filipov unutrasxnjeg sveta i Ivaninu i moju podelu musxkaraca a nikako da to napisxem...koji sam kreten -.- Ali...evo da ne ispadne da sam basx toliki kreten morace da radi kopiranje...odnosno preuzimam Filipov svet iz zapisa moje sestre...jer je basx extra smislila ai iskreno mene uzasno mrzi da pisxem toliko...dakle nadam se da se niko nece sxlogirati!
P.S.Pre citanja detaljno prouciti moj mozak.Shvatiti da ovo nije uvreda za Filipa jer je Filip dobar i drug mi je.O indikacijama,merama opreza i nezeljenim reakcijama na tekst,nastaviti citati.

"Naime,smislile sam cetiri potpuno kretenska,bolesna i van mozga nadimka za Filipa koja imaju samo zabavan karakter(ali ne i uvredljiv ) a to su:
*Fifuča
*Fifula
*Fukarion
*Fifodendron
0______o Ne zna se sta je gore od goreg xD ^^
E sad,da se vratimo malo na Filipov zivot.Napravila sam jedan test sa pitanjima a vi treba da odgovorite.Svako pitanje nosi po jedan bod.Onaj ko bude imao najvise bodova ne dobija nista xD Ali svejedno,odgovori se nalaze ispod svih pitanja.
Pitanja:
1.)Sta je Filipov idealan rodjendanski poklon?
2.)Sta Filip slusa?
3.)Kako Filip kaznjava sebe za losu ocenu?
4.)Kako se Filip ponasa kad vidi dobru ribu?
5.)Kako izgleda Filipova devojka iz snova?
Odgovori:
1.)Veneova zbirka iz matematike.Ili,kao alternativa-mogucnost ispravljanja gresaka iz Veneove zbirke.
2.)Filip ima autoritativni glas u glavi koji mu naredjuje.Kad ga ne slusa,dobija samar od samog sebe.
3.)Udari se cekicem u glavu i kaze:Ovo ti je za kvadratnu jednacinu.
4.)Gleda je postrance a zatim osamari samog sebe i kaze:Fokusiraj se na kvantnu fiziku.
5.)Kao kvadratna jednacina.Ili eksponencijalna.Ili u ekstremnim slucajevima,kao radijus vektor.
I,koliko ste bodova imali?Smile Nula,zar ne?Razz Cestitam,ako ste imali nula bodova i zvanicno ste normalni Smile Ako ste imali maksimalni broj bodova,razmislite o tome da se upoznate sa Filipom.Ako ste,pak,odlucili da samo procitate pitanja bez da odgovorite,dobicete cokoladu od mene xD
Dalje.Ivana i ja smo,inspirisane pesmom Trenerka Stil smislile svoje dve verzije:Sedativ stil i Pederski stil-bez uvrede bilo kome.Napomena:Pesme pevati u ritmu originala,ma koliko seljacki i glupo zvucalo.
Sedativ stil:
Faca ispijena,kosa zavezana,nose ga svi-Sedativ Stiiil
Majica ofucana,trenerka prljava,nose ga svi,Sedati Stiil.
Pederski stil:
Majica rozikava,moze i suknjica,na glavi til,Pederski Stiil.
I to je sve."


I josx nesxto...ne znate ko je Ashley Purdy?Onda uzmite rechnik i nacicete objasxnjenje ^^

Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lvq227pgfq1qdnbado1_500

Jel vam sad jasno,a?Drago mi je da jeste...Morala bih sad da idem...SVECANO SE ZAKLINJEM DA CU REDOVNO PISATI DNEVNIK!Pre svega jer ne smem da zaboravim sxta se desxavalo na exkurziji,kao ni osobine svih musxkaraca i podelu...e sad bih morala da idem,nadam se da ste uzivali u mom "charobnom"(ma kako da ne)svetu...
Bye
Tamara Purdy ♥

21Princezin dnevnik-Tamara ^^ Empty Re: Princezin dnevnik-Tamara ^^ pon pro 12, 2011 7:47 pm

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lfnhdqtUvr1qczqexo1_500_large

Dragi dnevniche,
evo me opet ^^ Juche mi je bio tako naporan dan...ceo dan sam uchila j*benu istoriju i fiziku!A kad je vec dosxlo veche postala sam ozbiljno napeta...naime,trebalo je da odgovaram 5 predmeta danas!Tachno mi je dosxlo da izvrsxim samoubistvo!Mislila sam da cu crknuti od nervoze pa sam sedela za laptopom i pokusxavala da se opustim...i tako sasvim sluchajno sam nasxla neke diiivne stare pesme iz jedne savrsxene serije koju sam obozavala ^^ O Clone(Klon xD)...I nije ni sxpanska,ni latino americhka nego je brazilska serija...i muzika iz serije je apsolutno savrsxena...tachno se jezim svaki put kad slusxam ove pesme *____* arapska muzika je savrsxena(mada mi nije jasno na kojem jeziku pevaju...mislim da je to portugalski,jer je serija ipak brazilska xD kako god pesme su savrsxene *___*)

https://www.youtube.com/watch?v=zUGNYsaUKg8&feature=related
kakav glas *___*
https://www.youtube.com/watch?v=nMBGPyvHK5M
https://www.youtube.com/watch?v=I9xwc7_FepQ
a za ovu pesmu se uvek rasplachem,ne znam zasxto ali tako je xD
https://www.youtube.com/watch?v=av5DJEaN3ms


dokle sam ono stala?da probala sam da se opustim sa ovim pesmama i kao uspelo mi je delimichno...navila sam sat da ustanem ranije ali nisam uspela jer sam se noca vrtela po krevetu do 2 a i kad sam zaspala bila sam sva onako izmedju jave i sna xD ma ne znam,ko da sam drogirana bila...i sanjala sam uzasno retardiran san:Kao otisxla sam na exkurziju u Holandiju...i sad ja se odvojila od ostatka odeljenja i sxvrckala se sama po ulicama...a ono sve neke lepe kucice i zgrade pa sam se zanela koliko je bilo lepo *___* nesxto na ovaj fazon samo lepsxe ^^
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lvzttnP1ae1qdxznlo1_500_large

i onda sam se sa sestrom i bff sxetala sxumicom kod nasxe sxkole i ispred mene je protrchala lisica i bila je tako slatka da sam zelela da je slikam ali je pobegla xD i onda smo nas tri trchale i mene su pojurili neki kuchici i jedno mi je odgrizlo prst!xD a drugo me je isto ugrizlo za sxaku pa mi se ona sva nadula...i onda kao ja treniram rukomet i znala sam chiji su ti kuchici i zalila sam se predsednici mog kluba...i ispostavilo se da je vlasnik kuchica Greyson Chance!i ja onako sva u chudu a on mi se izvinjava xD i onda se pojavljuje Jay iz Blood on the dance floor i kaze mi:Hocesx da bijem malog?xD a ja kao:Nemoj,zao mi je,josx je klinac xD a Jay:Ma sxta bre zao,videcet taj mali..ne sme da dira moju devojku!i poljubi me!a ja u sxoku! i taman da poljubim ja njega zvoni telefon!-.- keva zvala da proveri da li sam se probudila...
i pochne mene nesxto da boli stomak i vidim da sam dobila!xD i posxto me mnogo boleo stomak keva mi rekla da ostanem kuci danas,o hvala ti boze!^^ joj,sxto bi bilo dobro da ne idem ni sutra!da predjem na ljubavni zivot...
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblrlpwjp3ebvw1qa5cmu_large

Imam dechka a ko da ni nemam -.- nismo se videli vec visxe od nedelju dana a zadnji put smo se chuli u petak...i kao on je rocker...ja sam ga jednom pitala zasxto se ne oblachi tako a on me je samo bledo pogledao xD onda sam mu pokazala slike od Andyja,Ashleyja i Black Veil Brides
Zar nisu diiivni?*____*
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 3033373198_1_3_CYmRzeTo_large
*_____________________________________*
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lvusl8Snzq1r78164o1_500_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ AbRTC00CEAANhCU_large
Awwwwwwwwwww,vidi ga kakav je ^^ Ashley-dusxa moja mala ♥
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lvzududFvJ1qc91v6o1_500_large
Nenad me je samo josx belje pogledao i pitao:Ne mislisx valjda da se sxminkam ovako?a ja sam rekla:Pa sxta fali?xD On me je pogledao kao da nisam normalna xD Oh,zasxto sam zaglavila sa njim,tupadzijom?Hocu Ashleyja!I necu u sxkolu!Dakle moje 2 top zelje su:
1.Da upoznam savrsxenog gospodina Ashleyja Purdyja,da budem sa njm i ispunjavam mu svaku zelju!♥♥♥
2.Da nema sxkole!!!!

Mislim da je to to...morala bih sad da idem
Bye
Tamara Purdy ♥

22Princezin dnevnik-Tamara ^^ Empty Re: Princezin dnevnik-Tamara ^^ pet pro 16, 2011 10:47 pm

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lwayyzVtXT1qbvanto1_r1_500_large

Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lud57poHIs1qio74do1_500_large

Princezin dnevnik-Tamara ^^ 208h178_large

Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lw8vxtuoEJ1r8849co1_500_large

Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lpb3peu5H81qm5m4oo1_1280_large

Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lvsbh5bweH1r52v74o1_500_large

Be brave...How many more times?

Dragi dnevniche...
sledi lista 10 stvari zbog kojih je moj zivot s*anje...

1.Dobicu keca iz matematike...znam,imam takav osecaj...i imacu keca na polugodisxtu Sad kao sxto rekoh gospodjica "Bez priche" je jednostavno luda...ili ja nemam talenat za matematiku...mada ce pre biti da su oba
2.Moja najbolja drugarica ce da dobije 5 -.- -sve je uradila i sve joj je tachno...ja stvarno ne razumem...ima sve druge ocene katastrofa ali za matematiku ima kliker...stv mi nije jasno!
3.Mislim da cu da raskinem sa Nenadom...smuchio mi se...nikad on ne moze nesxto da zrtvuje za mene,nikad on necheg ne moze da se odrekne...on stalno mora da uchi a ja ne moram ako hocu da se vidim s njim -.- kad smo zajedno ponasxa se ko devojchica...ne zna ni lepo da me poljubi(jer ne ume -.-)mozda je prelep i prezgodan(po prichanju mojih odusxevljenih drugarica i keve)ali nema pojma o vezama!ako je on mislio da ce nasxa ozbiljna veza(kako je on nazvao nasxu)da se svodi na to da caskamo o glupostima i poljubimo se povremeno grdno se prevario
4.Nikad necu upoznati Ashleya-to je zivotna istina...basx ce on da dodje u moju jadnu,malu Srbiju...a on mi je sve,uzasno ga obozavam,postala sam zavisna,opsednuta Sad on me nikad nece povrediti i razocharati kao ostali...on ce uvek biti tu za mene(iako ne stvarno,o valjda razumete sxta hocu da kazem xD)
5.Zamalo da ubiju mog omijenog lika u mojoj omiljenoj seriji-zar da se visxe ne radujem ni seriji???Sad
6.Saznala sam da su roditelj planirali da mi za 18. rodjendan kupe belo zlato...ko da bih ja to nosila?rekla sam im da ne zelim to a onda sam ih podsetila da verovatno necu doziveti 18. rodjendan...oni su mi rekli da ne lupetam i da ce mi kupiti sxta god zelim...mozda i dozivim 18.rodjendan chisto da vidim da li ce mi uplatiti put za Pariz...
7.Meni draga osoba je danas plakala a nije htela da mi kaze zasxto...zar niko nema poverenja u mene???
8.Dobro,jesam prelepa(Razz)ali sam suvisxe naivna ochigledno kad verujem da na ovom svetu postoje dobri ljudi -.- a posxto sam tako naivna moja lepota mi nisxta ne znachi...da li imam visxe srece uz zivotu?ne -.- jedino sxto postizem time je da privlachim paznju pogresxnim osobama(chitaj:pedofilima,napaljenim ludacima,praznoglavcima ili previsxe dobrima...nisam ja te srece da budem sa nekim normalnim)
9.Mrzim svoje odeljenje...mada ne sve...mrzim samo neke pojedince...jednostavno me nerviraju svojom pojavom...odvratni su i jedino sxto znaju je da mi dobacuju neumesne komentare tipa:"Ova Tamara je odlichna za j*banje..." ili "Kad te budem dohvatio u WCu"...naravno ima josx toga ali je previsxe neumesno da bih pisala ovde...(negde sam pisala da me je L. hvatao pa sam mu ja lupila sxamar i ispitivao me neka bolesna pitanja)...ne brinite sve sam rekla mami i razrednoj i sad su malo i prestali...povremeno mi neko od njih posxalje poljubac ili mi otpeva neku bolesnu pesmicu ali ja to resxim jednim sxamarom...
Idem odmah da se obesim...
A ne ne mogu...
10.Upravo sam shvatila da nemam cime da se ubijem-zar je moguce da u kuci nema nijedan konopac?svi nozevi su mi van dohvata,sve chime bih mogla da se povredim,nema nikakvih lekova...kuda ide ovaj svet?zar ne mogu ni da se ubijem?Sad


23Princezin dnevnik-Tamara ^^ Empty Re: Princezin dnevnik-Tamara ^^ ned pro 18, 2011 2:52 am

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
[
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lue2d234ph1qb2g1po1_500_large

What doesn't kill me,can only make me stronger...

Dragi dnevniche...
upravo sam prochitala ono sxto sam napisala juche!Gospode,na kojim drogama sam bila?Sad shvatam koliko je glupo sxto sam rekla da cu da se ubijem -.- Jaka stvar,kec iz matematike...-.-' I kao sxto pisxe na slici:"Pala sam ali cu ustati opet..."O verujte,ja sam pala tek kad sam rekla da cu se ubiti -.-' to je nesxto najgluplje sxto sam u zivotu izgovorila...tek sad shvatam koliko je moj zivot(ako izuzmemo sxkolu)lep...imala sam predivno detinjstvo(o kome cu pisati kasnije Razz),imala sam divne prijatelje i sad imam divne uspomene...i sad imam divne prijatelje(iako su malobrojni),divnu porodicu i zajedno sa njima pravim nove lepe uspomene...neke trenutke NIKADA,ALI NIKADA NEMOJTE ZABORAVITI...Kao sxto sam ja neke...danas me je sestra podsetila na odredjene,bitne dogadjaje i zaista mi je zao sxto se ja njih ne secam...jer sam zurila da odrastem...zurila sam da sxto pre pochnem da se sxminkam,izlazim sa momcima i glumim da sam velika...zurila sam,ali ochigledno nisam znala kuda...sad znam -.-' jer sad bih sve dala da sam dete...Dete...kako je to lepo biti dete...jedina briga bi mi bila s kojom igrachkom prvo da se igram...radovala bih se Novoj godini,isxchekivanju Deda Mraza da mi donese paketic u ponoc,uzbudjenju dok ga otvaram i shvatam da sam dobila novu lutku koju sam htela...izlazila bih zajedno sa mojim drugovima,igrali bi zmurke,jurke,izmedju dve vatre...A ne kao danas...jedino sxto chujem od svojih "drugova" su neumesni komentari...sa drugaricama bih se igrala prodavnice,kuvala bih lisxce u mojoj sxerpici(imala sam to stvarno...i stvarno sam "kuvala" lisxce...samo sam ja mislila da je to sarma xD),presvlachile bi nasxe bebe i zajedno ih izvodile u sxetnju...a ne kao danas...kad je jedina njima bitna stvar ko je s kim spavao,ko je koga s kim prevario,ko je s kim raskinuo,ko je najveca fufa,ko ne zna da se ljubi i kad moram da pazim sxta drugi prichaju meni iza ledja...I eto,sad opet imam razloge da padnem u depresiju kao juche...ali necu Razz iz inata Razz Takodje i zbog knjige..."Samo budi ovde"-Gijom Muso...Ne treba da dozvolimo da nam neke sitnice budu preche od onog sxto nam je najbitnije(ne,to nije novac)...i znate onaj test sa posudom...u prvu posudu stavljeno je prvo vece kamenje:to su bitne stvari u zivotu tj. porodica,prijatelji i ljubav...zatim se u nju dodaju manji kamenchici:to su neke manje bitne stvari kao sxto su novac,kola...ali tu ima mesta i za pesak:to su sitnice...ali ako u posudu sipate prvo pesak u njoj nece biti mesta za vece kamenje odnosno ako dozvolite da sitnice preuzmu kontrlou nad vasxim zivotom necete imati vremena za ono najbitnije...Kako je sve ovo lepo sxto sam napisala Razz
Posxto sam inspirisana ajde da postavim i neke slike koje ilustruju koliko je moj zivot lep:
Ja i moja sestra...osoba koja mi najvisxe znachi na ovom svetu <3

http://www.dodaj.rs/f/2t/Ba/2LDLCFBB/10ric1f.jpg

moja najbolja drugarica Bojana,ja, i zivotinja za koju mislimo da je antilopa ali nismo sigurne...glavno u svemu tome je da je sve vreme htela da se mazi sa nama...
http://www.dodaj.rs/f/2y/un/Yt6dZEa/img4034.jpg

Ja,moja mala rodjaka iz Nemachke Selina,moja sestra,naj drugarica i kuca Luna <3...awww,kako su mi ovde lepe naochare ^^
http://www.dodaj.rs/f/3C/SX/4uaGmf1t/img3838.jpg

Ja i moja gitara ^^(uskoro treba da dobijem novu)...inache ova slika i naredna su nastale negde oko mog rodjendana,znachi pre 6 meseci,tako da mi je kosa ovde dosta kraca xD
http://www.dodaj.rs/f/1m/aR/4dSaHEi0/img3821.jpg

Zna se koga Tamara voli
http://www.dodaj.rs/f/13/Ih/14BX87rP/img3825.jpg

Najlepsxi dan u zivotu...kada sam upoznala Anahi(prosxlo je skoro godinu dana od toga Sad )
http://www.dodaj.rs/f/2d/mh/VapNFH5/1/1img3378.jpg

Nezaboravan dochek Nove 2011. godine...
http://www.dodaj.rs/f/J/O3/z7bAO7x/ikibokitaki.jpg

I naravno nezaboravna exkurzija...13-18 oktobar 2011. Bech-Bratislava...

awwww,nasx drug konobar ^^
https://2img.net/h/oi53.tinypic.com/21errdx.jpg

Ja i Ana <3
https://2img.net/h/oi53.tinypic.com/2m4wwe9.jpg

kako sam se pogubila xD
https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/dp9282.jpg
https://2img.net/h/oi52.tinypic.com/1426igy.jpg

Ja i Maja <3
https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/ifa0pe.jpg

Luna...Bojanina kuca <3333
https://2img.net/h/oi53.tinypic.com/1zwgn12.jpg

I za kraj...josx nekoliko savrsxenih bica koja mi ulepsxavaju zivot <3

Anahi <3
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lvzsxbIaaS1qm910xo1_500_large

Ashley <3
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_luzdglXmW61qidczqo1_500_large

Andy <3
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lwb1carFRX1r6mhlso1_500_large

Bill <3
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 387245_307790692587521_234676549898936_1007204_1960470057_n_large

Jay <3
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lobe7c0cLG1qch4cpo1_500_large

Adam <3
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 318499_276360822403690_243684292338010_859278_617746611_n_large

O,boze sxta se sa mnom desxava?juche sam pala u potpunu depresiju a danas sam dozivela prosvetljenje i filozofiram o zivotu...u 4 ujutru!xD Mislim da je definitivno krivo Nenadovo sxokantno ponasxanje danas...ali o tome sutra(tj.danas xD)...Do tada,sxaljem poljubac...
https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/s58s9w.jpg
Jel sam lepa,a?xD

Bye
Tamara Purdy ♥️



Zadnja promjena: PurdyPornProperty♡; ned sij 08, 2012 3:33 pm; ukupno mijenjano 1 put.

24Princezin dnevnik-Tamara ^^ Empty Re: Princezin dnevnik-Tamara ^^ sub pro 31, 2011 3:36 pm

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 6b63e1920013587f4efefc2e_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lwqj3lkx7M1qhyhfro1_500_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lx1s7cVwtg1qjfucho1_1280_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lx2jd6gLHs1r0r0pjo1_500_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Happy_new_year_2012_by_abu_hany-d4ksy1k_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lx2kejRpVl1qhac4zo1_500_large

Do you know what you're fighting for ?

Draga 2012. godino xD

ne mogu da verujem da si tu!Gledam kroz prozor napolju je vedro i sunchano,pomalo duva vetric...razmisxljam o svom zivotu(zapravo o svom zivotu u 2011 godini)...Razmisxljam koje su to ispravne a koje pogresxne odluke koje sam donela u ovoj godini...razmisxljam kome i chemu je trebalo da pridajem visxe paznje...sxta sam to izgubila,a sxta dobila...I nekako sam zakljuchila da je ova(kao i svaka druga)bila prepuna uspona i padova...nazalost u ovoj godini je bilo visxe padova(mozda jer je 11. neparan broj...uvek sam visxe volela parne godine Razz ) Ili sxto bi rekao Ilijev:Od sjaja do ochaja xD Da krenem onda:Hmmm dochek 2011. godine je bio fenomenalan...ja,Ivana i Bojana kod Bojane kuci...samo nas tri...ali bilo je SAVRSXENO...niko drugi nam nije bio potreban...i kazu da kako dochekasx novu godinu takva ce ti biti cela ta godina...e pa ochigledno to nije tachno jer je meni bilo upravo suprotno...da vas ne zamaram sad celom godinom preci cu samo na skorasxnje dogadjaje...
1.Nenad-definitivno pogresxna odluka...visxe od svega sam zelela dechka!Dechka kog cu voleti i biti ludo zaljubljena u njega i on u mene...i sad ga imam!ali uopsxte nije onako kako sam zamisxljala...ja jednostavno nisam zaljubljena u njega a josx manje da ga volim...zapravo od onog skandala na sred ulice zgadio mi se!Sama pomisao na njegov poljubac i smuchi mi se...jedna drugarica me je pitala da li sam zamisxljala sebe i njega u krevetu...malo je reci da sam se izbezumila!Mislim pokusxala sam da zamislim ali mi je to bilo tako gadno...chak mi i njegov osmeh deluje patetichno...a nekad sam mislila da je taj osmeh neodoljiv...A ne zelim daga povredim!Jer je iako smotan,jako dobar...i zao mi ga je(zapravo to je jedino sxto osecam prema njemu-sazaljenje)...I kako sad da raskinem s njim?Mislim evo tu je Nova godina i praznici!nadam se da se nece ubiti ili slichno xD(ih,al preterujem,basx bi se neko ubio zbog mene Razz )
2.Ilijevova zurka...mozda sam ipak trebala da idem...jednim delom nisam isxla jer nije isxla ni Bojana a jednim delom sam se plasxila da mi dechaci ne podvale nesxto...mada,kad sam gledala snimke sa zurke oni su bili toliko pijani da nisu bili ni za sxta...Osim toga Ilijev mi je rekao da sam ga "za srce ujela" sxto nisam bila...i sad mi se chini da je nekako i ljut na mene i drugachiji je...svaki dan u sxkoli me je pitao zasxto nisam dosxla a ja sam mu govorila zbog matematike...ali to kao sxto vidite nije bio razlog...i sad mi je zao sxto nisam bila...dobro,mozda ni drusxtvo ni muzika nisu bili po mom ukusu ali brt valjda bih se snasxla...mislim Maja se smuvala sa nekim na toj zurci!!!(maja se smuvala sa nekim??)kasnije se ispostavilo da je lik dve godine mladji od nje ali nije ni bitno xD toliko sam chekala tu zurku,dala sam i pare za poklon...ne znam,valjda ce se Ilijev odljutiti kad se vratimo sa raspusta...
3.Matematika-kao sxto vec svi znaju imam tog fabulozog keca...iako je ochigledno da ja nisam kriva skroz jer je profesorka luda,ima tu i moje krivice...mislim vezbala sam i trudila sam se ali mozda ne dovoljno...to mi se jednostano desi da kad prema nechemu razvijem odbojnost to je zauvek...i od kako sam dobila prvog keca plasxila sam se zbirke iz matematike(ali bukvalno)izbegavala sam da je uopsxte pogledam,a kamoli da je uzmem i otvorim...to sam urdila tek kad je postalo gusto...potpuno sam negirala problem u svojoj glavi...i tako sad preko celog raspusta cu razmisxljati o tome kako to moram sxto brze da popravim...
4.Ostale ocene xD ma da li uopsxte da pisxem?necu da se nerviram,to je samo polugodisxte...sve predmete sam zasrala -.-'
5.Nema dalje... to sam tek sad skapirala...
Eto koliko mi je zivot jadan:u ovoj godini sam razmisxljala o ocenama,matematici,Ilijevovom rodjendanu i Nenadu(o,boze,opet sam stavila Nenada na zadnje mesto!)...
A sad bih mogla da sastavim i listu zelja za Novu godinu xD Dakle:
Lista mojih zelja za Novu godinu:
Moram ovo da postavim..jache je od mene!xD
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 407268_245580318844164_114982095237321_612332_1302280284_n_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 402546_245580395510823_114982095237321_612336_1419604104_n_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 404394_245580258844170_114982095237321_612330_2144892243_n_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 374242_245666402168889_114982095237321_612521_307368621_n_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 396827_245666312168898_114982095237321_612520_1425021479_n_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 378621_245666155502247_114982095237321_612517_1272876773_n_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 386262_245666025502260_114982095237321_612515_406077878_n_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 409692_245665992168930_114982095237321_612514_613067170_n_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 407294_245665662168963_114982095237321_612507_929128234_n_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 398401_245665485502314_114982095237321_612504_1241060744_n_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 391920_245665578835638_114982095237321_612505_969327772_n_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 380865_245665315502331_114982095237321_612501_1493423722_n_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 397564_245665272169002_114982095237321_612499_1746619043_n_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 395192_245665238835672_114982095237321_612498_1731036474_n_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 394222_245664822169047_114982095237321_612489_20837000_n_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 400960_245664745502388_114982095237321_612487_2010896598_n_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 390890_245664662169063_114982095237321_612485_968009672_n_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 378679_245665082169021_114982095237321_612495_178309981_n_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 394497_245664505502412_114982095237321_612482_1421997925_n_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 386101_245664405502422_114982095237321_612480_722110142_n_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 386743_245664318835764_114982095237321_612479_2087233486_n_large
I ono najbitnije:
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lx2o6lPpdv1r9rfwio1_500_large
Ko god da je pravio ove slike chitao mi je misli!I naravno tu su josx neke sitnice...da moja porodica idalje voli,da mi ocene budu mnooogo bolje nego sad(bilo bi super kad bih bila odlichna ali ajde sad necemo da budemo nerealni xD)i da upoznam ljude koji su mi bukvalno spasili zivot...

Princezin dnevnik-Tamara ^^ 140176806_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lwt9rofgxE1qgo11bo1_500_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 4th_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lwys605fnQ1qgou5vo2_250_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lwl61g8p5f1qc98a3o1_500_large
*____________________*
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lwmic9oKXA1qewc42o1_1280_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 229875_10150175308576951_6599991950_7288785_2009891_n_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lrl04aL6Uo1qandico1_500_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lu5wm32IbJ1qfe9uoo1_500_large

Kako su svi divni *______________*
I naravno zelim da budem srecna(a to ce biti ako se ove zelje ispune...basx sam skromna nema sxta xD)
DAKLE,DRAGA 2012.godino...nadam se da cesx biti dobra prema meni Smile
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lwrvf0HbTF1r6qfmgo1_400_large
Bye,vidimo se u 2012.
Tamara Purdy ♥️

25Princezin dnevnik-Tamara ^^ Empty Re: Princezin dnevnik-Tamara ^^ ned sij 01, 2012 11:28 pm

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lwmr093dsV1qfb46yo1_500_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lx2xnlCPwK1r9nqevo1_500_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ 407131_332934640058539_293154100703260_1245632_1350759043_n_large
Princezin dnevnik-Tamara ^^ Tumblr_lx1ugtdwaR1qaezy0o1_500_large

My Gift & My Curse

Draaagi dnevniche....
SRECNA NOVA 2012.GODINA!!!!Oh,boze taaako sam srecna sxto sam prosxlu godinu ostavila za sobom mada josx uvek nisam ni svesna,nemam osecaj da je dosxla nova godina...josx mi je chudno Smile Ali da se manem toga...ovde sam da bih pisala sve o svom fabuloznom docheku ^^ Daaakle,prvo smo planirale da idemo u bioskop da gledamo Najmrachniji sat,pa da idemo u Mek pa da dochekamo Novu kod Trga...Sat vremena pre polaska pochelo je spremanje xD Prvo me je uhvatila panika sxta cu da obuchem ali onda sam razmislila:pa ne idem nigde specijalno sxto bih se mnogo doterivala...tako da se osim sxto sam se visxe nasxminkala nego obichno,obula sxtikle i stavila malo visxe nakita nisam mnogo sredila xD I taaako,krenule smo sa malim zakasxnjenjem da bi smo konstantovale da bioskop ne radi...Onda smo razmisxljale,prosxetale se Knezom i tamo smo kupile nasxe diiivne djavolske.svetlece rogove...Ja i Bojana smo uzele roze a Ivana crvene...stavile smo ih odmah i privlachile smo mnoogo paznje...Neki kreteni su nam dobacivali nesxto tipa:Vidi ove djavolice ali nas je basx bilo briga...Onda smo ih skinule jer smo ih chuvale za koncert ispred Skupsxtine(tad smo i odluchile da idemo tamo)...Ogladnele smo pa smo otisxle u Mek...posxto je ovo bila specijalna prilika naruchile smo "malo" visxe...ja sam uzela 3 cheeseburgera,veliki pomfrit i juice ^^ u Meku smo se zadrzale dobrih sat vremena...Znate trebalo je pojesti i svariti sve ono xD Ali ako mislite da nam je u Meku bilo dosadno-grdno ste se prevarili!Kao i uvek Ivana i Bojana su zapazile neverovatan broj stvorenja(mislim da cu definitivno opet napisati rechnik,ima mnogo osoba xD)Dakle sada cu samo nabrojati stvorenja koja smo videli a u rechniku sledi objasxnjenje(mislim da je tako laksxe xD):Facelifting,Capindzija,RoboPhilip,Kinezi,Celavi Chris,Jedno-Trece oko,Ovca i Debelo,Sevket-ljubichasto,Pedofil,Nenad kad poraste...E sad pored nas su sela neka dva slatka Kineza(slatki ne u smislu da nam se svidjaju nego slatki u smislu da su bili jako simpatichni xD)..Jedan je bio jako nizak a drugi je sve vreme nosio kapu i sxal xD I taj s kapom se sve vreme smejao kao ludak na sxta su Ivana i Bojana odgovarale josx ludjim smehom...I naravno,posxto su kinezi prichali su na kineskom sxto je kod njih dve izazvalo katastrofichne napade smeha...Zamislite samo dva vesela Kineza umotana u sxalove kako jedu,smeju se i prichaju na kineskom xD Ivana je bolno zacijukala kad je videla da kinezi imaju onj profesionalni aparat za slikanje(to ona zeli visxe od svega)...sve vreme je vikala:Dajte mi aparat! i svi ljudi su je chudno gledali osim kineza koji je nisu razumeli xD Stavile smo nasxe svetlece rogove na glave da bismo im privukle paznju ali nisam sigurna da smo uspele jer su oni izvadili neku spravicu koja je nauchna fantastika za nas xD tako da su oni nama privukli visxe paznje nego mi njima xD Zatim je usledilo slikanje na Bojaninom cool novom telefonu(ali slike su katastrofa -.-')Bojana je uspela da uslika i Kineza sa kapom(ivana je stala ispred njega i pretvarale smo se da slikamo nju xD)Najjadnije od svega je sxto je kinez ispao bolje od nas na slici iako nije pozirao + usta su mu bila puna xD Onda smo odluchile da je bolje da odemo u WC...tamo je bila ogromna guzva pa nam je i to oduzelo vremena...onda smo se srele ispred Meka sa mamom i tatom da nam oni daju kljucheve(jer smo mi mislile da ce mama i tata ostati kuci,pa nismo ponele kljucheve...onda se mami i tati cefnulo da i oni idu u grad mada mislim da je to pre bilo jer su hteli da vide da nismo nisxta pile xD)Pokazale smo im nasxe svetlece rogove i odusxevili su se kao i masa ljudi pored kojih smo prolazile xD Neki kreteni su nam isto dobacivali:"lepotice,djavolice" i te slichne gluposti xD Onda smo odluchile da odemo kod Skupsxtine na koncert...Svirao je Plavi orkestar...ja najiskrenije ne znam njihove pesme i u pochetku mi se ta ideja da idem na njihov koncert nije svidela uopsxte...josx kad sam videla onu guzvu u kojoj je bilo dosta pijanih i nenormalnih ljudi,najezila sam se...ali nas tri smo uspele nekako da se proguramo i pochele smo da se gubimo...mislim,to je rock muzika,ne mogu da ne uzivam u njoj...Igrale smo sa nasxim rogovima i jedan nas je pitao da li sme da ih pozajmi...Posxto sam ja izuzetno dobra osoba odluchila sam da uslixim zelju jadnichku za razliku od okrutnih Ivane i Bojane...On mi ih je ubrzo vratio i mi smo nastavile da se gubimo...Onda je pochela Revolucija(Pesma xD)...To im je inache nova pesma,i nakon sxto je pevach akapela otpevao refren mi smo ga nauchile napamet...onda je pochela pesma i mi skakale,vrisxtale,pevale i gubile se kao da smo najveci fanovi grupe...Pesma je jebeno savrsxena *___* Dok smo se tako gubile prisxao nam je neki sa velikom,belom perikom i pocheo da mlatara glavom zajedno sa nama ^^ Kreten xD Onda su se pojavili neki debili sa maskama iz filma Vrisak,jedan se pravio da chachka nos i kao palili su petarde a u stvari nisu...onda se pojavio neki pijani koji je jedva stajao na nogama...klatio se tamo vamo,a onda je da izvinete prdnuo...Znachi tako je zasmrdelo i mi smo pobegle sxto dalje od njega...nakon sxto je ispustio tonu gasa verovatno je bio laksxi pa je pao xD nemam pojma kako je posle nestao xD U svakom sluchaju koncert se nastavio,uzivala sam u pesmama ali su me nervirali neki debili iza nas koji su glumili ludilo i gurali se,pravili se da su pijani i da hoce da se biju...non stop su se gurali...Onda mi je prisxao neki stranac i pitao me da li sme rogove...ja sam rekla:No,It's mine xD Jadnichak je josx malo pokusxavao da me ubedi ali ga nisxta nisam chula od muzike pa je otisxao xD Zatim su pochele da pucaju petarde tu u publici,neko je bacio staklenu flasxu od alkohola,pocheli su da pale baklje a onaj sxto sam mu dala rogove je non stop zajebavao Ivanu xD a njegov drug mi je sve vreme pipao rogove i pokusxao da ih iskljuchi ali posxto je bio pijan nije mogao...bio je pomalo jeziv xD Onda su na binu izasxli Van Gogh ^^ Pochela je pesma Ludo Luda...svi su poludeli,ja sam skakala ko manijak na onim sxtiklama...drala sam se iako nisam ni znala tachan tekst pesme ali me je bilo basx briga...oni su mnooogo dobro zvuchali uzivo *____* E onda je usledilo odbrojavanje...10,9,8,7,6,5,4,3,2,1,0...i evo nam je 2012. godina ^^ Onaj kome sam dala rogove(zvacu ga Mica)nam je rekao da je njegov sat tachan jer on radi u GSPu xD I onda smo se nas tri zagrlile i to je bilo pomalo lezbejski jer zamalo nisam poljubila i Ivanu i Bojanu u usta a posxto su njih dve visxe od mene chak i kad nosim sxtikle moja glava je zavrsxila izmedju njihovih grudi xD Nema veze xD Pozelele smo da nasxe prijateljstvo traje vechno,puno zdravlja,srece,para bla,bla,truc...a onda je dosxlo i ljubljenje sa Micom,njegovom devojkom,Micom 2 i josx nekom devojkom ^^ Onda je usledio prelepi vatromet i baklje su se opet upalile a Mica nam je rekao:Glavu dole da vam ne upadne nesxto u ochi xD Onda nas je neko isprskao pivom(mene barem jesu,ne znam za Ivanu i Bojanu xD)u svakom sluchaju pivo mi je usxlo u oko sxto je uzasno chudno s obzirom da ja ne volim da ga stavljam u usta a kamoli u oko xD Onda nas je Mica 2 ponudio pivom...izvadio je chasxe i sipale smo pomalo(zapravo Ivana je napunila celu chasxu xD)...Nazdravili smo sa Micom,Micom 2 i devojkama a ja sam popila to pivo chisto da se zagrejem jer su stopala pochela opasno da me bole(zapravo ih nisam ni osecala jer su se smrzla xD)Onda smo otisxle da sednem negde ali posxto nije bilo gde da se sedne vratile smo se u publiku,ovaj put ne toliko blizu bine i imale smo visxe mesta...IIIII LUDOVANJE JE MOGLO DA POCHNE!Svi znamo da Van Gogh imaju cool rock pesme pa smo ja,Ivana i Bojana odluhcile da pokazemo da smo rockerke u krvi...Namestile smo lepo nasxe djavolske,svetlece rogove i pochele da se gubimo u stilu pravih rock zvezda...."svirale" smo gitaru,mrdale glavom kao idioti,skakale,padale u trans,vrckale guzom i sve to dok su nas sxokirani ljudi gledali xD Onda je nastupila pesma "Neko te ima nocas"(zapravo ne znam da li je to uopsxte ime pesme,ali zar je bitno?xD)Na nasxe i odusxevljenje NASXE publike(dobro i Van Goghove publike xD)pochele smo da skachemo,urlamo,vrisxtimo i pevamo tekst pesme:
Neko te ima nocas,
Neko te voli,Neko te ima,
To nisam ja,To nisam ja....Ooooo

Nakon zajednichke spektakularne izvedbe pesme neka zena nam je tapsxala za sviranje gitara xD Krenula je sledeca pesma i mi smo nastavile sa gubljenjem...Nasxe svetlucanje je ochigledno privuklo paznju novinara i sluchajno sam videla nekog sa kamerom kako spremno cheka...I naravno kad smo se mi okrenule on je sav srecan sxkljocnuo i to nekoliko puta!O,boze izacicemo u novinama!!!Strasxno -.- Mislim da smo bile i na TVu!xD Onda sam osetila nechije ruke na ramenima,okrenula se i videla nekog dechka...Pijanog dechka -.- O boze zar ja privlachim paznju samo pijanim musxkarcima?Pruzio mi je ruku i rekao:Milan...Ja kazem:Drago mi je,Tamara...On:Zadovoljstvo je moje,koje si godisxte? Ja:Prvo ti reci meni...On:93...Ja:94...On:Pa sxta ti fali da imasx starijeg dechka? Ja:Pa ne fali nisxta ali ja vec imam dechka(o,gospode,pokusxala sam da se izvuchem pomocu onog jadnika Nenada xD)On:Ja nisam ljubomoran...Ja:Pa super,ali on jeste,mogao bi da imasx problema...On:Nema veze...U tom trenutku je pochela nova pesma,ja sam vrisnula,pochela da skachem a on me je zaskochio,stavio mi ruke oko struka i privukao me sebi...FUJ!Gurnula sam ja najjache sxto sam mogla i zamalo je pao...Iskreno,malo sam se uplasxila pa su me Ivana i Bojana zasxtitnichki zagrlile...Inache Ivana i Bojana su na kraju pristale da daju Mici rogove xD Onda su se pojavila josx neka dvojica i trazili nam rogove...a ja sam bila u fazonu ne mogu,moji su,ja ih volim,bla,bla,bla...a taj je rekao:A daj,pa sad bi ti trebala da mi budesx Deda Mraz...nakon josx malo smaranja otisxao je xD Hvala bogu...Ludachko skakanje se nastavilo i neka strankinja nam je prisxla,pochela da skache i pokazala na kameru...I onda nas je njen muz/dechko/sxta li je vec snimao kako skachemo i gubimo se a ta strankinja nam je na kraju rekla:Super!xD Onda nam je prisxoa neki u kostimu Deda Mraza i rekao:Djavolice,Srecna nova godina!xD Kad su Van Gogh zavsxili odluchile smo da je vreme da krenemo i zvale smo Bojaninog oca...e sad,trebalo je doci do mesta gde je Bojanin otac trebalo da nas pokupi...bila je guzvetina nevidjena i morale smo da prolazimo pored pijanaca koji su povracali...odvratno -.- a neki pijani su chak igrali na onim plastichnim toaletima koji su postavljeni xD Opet sam osetila nechije ruke na ramenima i opet se nakachio neki pijani...On:Da li mogu da ti pozelim srecnu novu godinu? Ja:Hvala,takodje...On:A da se poljubimo?...Ja:Ne hvala...On:Sxta nije u redu s tobom?...Ja:Sa mnom je sve u redu,nego si ti,dragi,pijan...i pobegle smo xD Onda sam ja sluchajno gurnula nekog jadnichka(ali on nije hteo da se pomeri -.-') i ispale su mu naochare xD Onda smo na stanici dok smo chekale Bojaninig oca pozvale Marka(ivaninog dechka-prim.prev.)Posxto smo znale da su tamo i Nenad,Dule i neki burazeri(njih trojica imaju burazere???pa koja se to jadna budala druzi sa Maretom,Neksijem i Duletom????xD)pravile smo se da smo pijane xD Ivana kaze da su u pozadini chula neka lagana pesma i da su svi zvuchali normalno....znachi tako su oni dochekali novu???Hahahaha koji luzeri(o,boze koliko sam ja zla!pa Nenad mi je dechko,Marko je Ivanin dechko a Dule je trebao da bude Bojanin xD)Neke klinke su pobegle od nas sa stanice xD Mislim da su zapravo svi mislili da smo pijane jer smo se uhvatile pod ruke,pevale i teturale se(a to teturanje je posledica toga sxto su nas noge ubijale...probajte vi da 3 sata skachete u ogromnim sxtiklama-.-')U svakom sluchaju,Bojanin otac se konachno pojavio s kolima pa smo sigurno stigle kuci...Onda smo otvarale poklone i isprobavale nove majice koje smo dobile...I tako su nastale ove slike u 3 ujutru,nas dve polupijane i mrtve umorne u novim majicama i nasxim rogovima na glavi xD(sxto me nervira sxto se ne vidi na slikama da svetle xD)
http://www.dodaj.rs/f/1p/K3/48GOlKG4/img4622.jpg
http://www.dodaj.rs/f/2D/xR/CH53hTC/img4621.jpg[/img]
[img]http://www.dodaj.rs/f/32/Xd/3IyYOPIA/img4623.jpg
Ne,ne...ne igraj se sa djavolom ^^
http://www.dodaj.rs/f/2/qS/o97gkAH/img4625.jpg
"Single is Better"-to mama pogodila si majicu!^^ rooooock <3
http://www.dodaj.rs/f/3r/Oh/3IniEiRg/img4634.jpg
http://www.dodaj.rs/f/3t/hE/4KEhFvRZ/img4636.jpg
Evo josx nekih slika od ranije ^^(zapravo od pre nedelju dana kad sam isprobavala stvari za Ilijevov rodjendan na koji na kraju nisam ni otisxla xD)Choveche,basx izgledam umorno(od sxkole -.-)
http://www.dodaj.rs/f/3k/mH/4aZ8VRxE/img4588.jpg
http://www.dodaj.rs/f/2z/OM/4nFWtuSJ/img4589.jpg
http://www.dodaj.rs/f/1j/Nh/X3rlzni/img4597.jpg
http://www.dodaj.rs/f/3y/vQ/1Ry7nrL3/img4594.jpg
To je to ^^
e sada...rechnik:
Facelifting-stvorenje iz Meka...procelavi,namrsxteni deda...zaspao je a onda je obukao fluorescentno zelenu jaknu...i uopsxte nije igledao kao da je imao facelifting
Capindzija-bio je ujedno i Filip...imao je ogroman nos kojim je ubo svoju devojku u oko...mi smo zakljuchile da mu je to zivotni cilj:da bode ljude u oko
RoboPhilip-Chita se Robo Fajlip...Bio je mrsxav,obuchen u kosxlju kaki boje i stofane pantalone kako boje do gleznjeva i sxarene charape koje su izvirivale iz njegovih rahitichnih O nogu...drzao je svoju devojku sve vreme za ruku i nesxto joj sxaputao(ruci,ne devojci)
Kinezi-e ne smarajte me,imate objasxnjenje u tekstu -.-
Celavi Chris-dok je jeo izvirivao je izdaleka,imao je rumenilo i izgledao je kao kreten
Jedno-Trece Oko-Jedno oko mu je manje od veceg(0_o),prvu mu se videlo samo jedno,povremeno je chachkao nos,sisao prst i grizao usta...Bojana ga je kasnije preimenovala u Trece oko xD
Ovca i Debelo-Ovca je imao kovrdzavu kosu,plave ochi i izgledao je kao lutak...a debelo je bilo debelo stvorenje..pohotno su nas gledali i hteli da sednu pored nas ali su ih Kinezi omeli u tome(Jej za kineze ^^)
Sevket-ljubichasto-Chovek koji je izgledao kao Sevket iz serije "Kad lisxce pada" i nosio je ljubichasti dzemper
Pedofil-Bio je crven,nabijen i sve vreme nas je pohotno gledao...Fuj -.-' Od onolikog jela u meku stomak mi je bio kao da sam u 4.mesecu trudnoce pa sam pitala sva ponosna,drzeci se za stomak Ivanu i Bojanu koji su mesec i objavila glasno da on chuje da sam ja u 4. Ivana i Bojana su me gledale kao da nisam normalna ali pedofil je otisxao xD
Nenad kad poraste-Oh,ne smarajte...Izgleda onako kako ce Nenad izgledati kad poraste xD

E sad stvarno dosta,zamajavam se s ovim vec 2 sata...palim sad
Bye
Tamara Purdy ♥️

Sponsored content


Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 2.]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.