feminist.org•forum s dušom
Osjećate li se ponekad pomalo drugačije od svojih vršnjaka?Volite li ples?Ili možda glazbu?Pišete li priče i pjesmice kao iz šale?Volite li,bolje rečeno,umjetnost?Onda je ovo pravo mjestašce za vas.Naš maleni,ali topli forum sadržava razne diskusije o umjetnosti,bilo kakvoj vrsti.
Imamo i biblioteku i kino,radionice,denvnike i RPG.
Imamo i sjajnu ekipu s kojom se uvijek možete dobro zabaviti te uklopiti.
No,osim toga,mi smo i feministički forum.Kada skupimo dosta članova,postati ćemo partner stranici za prava žena.Pomognite nam u tome,jer vašom registracijom bliže smo svome cilju.Hvala vam.

https://feminist.forumcroatian.com
https://feminist.forumcroatian.com
feminist.org•forum s dušom
Osjećate li se ponekad pomalo drugačije od svojih vršnjaka?Volite li ples?Ili možda glazbu?Pišete li priče i pjesmice kao iz šale?Volite li,bolje rečeno,umjetnost?Onda je ovo pravo mjestašce za vas.Naš maleni,ali topli forum sadržava razne diskusije o umjetnosti,bilo kakvoj vrsti.
Imamo i biblioteku i kino,radionice,denvnike i RPG.
Imamo i sjajnu ekipu s kojom se uvijek možete dobro zabaviti te uklopiti.
No,osim toga,mi smo i feministički forum.Kada skupimo dosta članova,postati ćemo partner stranici za prava žena.Pomognite nam u tome,jer vašom registracijom bliže smo svome cilju.Hvala vam.

https://feminist.forumcroatian.com
https://feminist.forumcroatian.com

You are not connected. Please login or register

Go to page : 1, 2  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down  Poruka [Stranica 1 / 2.]

1Chace Crawford´s house Empty Chace Crawford´s house pon kol 08, 2011 8:11 am

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
Moja kuća

2Chace Crawford´s house Empty Re: Chace Crawford´s house pon kol 08, 2011 4:03 pm

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
Pokuca Dianna ovako obučena:
Chace Crawford´s house I1duud

(a znaš kako izgleda - na mom avataru xD i ajd nek se oni kao već poznaju xD)

3Chace Crawford´s house Empty Re: Chace Crawford´s house pon kol 08, 2011 4:06 pm

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
- Naprijed.-

4Chace Crawford´s house Empty Re: Chace Crawford´s house pon kol 08, 2011 4:07 pm

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
*Uđe i pogledom ga potraži*
"Ej Chace!" osmjehne se kad ga ugleda.

5Chace Crawford´s house Empty Re: Chace Crawford´s house pon kol 08, 2011 4:13 pm

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
Hej, Dianna - Nasmiješi se.-
Kako si? Otkuda ti ovdje?

6Chace Crawford´s house Empty Re: Chace Crawford´s house pon kol 08, 2011 4:18 pm

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
"Nikako." nasmije se nezadovoljno.
"Ovaj, smetam li ti? Htijela sam razgovarati s nekim, pa sam došla tebi." osmjehne se i slegne ramenima.

7Chace Crawford´s house Empty Re: Chace Crawford´s house pon kol 08, 2011 4:25 pm

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
Ne, ne smetaš. Reci - Osmjehne se i sjedne.-

8Chace Crawford´s house Empty Re: Chace Crawford´s house pon kol 08, 2011 4:28 pm

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
*Sjedne*

"Sinoć sam izašla sa starim prijateljem iz srednje. I družili smo se normalno, malo, ali samo malo sam pila i onda otišla kući." pogleda ga.
"I onda jutros vidim na svim naslovnicama da sam u vezi s nekim misterioznim tipom i da imam probleme s drogom i alkoholom." prevrne očima. xD

9Chace Crawford´s house Empty Re: Chace Crawford´s house pon kol 08, 2011 4:29 pm

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
Ah, ništa novo. Znaš da su novinari takvi - Preokrene očima.-

10Chace Crawford´s house Empty Re: Chace Crawford´s house pon kol 08, 2011 4:31 pm

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
"Znam, ali sam se baš iznervirala. I još me poznanici gledaju nekako čudno..kao da se stvaro drogiram i opijam."

"Izvini što te smaram svojim glupostima." osmjehne se. "Kako si ti? Ima šta novo?"

11Chace Crawford´s house Empty Re: Chace Crawford´s house pon kol 08, 2011 4:33 pm

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
Mah, pusti ih. Stišati će se to uskoro. - Osmjhne se.-
Ništa posebno. Snima neki novi film.. inače sam fino.

12Chace Crawford´s house Empty Re: Chace Crawford´s house pon kol 08, 2011 4:35 pm

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
"Wow, stvarno? Koji?"

13Chace Crawford´s house Empty Re: Chace Crawford´s house pon kol 08, 2011 4:39 pm

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
( kaže neki xDD)
- Nasmiješi se.-

14Chace Crawford´s house Empty Re: Chace Crawford´s house pon kol 08, 2011 4:41 pm

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
"Zvuči super."
(haha)

"Ja sam baš završila sa snimanjem 'I am number 4'. I baš sam upoznala ovog super lika s kojim glumim." nasmije se.

15Chace Crawford´s house Empty Re: Chace Crawford´s house uto kol 09, 2011 7:14 am

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
Aha, super - Nasmije se.-
Um, kogA?

16Chace Crawford´s house Empty Re: Chace Crawford´s house uto kol 09, 2011 11:16 am

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
"Alex Pettyfer." osmjehne se.
"Stvarno je super."

17Chace Crawford´s house Empty Re: Chace Crawford´s house sri kol 10, 2011 9:18 am

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
aHA - Nasmiješi se-

18Chace Crawford´s house Empty Re: Chace Crawford´s house sri kol 10, 2011 10:28 am

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
(oni su ionako bili u vezi xD)

"A sta je s tobom? Zadnji put kad sam bila bio si s Emmom Roberts, a?" pogleda ga, njoj se nikad nije sviđala Emma. xD

19Chace Crawford´s house Empty Re: Chace Crawford´s house pet kol 12, 2011 7:20 pm

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
( tko? xDD)
Hm, prekinuli smo

20Chace Crawford´s house Empty Re: Chace Crawford´s house pet kol 12, 2011 8:31 pm

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
(Dianna i ovaj Alex >.< hahah ali niko nije Alex u igrii o.O)

"Sta? Aa, zao mi je." kaze uvjerljivo, iako joj nije bilo zao nimalo. Zapravo, bilo joj je drago. xD

21Chace Crawford´s house Empty Re: Chace Crawford´s house pet kol 12, 2011 8:47 pm

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
Meni nije - Slegne ramenima.-

22Chace Crawford´s house Empty Re: Chace Crawford´s house sub kol 13, 2011 12:48 pm

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
"Pa, dobro, ako ćemo već iskreno, nije ni meni." nasmije se.
"Ona me uvijek nervirala." slegne ramenima.

23Chace Crawford´s house Empty Re: Chace Crawford´s house sub kol 13, 2011 1:51 pm

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
- Nasmije se.-
Znam, osjetio sam to.

24Chace Crawford´s house Empty Re: Chace Crawford´s house sub kol 13, 2011 2:08 pm

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
"Sta? Ma daj, kako? A bila sam sigurna da dobro glumim." nasmije se.

(ee,ajd da Enrique dodje kod Demi xD ovamo sad ima Meli, pa mi glupo da prica sa svima u isto vrijeme...)

25Chace Crawford´s house Empty Re: Chace Crawford´s house sub kol 13, 2011 2:09 pm

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
Dobro si glumila ali nekako mi je bilo očito. - Nasmiješi se.-
( može ^^)

Sponsored content


Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 2.]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.