feminist.org•forum s dušom
Osjećate li se ponekad pomalo drugačije od svojih vršnjaka?Volite li ples?Ili možda glazbu?Pišete li priče i pjesmice kao iz šale?Volite li,bolje rečeno,umjetnost?Onda je ovo pravo mjestašce za vas.Naš maleni,ali topli forum sadržava razne diskusije o umjetnosti,bilo kakvoj vrsti.
Imamo i biblioteku i kino,radionice,denvnike i RPG.
Imamo i sjajnu ekipu s kojom se uvijek možete dobro zabaviti te uklopiti.
No,osim toga,mi smo i feministički forum.Kada skupimo dosta članova,postati ćemo partner stranici za prava žena.Pomognite nam u tome,jer vašom registracijom bliže smo svome cilju.Hvala vam.

https://feminist.forumcroatian.com
https://feminist.forumcroatian.com
feminist.org•forum s dušom
Osjećate li se ponekad pomalo drugačije od svojih vršnjaka?Volite li ples?Ili možda glazbu?Pišete li priče i pjesmice kao iz šale?Volite li,bolje rečeno,umjetnost?Onda je ovo pravo mjestašce za vas.Naš maleni,ali topli forum sadržava razne diskusije o umjetnosti,bilo kakvoj vrsti.
Imamo i biblioteku i kino,radionice,denvnike i RPG.
Imamo i sjajnu ekipu s kojom se uvijek možete dobro zabaviti te uklopiti.
No,osim toga,mi smo i feministički forum.Kada skupimo dosta članova,postati ćemo partner stranici za prava žena.Pomognite nam u tome,jer vašom registracijom bliže smo svome cilju.Hvala vam.

https://feminist.forumcroatian.com
https://feminist.forumcroatian.com

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2

Prethodna tema Sljedeća tema Go down  Poruka [Stranica 2 / 2.]

1Chace Crawford´s house - Page 2 Empty Chace Crawford´s house pon kol 08, 2011 8:11 am

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
First topic message reminder :

Moja kuća


26Chace Crawford´s house - Page 2 Empty Re: Chace Crawford´s house sub kol 13, 2011 2:21 pm

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
"OMG, sad se osjećam glupo." zacrveni se i osmjehne XD

"To je samo zato sto..." zastane.. "Zato što si ti moj prijatelj i zaslužuješ bolje..." nasmije se. "Sigurna sam da već neku novu imaš u planu, a?" smije se.

27Chace Crawford´s house - Page 2 Empty Re: Chace Crawford´s house sub kol 13, 2011 2:23 pm

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
- Odmahne glavom smijući se.-
Pa, trenutno mi djevojke nisu prioritet već dečki. - Kaže to i sačeka njenu reakciju pa se počne smijati.- Zezam se, ali ozbiljno, niti jedna mi nije zapela za oko.

28Chace Crawford´s house - Page 2 Empty Re: Chace Crawford´s house sub kol 13, 2011 2:27 pm

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
Raširi oči kad kaže ovo prvo, a onda prasne u smijeh.
"Ma nisi ti normalan." smije se.

"A zato ima kome jest.." smije se. "Mislim, ne cura, naravno."

29Chace Crawford´s house - Page 2 Empty Re: Chace Crawford´s house sub kol 13, 2011 2:28 pm

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
Nego? - Podigne obrvu.-

30Chace Crawford´s house - Page 2 Empty Re: Chace Crawford´s house sub kol 13, 2011 2:33 pm

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
"Šta nego?" pogleda ga.

"Pa rekla sam ti. Alex!" nasmiješi se. "Joj, Chace, uopšte me ne slušaš!" zeza ga.

31Chace Crawford´s house - Page 2 Empty Re: Chace Crawford´s house sub kol 13, 2011 2:39 pm

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
Aaa, da - Smije se.- Pa super

32Chace Crawford´s house - Page 2 Empty Re: Chace Crawford´s house sub kol 13, 2011 2:47 pm

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
"Ahm." nasmiješi se.
Izvadi mobitel i vidi koliko je sati.
"Moram ići, imam dogovoreno s Alexom u 6." kaže oduševljeno xD i nasmiješi se.
"Pa, hvala ti za razgovor...ubio si mi dosadu." smije se.

"Vidimo se poslije,ok?Nemoj kao dosad, javljati se jednom u mjesecu." nasmije se.

33Chace Crawford´s house - Page 2 Empty Re: Chace Crawford´s house sub kol 13, 2011 2:49 pm

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
Može, vidimo se. - Nasmiješi se.-
Sretno na spoju ili gdje već

34Chace Crawford´s house - Page 2 Empty Re: Chace Crawford´s house sub kol 13, 2011 2:53 pm

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
"Samo setnja.." slegne ramenima. "Ali hvala."

"Bye!" osmjehne se i izadje xD

35Chace Crawford´s house - Page 2 Empty Re: Chace Crawford´s house sub kol 13, 2011 2:53 pm

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
- Nasmije se.-
Bok

36Chace Crawford´s house - Page 2 Empty Re: Chace Crawford´s house ned kol 21, 2011 9:32 am

alliwantisYOU ♥

alliwantisYOU ♥
Golden member
Golden member
*Blake kuca*

37Chace Crawford´s house - Page 2 Empty Re: Chace Crawford´s house čet kol 25, 2011 8:17 am

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
Naprijed - Poviće.-

Sponsored content


Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]  Poruka [Stranica 2 / 2.]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.