feminist.org•forum s dušom
Osjećate li se ponekad pomalo drugačije od svojih vršnjaka?Volite li ples?Ili možda glazbu?Pišete li priče i pjesmice kao iz šale?Volite li,bolje rečeno,umjetnost?Onda je ovo pravo mjestašce za vas.Naš maleni,ali topli forum sadržava razne diskusije o umjetnosti,bilo kakvoj vrsti.
Imamo i biblioteku i kino,radionice,denvnike i RPG.
Imamo i sjajnu ekipu s kojom se uvijek možete dobro zabaviti te uklopiti.
No,osim toga,mi smo i feministički forum.Kada skupimo dosta članova,postati ćemo partner stranici za prava žena.Pomognite nam u tome,jer vašom registracijom bliže smo svome cilju.Hvala vam.

https://feminist.forumcroatian.com
https://feminist.forumcroatian.com
feminist.org•forum s dušom
Osjećate li se ponekad pomalo drugačije od svojih vršnjaka?Volite li ples?Ili možda glazbu?Pišete li priče i pjesmice kao iz šale?Volite li,bolje rečeno,umjetnost?Onda je ovo pravo mjestašce za vas.Naš maleni,ali topli forum sadržava razne diskusije o umjetnosti,bilo kakvoj vrsti.
Imamo i biblioteku i kino,radionice,denvnike i RPG.
Imamo i sjajnu ekipu s kojom se uvijek možete dobro zabaviti te uklopiti.
No,osim toga,mi smo i feministički forum.Kada skupimo dosta članova,postati ćemo partner stranici za prava žena.Pomognite nam u tome,jer vašom registracijom bliže smo svome cilju.Hvala vam.

https://feminist.forumcroatian.com
https://feminist.forumcroatian.com

You are not connected. Please login or register

Prethodna tema Sljedeća tema Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

never.give.up ♥

never.give.up ♥
Moderator
Moderator
Anna Faris: “Muž mi je kupio pištolj za rođendan, volim ga zato što je pravi muškarac” FP_7938341_Faris_Anna_SCP_05_28
Glumica Anna Faris u jednom intervjuu ispričala je šta joj je suprug Chris Pratt kupio za 34. rođendan. Naime, suprug joj je kupio pištolj, a to je nije šokiralo već prijatno iznenadilo.

“Kad smo počeli da izlazimo bio je zaista šarmantan i brinuo se za mene. Oboje smo odrasli na istom području i u tome postoji nešto prelepo. I on je frajer. Voli da lovi i peca i nosi kamuflažu. Kupio mi je pištolj za rođendan. Volim to što je pravi muškarac. Teško je tako nešto naći u Holivudu”, ispričala je.
Anna Faris: “Muž mi je kupio pištolj za rođendan, volim ga zato što je pravi muškarac” Fp7939056farisannascp23
Par je u braku od 2009. godine, a upoznali su se na snimanju filma “Take Me Home Tonight”. Anna je takođe priznala da nije bila jedina devojka koja je bacila oko na njega tada tako da joj je trebalo vremena da napravi prvi korak.

teddy_bear♥

teddy_bear♥
Ljubav,baš čudna riječ
Ljubav,baš čudna riječ
Bože,ja bi ubila muža s tim pištoljem da mi ga pokloni Mad

♥Bell Perry♥Little Girl♥♥

♥Bell Perry♥Little Girl♥♥
Ledene suze
Ledene suze
Phoebe^__^ je napisao/la:Bože,ja bi ubila muža s tim pištoljem da mi ga pokloni Mad

_vanessaluv....♥

_vanessaluv....♥
Ljubav,baš čudna riječ
Ljubav,baš čudna riječ
♥️Bell Perry♥️Little Girl♥️♥️ je napisao/la:
Phoebe^__^ je napisao/la:Bože,ja bi ubila muža s tim pištoljem da mi ga pokloni Mad

♥ ♥ ♥Mrs.SaxobeatG ♥ ♥ ♥

♥ ♥ ♥Mrs.SaxobeatG ♥ ♥ ♥
Ledene suze
Ledene suze
Phoebe^__^ je napisao/la:Bože,ja bi ubila muža s tim pištoljem da mi ga pokloni Mad

SoSexyThatYouDieBitch! :)

SoSexyThatYouDieBitch! :)
Ledene suze
Ledene suze
♥️ ♥️ ♥️Mrs.SaxobeatG ♥️ ♥️ ♥️ je napisao/la:
Phoebe^__^ je napisao/la:Bože,ja bi ubila muža s tim pištoljem da mi ga pokloni Mad

Med&Mleko <3 Zeko<3

Med&Mleko <3 Zeko<3
Ledene suze
Ledene suze
Phoebe^__^ je napisao/la:Bože,ja bi ubila muža s tim pištoljem da mi ga pokloni Mad

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
Jao,hocu ja pisxtolj!

EmMaEmO♥♥♥♥♥♥♥♥♥

EmMaEmO♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Ledene suze
Ledene suze
Balerine♥️♥️ je napisao/la:Bože,ja bi ubila muža s tim pištoljem da mi ga pokloni Mad

lady_madrid_♥

lady_madrid_♥
Ledene suze
Ledene suze
Hahaha.
Stvarno smešno. :PP
Ali meni je to baš cool i neobično. xP

Sponsored content


Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.