feminist.org•forum s dušom
Osjećate li se ponekad pomalo drugačije od svojih vršnjaka?Volite li ples?Ili možda glazbu?Pišete li priče i pjesmice kao iz šale?Volite li,bolje rečeno,umjetnost?Onda je ovo pravo mjestašce za vas.Naš maleni,ali topli forum sadržava razne diskusije o umjetnosti,bilo kakvoj vrsti.
Imamo i biblioteku i kino,radionice,denvnike i RPG.
Imamo i sjajnu ekipu s kojom se uvijek možete dobro zabaviti te uklopiti.
No,osim toga,mi smo i feministički forum.Kada skupimo dosta članova,postati ćemo partner stranici za prava žena.Pomognite nam u tome,jer vašom registracijom bliže smo svome cilju.Hvala vam.

https://feminist.forumcroatian.com
https://feminist.forumcroatian.com
feminist.org•forum s dušom
Osjećate li se ponekad pomalo drugačije od svojih vršnjaka?Volite li ples?Ili možda glazbu?Pišete li priče i pjesmice kao iz šale?Volite li,bolje rečeno,umjetnost?Onda je ovo pravo mjestašce za vas.Naš maleni,ali topli forum sadržava razne diskusije o umjetnosti,bilo kakvoj vrsti.
Imamo i biblioteku i kino,radionice,denvnike i RPG.
Imamo i sjajnu ekipu s kojom se uvijek možete dobro zabaviti te uklopiti.
No,osim toga,mi smo i feministički forum.Kada skupimo dosta članova,postati ćemo partner stranici za prava žena.Pomognite nam u tome,jer vašom registracijom bliže smo svome cilju.Hvala vam.

https://feminist.forumcroatian.com
https://feminist.forumcroatian.com

You are not connected. Please login or register

Prethodna tema Sljedeća tema Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Godine Empty Godine pon kol 08, 2011 8:43 am

aureiaxxpixie.

aureiaxxpixie.
"Fuck you,I won't do what you tell me!"
Godine Admin
Da li su važne godine??

https://feminist.forumcroatian.com

2Godine Empty Re: Godine uto kol 09, 2011 12:58 pm

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
Pa meni relano nisu xD Npr. 10 godina razlike je puno ako ti imasx 15 a on 25...a ako ti imasx 25 a on 35 to je vec nesxto drugachije jer ste oboje odrasli ljudi...i generalno mislim da je nabolje da razlika u godinama ne bude veca od 5 godina a najbolje 2 ili 3 godine

3Godine Empty Re: Godine uto kol 09, 2011 1:00 pm

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
Meni jesu Very Happy
U obzir dolaze ili moji vrsnjaci, ili godinu i dvije stariji Very Happy dalje ne xD hahaha

4Godine Empty Re: Godine sub kol 13, 2011 10:03 am

Poisoned•Miss

Poisoned•Miss
This man is gonna be my death. ♥
This man is gonna be my death. ♥
Kada si u teen godinama velike razlike nisu dobre, ali kasnije - zašto ne? Smile

5Godine Empty Re: Godine sub kol 20, 2011 12:58 pm

Elena*

Elena*
Ledene suze
Ledene suze
I jesu i nisu.
Za mene bi najveća razlika mogla biti 5 godina.Smile

6Godine Empty Re: Godine ned kol 21, 2011 11:48 am

Elly

Elly
Ledene suze
Ledene suze
★.Starlicious.★ je napisao/la:Kada si u teen godinama velike razlike nisu dobre, ali kasnije - zašto ne? Smile

U principu si upravu, ali i u ovim godinama može to da bude ok ako nađeš pravu osobu, čak iako je 5-6-7 godina starija...

7Godine Empty Re: Godine ned kol 21, 2011 11:52 am

alliwantisYOU ♥

alliwantisYOU ♥
Golden member
Golden member
xx SeXy Princeza xx je napisao/la:Pa meni relano nisu xD Npr. 10 godina razlike je puno ako ti imasx 15 a on 25...a ako ti imasx 25 a on 35 to je vec nesxto drugachije jer ste oboje odrasli ljudi...i generalno mislim da je nabolje da razlika u godinama ne bude veca od 5 godina a najbolje 2 ili 3 godine
Slazem se!

8Godine Empty Re: Godine uto kol 23, 2011 8:13 pm

Queen K

Queen K
Krila divljih labuda
Krila divljih labuda
Meni nisu bitne ... Samo da nije mladji xD

9Godine Empty Re: Godine čet kol 25, 2011 3:56 pm

Blair ♥

Blair ♥
Ledene suze
Ledene suze
Pa realno nisu...ali ja licno ne bi bila sa mladjim od mene,a ni sa nekim koji je straiji od mene vise od 5 godina Very Happy

10Godine Empty Re: Godine pet kol 26, 2011 9:29 am

Cute Poison

Cute Poison
Ledene suze
Ledene suze
Sad jesu, ali verujem da mi kroz desetak godina neće biti bitna razlika u godinama, jer se tad nekako sve izjednači, pa i razlika od 10 godina nije velika Smile

11Godine Empty Re: Godine ned ruj 18, 2011 9:33 am

Akiica

Akiica
Ledene suze
Ledene suze
Jesu.

12Godine Empty Re: Godine čet ruj 22, 2011 4:11 pm

Lusi.♥

Lusi.♥
Ledene suze
Ledene suze
Po meni, kada cura ima npr. 15 a dečko 20 to mi nema smisla, ali ako cura ima 20, a dečko 25 ima. Poslije je razlika u godinama okej, iako mi je npr. 50 godina ipak previše? xD

13Godine Empty Re: Godine pon ruj 26, 2011 7:43 pm

Little Angel

Little Angel
Ledene suze
Ledene suze
I nisu toliko.
Najstariji sa kojim sam bila ima 19 godina,poslednji decko.

14Godine Empty Re: Godine uto ruj 27, 2011 6:05 pm

LittleMissNobody

LittleMissNobody
Ledene suze
Ledene suze
Pa sada to i jeste velika razlika, ali kasnije neće biti. Mada ja se ne zaljubljujem nešto mnogo u starije, samo sam jednom, pre jedno par nedelja, bila u jednog koji je pet godina stariji od mene, ali sam mislila da je samo godinu-dve. Baaaaaaaaaš je nizak x)

15Godine Empty Re: Godine sub lis 01, 2011 12:28 pm

aranyos méreg

aranyos méreg
Ledene suze
Ledene suze
B'Kitten.A♥ je napisao/la:Pa meni relano nisu xD Npr. 10 godina razlike je puno ako ti imasx 15 a on 25...a ako ti imasx 25 a on 35 to je vec nesxto drugachije jer ste oboje odrasli ljudi...i generalno mislim da je nabolje da razlika u godinama ne bude veca od 5 godina a najbolje 2 ili 3 godine

16Godine Empty Re: Godine uto lis 04, 2011 7:39 pm

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Ledene suze
Ledene suze
Pa ljubav ne pita za godine,ali opet je malo retardirano da decko bude stariji od tebe 10 godina.

http://deathnotethebest.forumotion.com/forum

17Godine Empty Re: Godine uto lis 04, 2011 7:41 pm

one.direction ♥

one.direction ♥
Prozirne duše
Prozirne duše
Iskreneo godine nisu vazne.
Msm jedino ako je 10 godina mldaji to je vec...
Ali ako je stariji to nije vazno.Msm momak moze da ima 80 a devojka 20 i dalje mogu da se vole :DD

18Godine Empty Re: Godine ned lis 09, 2011 10:22 am

Mihaella

Mihaella
Ledene suze
Ledene suze
Paa ovisi. Ja osobno ne volim mlađe niti jako starije. Ali tko voli, nek izvoli.

19Godine Empty Re: Godine čet lis 13, 2011 8:18 am

teddy_bear♥

teddy_bear♥
Ljubav,baš čudna riječ
Ljubav,baš čudna riječ
B'Kitten.A♥ je napisao/la:Pa meni relano nisu xD Npr. 10 godina razlike je puno ako ti imasx 15 a on 25...a ako ti imasx 25 a on 35 to je vec nesxto drugachije jer ste oboje odrasli ljudi...i generalno mislim da je nabolje da razlika u godinama ne bude veca od 5 godina a najbolje 2 ili 3 godine

20Godine Empty Re: Godine pet pro 02, 2011 1:44 pm

bloodsucker

bloodsucker
Krila divljih labuda
Krila divljih labuda
nisu ali ne volim mladje xD

Sponsored content


Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.