feminist.org•forum s dušom
Osjećate li se ponekad pomalo drugačije od svojih vršnjaka?Volite li ples?Ili možda glazbu?Pišete li priče i pjesmice kao iz šale?Volite li,bolje rečeno,umjetnost?Onda je ovo pravo mjestašce za vas.Naš maleni,ali topli forum sadržava razne diskusije o umjetnosti,bilo kakvoj vrsti.
Imamo i biblioteku i kino,radionice,denvnike i RPG.
Imamo i sjajnu ekipu s kojom se uvijek možete dobro zabaviti te uklopiti.
No,osim toga,mi smo i feministički forum.Kada skupimo dosta članova,postati ćemo partner stranici za prava žena.Pomognite nam u tome,jer vašom registracijom bliže smo svome cilju.Hvala vam.

https://feminist.forumcroatian.com
https://feminist.forumcroatian.com
feminist.org•forum s dušom
Osjećate li se ponekad pomalo drugačije od svojih vršnjaka?Volite li ples?Ili možda glazbu?Pišete li priče i pjesmice kao iz šale?Volite li,bolje rečeno,umjetnost?Onda je ovo pravo mjestašce za vas.Naš maleni,ali topli forum sadržava razne diskusije o umjetnosti,bilo kakvoj vrsti.
Imamo i biblioteku i kino,radionice,denvnike i RPG.
Imamo i sjajnu ekipu s kojom se uvijek možete dobro zabaviti te uklopiti.
No,osim toga,mi smo i feministički forum.Kada skupimo dosta članova,postati ćemo partner stranici za prava žena.Pomognite nam u tome,jer vašom registracijom bliže smo svome cilju.Hvala vam.

https://feminist.forumcroatian.com
https://feminist.forumcroatian.com

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3

Prethodna tema Sljedeća tema Go down  Poruka [Stranica 3 / 3.]

1 xoxo.{Łovatic.}.xxo..Lea in HS - Page 3 Empty xoxo.{Łovatic.}.xxo..Lea in HS pon kol 08, 2011 11:01 am

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
First topic message reminder :

Pitajte ^^



Zadnja promjena: xoxo.{Łovatic.}.xxo; čet kol 11, 2011 10:56 am; ukupno mijenjano 1 put.


51 xoxo.{Łovatic.}.xxo..Lea in HS - Page 3 Empty Re: xoxo.{Łovatic.}.xxo..Lea in HS čet kol 18, 2011 8:32 am

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
OBOŽAVAM <33333333333333333

52 xoxo.{Łovatic.}.xxo..Lea in HS - Page 3 Empty Re: xoxo.{Łovatic.}.xxo..Lea in HS čet kol 18, 2011 8:35 am

harmons.

harmons.
Administrator
Administrator
jajaajaaj ;D
Omiljeni lik? (:

53 xoxo.{Łovatic.}.xxo..Lea in HS - Page 3 Empty Re: xoxo.{Łovatic.}.xxo..Lea in HS čet kol 18, 2011 8:53 am

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
hmm volim Rachel

54 xoxo.{Łovatic.}.xxo..Lea in HS - Page 3 Empty Re: xoxo.{Łovatic.}.xxo..Lea in HS čet kol 18, 2011 8:55 am

harmons.

harmons.
Administrator
Administrator
meni je ona u drugom redu omiljenih. x'D

a koga ne voliš? Smile

55 xoxo.{Łovatic.}.xxo..Lea in HS - Page 3 Empty Re: xoxo.{Łovatic.}.xxo..Lea in HS čet kol 18, 2011 9:07 am

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
e to nezz, sve ih volim xDD

56 xoxo.{Łovatic.}.xxo..Lea in HS - Page 3 Empty Re: xoxo.{Łovatic.}.xxo..Lea in HS čet kol 18, 2011 9:32 am

harmons.

harmons.
Administrator
Administrator
awwwww. Smile
omiljeni par?

57 xoxo.{Łovatic.}.xxo..Lea in HS - Page 3 Empty Re: xoxo.{Łovatic.}.xxo..Lea in HS čet kol 18, 2011 10:03 am

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
hmm Fin i Rachel i Quinn i Puck. Mada nezz zaš ali su mi divni i Rachel i Jess ili kako vć

58 xoxo.{Łovatic.}.xxo..Lea in HS - Page 3 Empty Re: xoxo.{Łovatic.}.xxo..Lea in HS čet kol 18, 2011 10:13 pm

LoveSongs.TheyKillMe

LoveSongs.TheyKillMe
Purdylicious ♥
Purdylicious ♥
Omiljena pesma?

59 xoxo.{Łovatic.}.xxo..Lea in HS - Page 3 Empty Re: xoxo.{Łovatic.}.xxo..Lea in HS sri kol 24, 2011 6:31 pm

Missandei

Missandei
I should wear the armor, and you the gown.
I should wear the armor, and you the gown.
Omiljena knjiga?

60 xoxo.{Łovatic.}.xxo..Lea in HS - Page 3 Empty Re: xoxo.{Łovatic.}.xxo..Lea in HS čet kol 25, 2011 9:18 am

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
omiljena pjesma: skyscraper, catch me, bring me to life, tennagers, sing, itd..
omiljena knjiga: mi djeca s kolodvora zoo, lucy u oblacima, HP saga <3, kuća noći, vampirski dnevnici

61 xoxo.{Łovatic.}.xxo..Lea in HS - Page 3 Empty Re: xoxo.{Łovatic.}.xxo..Lea in HS sri ruj 07, 2011 9:42 pm

bloodsucker

bloodsucker
Krila divljih labuda
Krila divljih labuda
Verujes li u smak sveta?

62 xoxo.{Łovatic.}.xxo..Lea in HS - Page 3 Empty Re: xoxo.{Łovatic.}.xxo..Lea in HS pon lis 24, 2011 6:46 pm

CoollikeXD

CoollikeXD
Ledene suze
Ledene suze
na koliko foruma imas nalog?

63 xoxo.{Łovatic.}.xxo..Lea in HS - Page 3 Empty Re: xoxo.{Łovatic.}.xxo..Lea in HS ned stu 27, 2011 10:55 pm

bloodsucker

bloodsucker
Krila divljih labuda
Krila divljih labuda
najj bend?

Sponsored content


Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]  Poruka [Stranica 3 / 3.]

Go to page : Previous  1, 2, 3

Similar topics

-

» Xoxo

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.