feminist.org•forum s dušom
Osjećate li se ponekad pomalo drugačije od svojih vršnjaka?Volite li ples?Ili možda glazbu?Pišete li priče i pjesmice kao iz šale?Volite li,bolje rečeno,umjetnost?Onda je ovo pravo mjestašce za vas.Naš maleni,ali topli forum sadržava razne diskusije o umjetnosti,bilo kakvoj vrsti.
Imamo i biblioteku i kino,radionice,denvnike i RPG.
Imamo i sjajnu ekipu s kojom se uvijek možete dobro zabaviti te uklopiti.
No,osim toga,mi smo i feministički forum.Kada skupimo dosta članova,postati ćemo partner stranici za prava žena.Pomognite nam u tome,jer vašom registracijom bliže smo svome cilju.Hvala vam.

https://feminist.forumcroatian.com
https://feminist.forumcroatian.com
feminist.org•forum s dušom
Osjećate li se ponekad pomalo drugačije od svojih vršnjaka?Volite li ples?Ili možda glazbu?Pišete li priče i pjesmice kao iz šale?Volite li,bolje rečeno,umjetnost?Onda je ovo pravo mjestašce za vas.Naš maleni,ali topli forum sadržava razne diskusije o umjetnosti,bilo kakvoj vrsti.
Imamo i biblioteku i kino,radionice,denvnike i RPG.
Imamo i sjajnu ekipu s kojom se uvijek možete dobro zabaviti te uklopiti.
No,osim toga,mi smo i feministički forum.Kada skupimo dosta članova,postati ćemo partner stranici za prava žena.Pomognite nam u tome,jer vašom registracijom bliže smo svome cilju.Hvala vam.

https://feminist.forumcroatian.com
https://feminist.forumcroatian.com

You are not connected. Please login or register

Prethodna tema Sljedeća tema Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Internet prijateljstvo... Empty Internet prijateljstvo... ned kol 07, 2011 9:21 pm

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
Šta mislite o tome,da li imate internet prijatelje?Da li ste upoznali nekog internet prijatelja uzivo?

2Internet prijateljstvo... Empty Re: Internet prijateljstvo... ned kol 07, 2011 9:28 pm

Sara

Sara
Ledene suze
Ledene suze
Kaćolino i Jelena upoznala ih uživo i sad smo BFF ^^
Tammy, Amela, Lisa, Adelisa, Nina, Daky, Marija, Leica i ostala raja ^^ ako sam nekog zaboravila, sorry, ne pamtim xD

http://www.innocent-brothers.tumblr.com

3Internet prijateljstvo... Empty Re: Internet prijateljstvo... ned kol 07, 2011 9:34 pm

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
Ja nazalost nisam upoznala nikog...A imam gomilu net prijatelja koje bi volela da upoznam:vas odavde i fabuolos teens xD sa celebrity stars,ma sa jos milion 4uma

4Internet prijateljstvo... Empty Re: Internet prijateljstvo... pon kol 08, 2011 5:33 pm

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
Sa New Moon Balkana imam nekoliko super prijatelja.
Ana, Daja, Ivana, Joca, Mina, Nina ♥️♥️♥️♥️♥️
Ali nismo se uživo upoznale Very Happy

5Internet prijateljstvo... Empty Re: Internet prijateljstvo... uto kol 09, 2011 10:17 am

harmons.

harmons.
Administrator
Administrator
Imam dosta net prijatelja. Volim da upoznajem ljude. Po forumima, tviteru, tumblru, fs, svemu. Smile that's cool.

Sa RMSa redovno viđam određeni broj ljudi i oni su mi previše važni. Ima nekih koje bih previše volela da vidim, ali .. Sad
Sa ostalih foruma sam upoznala par super osoba. :3
A jedva čekam početak oktobra da upoznam, tj da vidim uživo moju Vjeru, jeeeeedva čekam.*-* She's my big sister. *-*
I volela bih da vidim Tamaru i Jelenu. Sad Znam ih dve godine, a još uvek ih nisam videla.

Za mene su net prijatelji nešto posebno, mnogo bolji od ovih odavde, slični meni, divni, iskreni.

6Internet prijateljstvo... Empty Re: Internet prijateljstvo... uto kol 09, 2011 11:06 am

†Shalott†

†Shalott†
Golden member
Golden member
Upoznala sam nekoliko ljudi , na onim okupljanjima i tako to , ali mi je najbitnije sto sam Vanju upoznala sa TSF-a i sada se mnogo volimo i super smo drugarice iako je ona daleko pa se retko vidjamo

7Internet prijateljstvo... Empty Re: Internet prijateljstvo... ned kol 21, 2011 11:51 am

Elly

Elly
Ledene suze
Ledene suze
Imam nekoliko stvarno super prijatelja sa interneta, sa većinom sam se upoznala i uživo Very Happy

8Internet prijateljstvo... Empty Re: Internet prijateljstvo... pet kol 26, 2011 9:31 am

Cute Poison

Cute Poison
Ledene suze
Ledene suze
Nisam nikoga upoznala, još uvek. ALi imam jako puno dragih osoba sa net-a. Najbliža sam sa Denisom, Bebom, Adnom i Filipom. Smile

9Internet prijateljstvo... Empty Re: Internet prijateljstvo... ned ruj 18, 2011 9:33 am

Akiica

Akiica
Ledene suze
Ledene suze
Najlepse prijateljstvo Smile

10Internet prijateljstvo... Empty Re: Internet prijateljstvo... pon ruj 26, 2011 7:45 pm

Little Angel

Little Angel
Ledene suze
Ledene suze
Ima ih puuno Very Happy
Najvise sa girls forever foruma ♥️
Upoznala sam jednu Mariju ^___^ <33

11Internet prijateljstvo... Empty Re: Internet prijateljstvo... sub lis 01, 2011 12:31 pm

aranyos méreg

aranyos méreg
Ledene suze
Ledene suze
Imam dosta...Najbliza sam sa Ksenijom,Denisom i Bebom i svakim danom sve vise sa Natalijom...
Nisam jos nikoga od njih upoznala...

12Internet prijateljstvo... Empty Re: Internet prijateljstvo... uto lis 04, 2011 7:26 pm

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Ledene suze
Ledene suze
Imam ih dosta,znace uvek <3

http://deathnotethebest.forumotion.com/forum

13Internet prijateljstvo... Empty Re: Internet prijateljstvo... ned lis 09, 2011 10:20 am

Mihaella

Mihaella
Ledene suze
Ledene suze
Imam dosta online prijatelja. I upoznala sam jednu curu i često se viđamo. Smile

14Internet prijateljstvo... Empty Re: Internet prijateljstvo... čet lis 13, 2011 8:21 am

teddy_bear♥

teddy_bear♥
Ljubav,baš čudna riječ
Ljubav,baš čudna riječ
Upoznala sam kad sam bila u Beogradu,otišla sam do Požarevca i upoznala napokon Dušku Very Happy
Upoznale smo se na nekom bezveznom forumu i od tad smo u kontaktu...
Imam ih još mnogo,ali ona mi je najvažnija Very Happy

15Internet prijateljstvo... Empty Re: Internet prijateljstvo... pet pro 02, 2011 2:23 pm

bloodsucker

bloodsucker
Krila divljih labuda
Krila divljih labuda
jesam i ok su mi ta prijateljstva

Sponsored content


Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.