feminist.org•forum s dušom
Osjećate li se ponekad pomalo drugačije od svojih vršnjaka?Volite li ples?Ili možda glazbu?Pišete li priče i pjesmice kao iz šale?Volite li,bolje rečeno,umjetnost?Onda je ovo pravo mjestašce za vas.Naš maleni,ali topli forum sadržava razne diskusije o umjetnosti,bilo kakvoj vrsti.
Imamo i biblioteku i kino,radionice,denvnike i RPG.
Imamo i sjajnu ekipu s kojom se uvijek možete dobro zabaviti te uklopiti.
No,osim toga,mi smo i feministički forum.Kada skupimo dosta članova,postati ćemo partner stranici za prava žena.Pomognite nam u tome,jer vašom registracijom bliže smo svome cilju.Hvala vam.

https://feminist.forumcroatian.com
https://feminist.forumcroatian.com
feminist.org•forum s dušom
Osjećate li se ponekad pomalo drugačije od svojih vršnjaka?Volite li ples?Ili možda glazbu?Pišete li priče i pjesmice kao iz šale?Volite li,bolje rečeno,umjetnost?Onda je ovo pravo mjestašce za vas.Naš maleni,ali topli forum sadržava razne diskusije o umjetnosti,bilo kakvoj vrsti.
Imamo i biblioteku i kino,radionice,denvnike i RPG.
Imamo i sjajnu ekipu s kojom se uvijek možete dobro zabaviti te uklopiti.
No,osim toga,mi smo i feministički forum.Kada skupimo dosta članova,postati ćemo partner stranici za prava žena.Pomognite nam u tome,jer vašom registracijom bliže smo svome cilju.Hvala vam.

https://feminist.forumcroatian.com
https://feminist.forumcroatian.com

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 36  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down  Poruka [Stranica 3 / 36.]

1Joseph's apartment - Page 3 Empty Joseph's apartment ned ruj 18, 2011 11:24 am

Smol∂εr Smιrκ

Smol∂εr Smιrκ
Rijetke vrste
Rijetke vrste
First topic message reminder :

Joseph's apartment - Page 3 What-is-an-apartment



Zadnja promjena: Your worst Nightmare; ned lis 23, 2011 5:13 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.


51Joseph's apartment - Page 3 Empty Re: Joseph's apartment ned ruj 18, 2011 12:48 pm

Smol∂εr Smιrκ

Smol∂εr Smιrκ
Rijetke vrste
Rijetke vrste
-A-a. Trenutno ni sa cim..-

52Joseph's apartment - Page 3 Empty Re: Joseph's apartment ned ruj 18, 2011 12:49 pm

†Shalott†

†Shalott†
Golden member
Golden member
pa od cega zivis?-nasmeje se-

53Joseph's apartment - Page 3 Empty Re: Joseph's apartment ned ruj 18, 2011 12:51 pm

Smol∂εr Smιrκ

Smol∂εr Smιrκ
Rijetke vrste
Rijetke vrste
-Jedan ortak mi pomaze dok se ne stabilizujem. Uskoro trebam da pocnem da radim u jednom kafuicu dok ne pronadjem nesto bolje..-

54Joseph's apartment - Page 3 Empty Re: Joseph's apartment ned ruj 18, 2011 12:52 pm

†Shalott†

†Shalott†
Golden member
Golden member
-pogleda ga- ako zelis mogu da ti pomognem da nadjes posao, mislim zaista mi ne bi bio problem

55Joseph's apartment - Page 3 Empty Re: Joseph's apartment ned ruj 18, 2011 12:53 pm

Smol∂εr Smιrκ

Smol∂εr Smιrκ
Rijetke vrste
Rijetke vrste
-Cisto sumnjam da bi neko primio sada..-

56Joseph's apartment - Page 3 Empty Re: Joseph's apartment ned ruj 18, 2011 12:54 pm

†Shalott†

†Shalott†
Golden member
Golden member
zasto ne> nemoj imati predrasude. Reci mi sta volis da radis?

57Joseph's apartment - Page 3 Empty Re: Joseph's apartment ned ruj 18, 2011 12:55 pm

Smol∂εr Smιrκ

Smol∂εr Smιrκ
Rijetke vrste
Rijetke vrste
-Ima nesto...Nebitno. Necemo o tome.-

58Joseph's apartment - Page 3 Empty Re: Joseph's apartment ned ruj 18, 2011 12:56 pm

†Shalott†

†Shalott†
Golden member
Golden member
ma hajde ne mogu da ti pomognem ako cutis-otvori pivo-

59Joseph's apartment - Page 3 Empty Re: Joseph's apartment ned ruj 18, 2011 12:57 pm

Smol∂εr Smιrκ

Smol∂εr Smιrκ
Rijetke vrste
Rijetke vrste
-Daj ti meni pivo ovamo.-smeje se.

60Joseph's apartment - Page 3 Empty Re: Joseph's apartment ned ruj 18, 2011 12:57 pm

†Shalott†

†Shalott†
Golden member
Golden member
-doda mu pivo- mozda pises , slikas? umetnik si ?

61Joseph's apartment - Page 3 Empty Re: Joseph's apartment ned ruj 18, 2011 12:59 pm

Smol∂εr Smιrκ

Smol∂εr Smιrκ
Rijetke vrste
Rijetke vrste
-Nope.-popije malo i odmahne glavom.

62Joseph's apartment - Page 3 Empty Re: Joseph's apartment ned ruj 18, 2011 1:01 pm

†Shalott†

†Shalott†
Golden member
Golden member
-nasmeje se- pa dobro reci mi tsa je to nesto

63Joseph's apartment - Page 3 Empty Re: Joseph's apartment ned ruj 18, 2011 1:02 pm

Smol∂εr Smιrκ

Smol∂εr Smιrκ
Rijetke vrste
Rijetke vrste
-Strogaa taajna.-siri oci.

64Joseph's apartment - Page 3 Empty Re: Joseph's apartment ned ruj 18, 2011 1:03 pm

†Shalott†

†Shalott†
Golden member
Golden member
-smeje se- dobro mozda mi jednom budes rekao i tada cu moci mozda da ti pomognem

65Joseph's apartment - Page 3 Empty Re: Joseph's apartment ned ruj 18, 2011 1:04 pm

Smol∂εr Smιrκ

Smol∂εr Smιrκ
Rijetke vrste
Rijetke vrste
-Hah, nema teorije da hoces. Dobro ovo pivo.-oblize usne i smeje se.

66Joseph's apartment - Page 3 Empty Re: Joseph's apartment ned ruj 18, 2011 1:06 pm

†Shalott†

†Shalott†
Golden member
Golden member
da jeste-nasmeje se - zar sumnjas u moje sposobnosti?

67Joseph's apartment - Page 3 Empty Re: Joseph's apartment ned ruj 18, 2011 1:07 pm

Smol∂εr Smιrκ

Smol∂εr Smιrκ
Rijetke vrste
Rijetke vrste
-Ti mene stvarno navodis da razvezem jezik, a ako to uradim moracu da te ubijem.-

68Joseph's apartment - Page 3 Empty Re: Joseph's apartment ned ruj 18, 2011 1:08 pm

†Shalott†

†Shalott†
Golden member
Golden member
u znaci postacu zrtva skrivenog psihopate-kikoce se-

69Joseph's apartment - Page 3 Empty Re: Joseph's apartment ned ruj 18, 2011 1:08 pm

Smol∂εr Smιrκ

Smol∂εr Smιrκ
Rijetke vrste
Rijetke vrste
-Da sam na tvom mestu ne bih se igr'o s takvim stvarima.-

70Joseph's apartment - Page 3 Empty Re: Joseph's apartment ned ruj 18, 2011 1:09 pm

†Shalott†

†Shalott†
Golden member
Golden member
recimo da mi je potrebno malo uzbudjenja u zivotu-zeza ga-

71Joseph's apartment - Page 3 Empty Re: Joseph's apartment ned ruj 18, 2011 1:10 pm

Smol∂εr Smιrκ

Smol∂εr Smιrκ
Rijetke vrste
Rijetke vrste
-Ti si jedna balavica..-

72Joseph's apartment - Page 3 Empty Re: Joseph's apartment ned ruj 18, 2011 1:12 pm

†Shalott†

†Shalott†
Golden member
Golden member
o izvini covece sa tolikim iskustvom cak 6 godina vecim od mog-smeje se i popije jos piva-

73Joseph's apartment - Page 3 Empty Re: Joseph's apartment ned ruj 18, 2011 1:14 pm

Smol∂εr Smιrκ

Smol∂εr Smιrκ
Rijetke vrste
Rijetke vrste
-Ajde ti malo prosetaj, vazi?-

74Joseph's apartment - Page 3 Empty Re: Joseph's apartment ned ruj 18, 2011 1:15 pm

†Shalott†

†Shalott†
Golden member
Golden member
hej sta ti je-uozbilji se- samo sam se salila -ugrize usnu-

75Joseph's apartment - Page 3 Empty Re: Joseph's apartment ned ruj 18, 2011 1:18 pm

Smol∂εr Smιrκ

Smol∂εr Smιrκ
Rijetke vrste
Rijetke vrste
-Ja nisam tip koji voli preterano da se sali-

Sponsored content


Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]  Poruka [Stranica 3 / 36.]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 36  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.