feminist.org•forum s dušom
Osjećate li se ponekad pomalo drugačije od svojih vršnjaka?Volite li ples?Ili možda glazbu?Pišete li priče i pjesmice kao iz šale?Volite li,bolje rečeno,umjetnost?Onda je ovo pravo mjestašce za vas.Naš maleni,ali topli forum sadržava razne diskusije o umjetnosti,bilo kakvoj vrsti.
Imamo i biblioteku i kino,radionice,denvnike i RPG.
Imamo i sjajnu ekipu s kojom se uvijek možete dobro zabaviti te uklopiti.
No,osim toga,mi smo i feministički forum.Kada skupimo dosta članova,postati ćemo partner stranici za prava žena.Pomognite nam u tome,jer vašom registracijom bliže smo svome cilju.Hvala vam.

https://feminist.forumcroatian.com
https://feminist.forumcroatian.com
feminist.org•forum s dušom
Osjećate li se ponekad pomalo drugačije od svojih vršnjaka?Volite li ples?Ili možda glazbu?Pišete li priče i pjesmice kao iz šale?Volite li,bolje rečeno,umjetnost?Onda je ovo pravo mjestašce za vas.Naš maleni,ali topli forum sadržava razne diskusije o umjetnosti,bilo kakvoj vrsti.
Imamo i biblioteku i kino,radionice,denvnike i RPG.
Imamo i sjajnu ekipu s kojom se uvijek možete dobro zabaviti te uklopiti.
No,osim toga,mi smo i feministički forum.Kada skupimo dosta članova,postati ćemo partner stranici za prava žena.Pomognite nam u tome,jer vašom registracijom bliže smo svome cilju.Hvala vam.

https://feminist.forumcroatian.com
https://feminist.forumcroatian.com

You are not connected. Please login or register

Go to page : 1, 2  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down  Poruka [Stranica 1 / 2.]

1Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara Empty Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara sri kol 10, 2011 6:26 pm

Missandei

Missandei
I should wear the armor, and you the gown.
I should wear the armor, and you the gown.
Kod:

Nick:
Avatar:
Potpis:

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
Nick: Jedna od najboljih pjesama od The Pretty Reckless
Avatar: Našla na weheartit-u xD volim ovakve slike s maskama Smile
Potpis: Citat s jedne slike, koji mi se jako svidio Very Happy

Missandei

Missandei
I should wear the armor, and you the gown.
I should wear the armor, and you the gown.
Nick:Lady Hill-
....ima dva razloga:
1) U "Pesmi leda i vatre" kopilad na severu zovu Snow (Snezni) a u Lanisgradu (odakle su moji divni
najvoljeniji Lanisteri,kraljica Sersei,njen blizanac Dzejmi i brat Tirion ♥) tamo ih zovu Hill-Brdski.
2)Lady Hill mi nekako pase uz mene,posto sam sa brda xD

Avatar:Cersei Lannister iz GOTa....iza scene xD
Potpis:Likovi iz serijala "Pesma leda i vatre"...prosto obozavam ♥

4Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara Empty Re: Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara čet kol 18, 2011 10:10 pm

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
Nick:postoje dva razloga a ja cu reci samo jedan...jedan dechko mi je jednom rekao da sam sexy princeza i meni se to svidelo
Avatar:Adam,moja najveca ljubav *______*
Potpis:Moja predivna Anahi ♥

5Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara Empty Re: Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara čet kol 18, 2011 10:19 pm

Missandei

Missandei
I should wear the armor, and you the gown.
I should wear the armor, and you the gown.
Nick:Lady Hill-
....ima dva razloga:
1) U "Pesmi leda i vatre" kopilad na severu zovu Snow (Snezni) a u Lanisgradu (odakle su moji divni najvoljeniji Lanisteri,kraljica Sersei,njen blizanac Dzejmi i brat Tirion ♥) tamo ih zovu Hill-Brdski.
2)Lady Hill mi nekako pase uz mene,posto sam sa brda xD
i scena iz filma Let the right one in.

Avatar:Arja ♥
Potpis:Likovi iz serijala "Pesma leda i vatre"...prosto obozavam ♥

aranyos méreg

aranyos méreg
Ledene suze
Ledene suze
Nick:Volim VA i Rose pa sam uzela njeno ime
avatar:Volim Blair
potpis:nemam

7Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara Empty Re: Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara čet kol 25, 2011 5:50 pm

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
Nick : Pjesma od TPR
Avatar : Samo nek je fotoaparat tu <3
Potpis : Sviđa mi se citat, a i pokazuje koliko volim fotografisati <3

8Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara Empty Re: Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara pet kol 26, 2011 10:18 am

Shone

Shone
Ledene suze
Ledene suze
Nick:moj nadimak
Avatar:zar nije ocigledno
Potpis:Atlantis

shooting.star ✩

shooting.star ✩
Reporter
Reporter

Nick:Mala mis nista...po uzoru na Taylor Momsmen i njenu pesmu Miss Nothing...pozajmnjeno od drugarice :DDD
Avatar:Matt ..moja ljubav
Potpis:Nije potrebno pistai sve pise iznad :DDD

http://dh-serbia.free-forums.biz

10Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara Empty Re: Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara sub ruj 03, 2011 8:13 pm

alliwantisYOU ♥

alliwantisYOU ♥
Golden member
Golden member
Nick: Jedna od moji honlijenih pesama. ^^ A ja i jesam andjeo! xDD salim se!
Avatar: Miley,sta reci,divna *__*
Potpis:Miley,ofc. preelepa! *_* <333

11Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara Empty Re: Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara ned ruj 04, 2011 7:57 am

teddy_bear♥

teddy_bear♥
Ljubav,baš čudna riječ
Ljubav,baš čudna riječ
Nick:Obožavam zimu,i eto.
Avatar:Anime <3
Potpis:RBD fan 4ever i Maite Perroni fan <3 označava koliko ih volim,a opet anime <3

12Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara Empty Re: Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara uto ruj 06, 2011 11:03 pm

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
Nick: B je za Billa ♥️ Kitten kao maca jer volim machke...a A je za Adam i Anahi + srce...Adam,Anahi i Bill su 3 najvaznije osobe u mom zivotu(pored mojih roditelja xD)
Avatar: Predivna Any *___* josx sxalje poljubac i pokazuje znak peace
Potpis:Opet Any ^^

13Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara Empty Re: Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara sri ruj 07, 2011 9:34 pm

bloodsucker

bloodsucker
Krila divljih labuda
Krila divljih labuda
volim vampire
taylormomsen
i opet taylor momsen

14Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara Empty Re: Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara pon ruj 12, 2011 8:42 pm

Princess

Princess
Ledene suze
Ledene suze
Nick:niceg nisam mogla da se setim
Avatar:ne mogu ga promeniti
Potpis:nemam

15Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara Empty Re: Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara pon ruj 19, 2011 7:22 am

never.give.up ♥

never.give.up ♥
Moderator
Moderator
Nick: NEVER GIVE UP ♥️ NIKAD NE ODUSTAJ ♥️ Milicin moto *-*
Avatar: Predivna Milicaaa opet. <333
Potpis: Milica, Milica :DD ♥️ Savrsena je Smile

16Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara Empty Re: Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara sub ruj 24, 2011 10:55 am

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
Nick: pah :$ obožavam svoju crvenu kosu.
Avatar: trazila sam nesto sto me podsjeca na sestre/prijateljice.
Potpis: I - moja sestra. Ne mogu zamisliti život bez nje.
S i L su moje najbolje prijateljice. <3 i razlozi zašto ih volim. (:

17Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara Empty Re: Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara sub ruj 24, 2011 8:07 pm

CR79

CR79
Ledene suze
Ledene suze
Nick: CR79 - Cristiano Ronaldo 7 ili 9
Avatar: homer xD
Potpis: /

18Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara Empty Re: Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara pon ruj 26, 2011 8:25 am

Missandei

Missandei
I should wear the armor, and you the gown.
I should wear the armor, and you the gown.
Nick:Nissa Nissa je zena iz price o "Svetlecem macu" koju Salandor San prica Davosu u knjzi "Sudar kraljeva".Ona je verovala svom muzu i on je,da bi utvrdio jacinu,zabio mac u njeno srce.Kaze se da je tako jako vrisnula da je mesec prokrvario i sva ta njena hrabrost i jacina je presla u taj mac.
Avatar:Julianne Very Happy
Potpis:Cersei i Ned,onda recenica Valar Morghulis,i citat iz Igre prestola,najlepsi ♥️

19Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara Empty Re: Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara pon ruj 26, 2011 9:26 am

shooting.star ✩

shooting.star ✩
Reporter
Reporter
N:Pa verujem u zvezde padalice i da one donose srecu.Kaca je napisala super knigu Shooting Star koja mi je probudila verovanje u zvezde i njihovo znacenje
A:Adrianna iz 90210...
P:BFF's iz 90210 prave drugarice,a ispod moji andjeli,Lindsay Ellingson.Hana Soukupova,Adriana Lima i Miranda Kerr

http://dh-serbia.free-forums.biz

20Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara Empty Re: Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara sub lis 08, 2011 9:00 pm

Inna

Inna
Ledene suze
Ledene suze
Nick: Tako me zovu na jednom forumu ^^
Avatar: Ne znam ni ja xD Svidela mi se macaa sa lenonkama x)
Potpis: Obozavam Johnny Deppaa <3

21Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara Empty Re: Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara ned lis 09, 2011 3:51 pm

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
Nick: B je za Billa ♥ Kitten kao maca jer volim machke...a A je za Adam i Anahi + srce...Adam,Anahi i Bill su 3 najvaznije osobe u mom zivotu(pored mojih roditelja xD)
Avatar:Predivna Gokce Bahadir *___*
Potpis:savrsxena Any ♥

22Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara Empty Re: Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara pet lis 14, 2011 8:35 am

Missandei

Missandei
I should wear the armor, and you the gown.
I should wear the armor, and you the gown.
Nick:Lanisterska lavica xD
Avatar:Cersei (Lena Headey) na setu...divna je *__*
Potpis:Fora mi je slika,a i ja volim knjige,tako da..xD

23Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara Empty Re: Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara ned lis 16, 2011 7:55 am

*So Different*

*So Different*
Ledene suze
Ledene suze
Nick: *So Different* - nisam ko svi drugi oko mene^^ xD
Avatar: nista //
Potpis //

24Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara Empty Re: Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara ned lis 16, 2011 9:16 am

one.direction ♥

one.direction ♥
Prozirne duše
Prozirne duše
Nick:Ja sam kraljevski cudak/zaludjenik i uvek cu biti :DD
Avatar:Divna Emma *____*
Potpis:Emma,pa malo mog divnog Londona,pa pesmica od Ashley T.koja me toliko inspirise...

25Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara Empty Re: Znacenje vaseg nicka,potpisa i avatara ned lis 30, 2011 1:29 pm

ŁoŁo

ŁoŁo
Ledene suze
Ledene suze
Nick: Tako me prozvala jedna frendica ♥️
Avatar: Našla na weheartit-u, prvi koji mi se svidio u mapi s avatarima koju imam na kompu Smile
Potpis: Citat iz Kradljivice knjiga, a ovo ispod je opis mene. Mogla sam napisat i Sitna, ali dinamitna, ali, ovo je bolje. Bolje me opisuje. Kad hoću, mogu bit jako opasna i na razne načine čovjeku zagorčat život Very Happy

http://we-are-teens.com/

Sponsored content


Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 2.]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.