feminist.org•forum s dušom
Osjećate li se ponekad pomalo drugačije od svojih vršnjaka?Volite li ples?Ili možda glazbu?Pišete li priče i pjesmice kao iz šale?Volite li,bolje rečeno,umjetnost?Onda je ovo pravo mjestašce za vas.Naš maleni,ali topli forum sadržava razne diskusije o umjetnosti,bilo kakvoj vrsti.
Imamo i biblioteku i kino,radionice,denvnike i RPG.
Imamo i sjajnu ekipu s kojom se uvijek možete dobro zabaviti te uklopiti.
No,osim toga,mi smo i feministički forum.Kada skupimo dosta članova,postati ćemo partner stranici za prava žena.Pomognite nam u tome,jer vašom registracijom bliže smo svome cilju.Hvala vam.

https://feminist.forumcroatian.com
https://feminist.forumcroatian.com
feminist.org•forum s dušom
Osjećate li se ponekad pomalo drugačije od svojih vršnjaka?Volite li ples?Ili možda glazbu?Pišete li priče i pjesmice kao iz šale?Volite li,bolje rečeno,umjetnost?Onda je ovo pravo mjestašce za vas.Naš maleni,ali topli forum sadržava razne diskusije o umjetnosti,bilo kakvoj vrsti.
Imamo i biblioteku i kino,radionice,denvnike i RPG.
Imamo i sjajnu ekipu s kojom se uvijek možete dobro zabaviti te uklopiti.
No,osim toga,mi smo i feministički forum.Kada skupimo dosta članova,postati ćemo partner stranici za prava žena.Pomognite nam u tome,jer vašom registracijom bliže smo svome cilju.Hvala vam.

https://feminist.forumcroatian.com
https://feminist.forumcroatian.com

You are not connected. Please login or register

Prethodna tema Sljedeća tema Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Lost in time- column by Dusan Empty Lost in time- column by Dusan sri stu 23, 2011 11:53 pm

GagaMyLife

GagaMyLife
Krila divljih labuda
Krila divljih labuda
Svi mi govore kako imam smisla za pisanje. Na pisemnim zadacima iz srpskog jezika uvek dobije 5, a skoro uvek je moj rad najbolji rad u odeljenju. Pošto volim i cenim forume, a pogotovo sweetcandis, odlučio sam da počnem da pišem kolumnu za taj forum. Pa da počnem...

Ja sam Dušan, imam 14 godina i 11 meseci. Živim u propaloj državi Srbiji u kojoj žive ogromni kreteni i propalice. Nekultura, neravnopravnost, mržnja prema homoseksualcima, jednostavno ljudi glupih i trulih shvatanja. Živim u malom srpskom gradiću koji se naziva Bor. Ne živim baš u njemu, tamo idem u školu. Deo Bora je i jedna banja u kojoj živim... to je malo i lepo mesto gde svako zna ko šta radi. Alapače i tračare su na svakom koraku, pa je tako i moj život bio na meti zlonamernih glupača koje nemaju šta da rade, pa gledaju tuđi život.
Tačno pre 3 godine, moji roditelji su odlučili da se razvedu. Tačnije rečeno, moj život je kao jedna telenovela. Tata je prevario mamu sa najboljom drugaricom, pa je izbacio mene, mamu i sestru na ulicu. Sada nas troje živimo kod babe i dede u istom naselju, sa maminim ''momkom''. Tata i ja nismo u nikakvom kontaktu, on je hteo da zaboravi i mene i celu porodicu... hteo je da počne novi život. Tako je i njegova majka, a moja baka i mene i moju sestru zaboravila, takoreći cela tatina strana.
Da se vratim priči o meni. Družim se sa 8 vernih drugarica, imam par drugova, ali nisu verni. Svi misle da sam gej, jer se družim sa devojčicama, jer volim Lady Gagu, i još mnogo, mnogo razloga. Hmm... to je jedan užas. Ne mogu da prođem normalno ulicom, a da ne čujem sa strane ''Pederu, pederu!''... već sam navikao na to, to je takoreći postala svakodnevnica. Potpuno sam siguran da sam strejt, ali moram priznati da mogu i volim da prokomentarišem i neke muškarce, jer se ne plašim toga... to ne znači da sam gej. Tračare iz naselja su u toku razvoda mojih roditelja stalno pričale o nama, svi su nam želeli zlo, pa čak i moji najbliži... sada, više nikom ne verujem. Previše pričam o svom životu što za forum možda i nije dobro, ali, ovo je upravo kolumna o jednom teškom, tužnom, iscrpljujućem tinejdžerskom životu, i nadam se da će vam se svideti.

2Lost in time- column by Dusan Empty Re: Lost in time- column by Dusan pet stu 25, 2011 9:31 am

♥ ♥ ♥Mrs.SaxobeatG ♥ ♥ ♥

♥ ♥ ♥Mrs.SaxobeatG ♥ ♥ ♥
Ledene suze
Ledene suze
Ovo je više kao blog.....?

3Lost in time- column by Dusan Empty Re: Lost in time- column by Dusan pet stu 25, 2011 9:49 am

GagaMyLife

GagaMyLife
Krila divljih labuda
Krila divljih labuda
Ne, nije blog. Ovo je kolumna, ako si gledala seriju Seks i grad, mogla si da vidis kako Carrie Bradshaw pise o svom zivotu, dogadjajima...itd...

4Lost in time- column by Dusan Empty Re: Lost in time- column by Dusan sub stu 26, 2011 7:45 pm

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
Jao,miiico <333
"Živim u propaloj državi Srbiji u kojoj žive ogromni kreteni i propalice. Nekultura, neravnopravnost, mržnja prema homoseksualcima, jednostavno ljudi glupih i trulih shvatanja."
Ovo si stvarno presavrsxeno rekao,svaka ti chast!i nastavi da pisxesx,jako me zanima Smile

5Lost in time- column by Dusan Empty Re: Lost in time- column by Dusan sub stu 26, 2011 9:21 pm

GagaMyLife

GagaMyLife
Krila divljih labuda
Krila divljih labuda
Hvala Tami. <3 Nastavicu. ^^

6Lost in time- column by Dusan Empty Re: Lost in time- column by Dusan uto stu 29, 2011 8:22 pm

♥.BauChichaWauWa.♥

♥.BauChichaWauWa.♥
Ledene suze
Ledene suze
Lepo,lepo.
Pravo govoriš.

7Lost in time- column by Dusan Empty Re: Lost in time- column by Dusan uto stu 29, 2011 8:35 pm

teddy_bear♥

teddy_bear♥
Ljubav,baš čudna riječ
Ljubav,baš čudna riječ
Supp.

8Lost in time- column by Dusan Empty Re: Lost in time- column by Dusan uto stu 29, 2011 8:38 pm

Rock,bre,rock<3

Rock,bre,rock<3
Ledene suze
Ledene suze
Prelepo opisuješ Srbiju.
Alapače i tračare su na svakom koraku, pa je tako i moj život bio na meti zlonamernih glupača koje nemaju šta da rade, pa gledaju tuđi život.
Proklete kurve.

9Lost in time- column by Dusan Empty Re: Lost in time- column by Dusan sri pro 07, 2011 9:01 am

GagaMyLife

GagaMyLife
Krila divljih labuda
Krila divljih labuda
Hvala svima. ^^ Upravo tako... kurve. xD Kad mi dodje inspiracije nastavljam da pisem. Very Happy ^^

Sponsored content


Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.