feminist.org•forum s dušom
Osjećate li se ponekad pomalo drugačije od svojih vršnjaka?Volite li ples?Ili možda glazbu?Pišete li priče i pjesmice kao iz šale?Volite li,bolje rečeno,umjetnost?Onda je ovo pravo mjestašce za vas.Naš maleni,ali topli forum sadržava razne diskusije o umjetnosti,bilo kakvoj vrsti.
Imamo i biblioteku i kino,radionice,denvnike i RPG.
Imamo i sjajnu ekipu s kojom se uvijek možete dobro zabaviti te uklopiti.
No,osim toga,mi smo i feministički forum.Kada skupimo dosta članova,postati ćemo partner stranici za prava žena.Pomognite nam u tome,jer vašom registracijom bliže smo svome cilju.Hvala vam.

https://feminist.forumcroatian.com
https://feminist.forumcroatian.com
feminist.org•forum s dušom
Osjećate li se ponekad pomalo drugačije od svojih vršnjaka?Volite li ples?Ili možda glazbu?Pišete li priče i pjesmice kao iz šale?Volite li,bolje rečeno,umjetnost?Onda je ovo pravo mjestašce za vas.Naš maleni,ali topli forum sadržava razne diskusije o umjetnosti,bilo kakvoj vrsti.
Imamo i biblioteku i kino,radionice,denvnike i RPG.
Imamo i sjajnu ekipu s kojom se uvijek možete dobro zabaviti te uklopiti.
No,osim toga,mi smo i feministički forum.Kada skupimo dosta članova,postati ćemo partner stranici za prava žena.Pomognite nam u tome,jer vašom registracijom bliže smo svome cilju.Hvala vam.

https://feminist.forumcroatian.com
https://feminist.forumcroatian.com

You are not connected. Please login or register

Prethodna tema Sljedeća tema Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Dnevnik Anje Mihajlovic ^^ ♥ Empty Dnevnik Anje Mihajlovic ^^ ♥ ned stu 06, 2011 3:03 am

Akiica

Akiica
Ledene suze
Ledene suze
Pre svega NE prezivam se Mihajlović ali mi pristaje uz ime Dnevnik Anje Mihajlovic ^^ ♥ 364988687.
Ne znam zašto otvaram ovu temu,verovatno zato što mi je dosadno,ali ne brinite neću je zapustiti(kao da je vas briga).Realno.
Well,sada je 3:46 ujutru,na raspustu smo.Još jedan dan i škola.
Što mi je raspust 4 dana Dnevnik Anje Mihajlovic ^^ ♥ 984495496.
Jel' neko možda za mix?Uvek sam želela da kažem to. Dnevnik Anje Mihajlovic ^^ ♥ 985951499
Pa da počnem ''About Me''
Ja Anja,rođena 20.12.1996 Strelac u horoskopu zvanično se predstavljam u ovoj temi.Koji trip.I live in Serbia,grad Niš.
Ja sam u nekom rep fazonu i mnogo sam muškobanjasta.Obožavam kad se u nekim rečima nađe moje ime(Putanja...)Nmg sad da se setim.
Nisam učenik za primer.Zapravo,nikad do sad nisam učila uvek sam prepisivala ali opet ocene su mi užasne.Prosek mi je 3,33 :OO.Jednom se živi! Moj moto.Kad god želim da uradim nešto ali me strah ili znam da će neko da mi se ljuti,ili ću da sepovredim...Bilo šta...Ja uvek u sebi ili naglas kažem ''Jednom se živi''.
Volim da čitam.Omiljeni pisci su mi Dzeklin Vilson i Loren Kejt.
A omiljena knjiga mi je ''Ćao ti!''.
Obožavam Petra Mihajlovića Ropeta!
On je moj idol,njegov glas mi oduzima dah jednostavno je predobar! Dnevnik Anje Mihajlovic ^^ ♥ 253468018
Predobri smajlići Dnevnik Anje Mihajlovic ^^ ♥ 1144608300
Najbolja drugarica mi je Inna ♥️.Ja i ona smo mnogo lude. Dnevnik Anje Mihajlovic ^^ ♥ 2339938421
Da vidimo...Šta još nisam rekla..
Axa,moj hobi je uživanje i lenčarenje.Ja sam mnogo lenja i sve me mrzi i samo bih jela i jela.Kuliram sve i svakog,ali ako me neko užasno provocira mogu da mu napravim jednu lepu modricu na levo oko Dnevnik Anje Mihajlovic ^^ ♥ 364988687 .A ponekad i na desno.
Znate ja sam levoruka.Mnogo mrzim kad neko kaže ''Ja sam levak'' kao da je reko ''Ja sam retardiran'' ili ''Meni penis ide na levu stranu kad se digne'' za tu rečenicu....Duga je to priča...
Svi me znaju,sve ih znam Very Happy.
Motherfucker,getoblaster!
Ne znam šta više da kažem.Volim da rizikujem i da dovodim sebe u opasnost i ako sam mnogo velika kukavica.
U 6. sam imala 2 iz vladanja a sada imam 4 xD ne znam ni ja koji je razlog,dok je razredna pričala ja sam imala slušalice u uši.
Joooooj koliko obožavam da provociram nastavnike.
Došao novi nastavnik likovnog,mlad ali ima bradicu Dnevnik Anje Mihajlovic ^^ ♥ 3137150671 i meni bilo grozno brt i ja sam mu 'ladno rekla ''Nastavniče a Vi bi ste bili mnogo lepši kad bi ste fiju fiju tu vašu bradicu'' svi su popadali a ja sam samo dodala ''Ja sam mnogo fino dete.'' Dnevnik Anje Mihajlovic ^^ ♥ 3616433288
Onda sam gađala nastavnicu engleskog kredom u kosu.I nastavnici matematike sam igrala hip hop iza leđa..Jojj da Very Happy nastavniku fizičkog u sali sam podmetnula loptu,tako se slatko razbiooo,sve koske su mu popucale.Zato imam 2 iz fizičkog -.- pi*ka prodana.
Ali stvarno sam mnogo fino dete.I imam odličan život ali ne i odličnu porodicu.Moji se svađaju zbog novca ali ja ih kuliram i boli me uvo za sve,jer ja najbolje se osećam kad rime prosipam Very Happy.(upravo mi kroz slušalice ide taj stih).
Moji će da uzmu dete da čuvaju,što mene izluđuje jer mrzim male bebe i njihove grozne male čarapice -.- Dnevnik Anje Mihajlovic ^^ ♥ 3137150671
Meni nešto nije jasno.Ja kad god nekome kažem Marš,jedi go**a,debilu,kretenu....U stvari kažem mu Volim Te Very Happy.
Čudno sam ja dete O.o
Ali i to neko mora.
Deco ja sam završio evo jedna moja omiljena pesmica za kraj(onaj stih je iz te pesme)

Rope si dobro?? Very Happy.

P.S.:Mrzim Sunđer Boba! -.- Dnevnik Anje Mihajlovic ^^ ♥ 3189019653


Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.