feminist.org•forum s dušom
Osjećate li se ponekad pomalo drugačije od svojih vršnjaka?Volite li ples?Ili možda glazbu?Pišete li priče i pjesmice kao iz šale?Volite li,bolje rečeno,umjetnost?Onda je ovo pravo mjestašce za vas.Naš maleni,ali topli forum sadržava razne diskusije o umjetnosti,bilo kakvoj vrsti.
Imamo i biblioteku i kino,radionice,denvnike i RPG.
Imamo i sjajnu ekipu s kojom se uvijek možete dobro zabaviti te uklopiti.
No,osim toga,mi smo i feministički forum.Kada skupimo dosta članova,postati ćemo partner stranici za prava žena.Pomognite nam u tome,jer vašom registracijom bliže smo svome cilju.Hvala vam.

https://feminist.forumcroatian.com
https://feminist.forumcroatian.com
feminist.org•forum s dušom
Osjećate li se ponekad pomalo drugačije od svojih vršnjaka?Volite li ples?Ili možda glazbu?Pišete li priče i pjesmice kao iz šale?Volite li,bolje rečeno,umjetnost?Onda je ovo pravo mjestašce za vas.Naš maleni,ali topli forum sadržava razne diskusije o umjetnosti,bilo kakvoj vrsti.
Imamo i biblioteku i kino,radionice,denvnike i RPG.
Imamo i sjajnu ekipu s kojom se uvijek možete dobro zabaviti te uklopiti.
No,osim toga,mi smo i feministički forum.Kada skupimo dosta članova,postati ćemo partner stranici za prava žena.Pomognite nam u tome,jer vašom registracijom bliže smo svome cilju.Hvala vam.

https://feminist.forumcroatian.com
https://feminist.forumcroatian.com

You are not connected. Please login or register

Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down  Poruka [Stranica 1 / 4.]

1Enrique Iglesias's House Empty Enrique Iglesias's House čet kol 11, 2011 11:11 am

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
Enrique Iglesias's House 2movzvd

2Enrique Iglesias's House Empty Re: Enrique Iglesias's House čet kol 11, 2011 11:12 am

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
- Pokuca Demi.-

3Enrique Iglesias's House Empty Re: Enrique Iglesias's House čet kol 11, 2011 11:15 am

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
Krenuo je u šetnju sa svojim psom, ali nije čuo kucanje, pa kad je otvorio vrata zabio se u djevojku koja je stajala. (XD)

"Uh!" odmakne se unazad.
"Izvini, nisam čuo kucanje." osmjehne se.

4Enrique Iglesias's House Empty Re: Enrique Iglesias's House čet kol 11, 2011 11:21 am

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
( hahahhaa xDD)
- Pošto je pala na pod ustane se.-
Um, u redu je - Nasmiješi se.-
Ja sam Demi

5Enrique Iglesias's House Empty Re: Enrique Iglesias's House čet kol 11, 2011 11:41 am

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
*Nasmiješi se*
"Enrique. Drago mi je."

"Čekaj, ti si Demi...ummm, Lovato?" pogleda u nju. XD

6Enrique Iglesias's House Empty Re: Enrique Iglesias's House čet kol 11, 2011 11:41 am

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
Um.. aham jesam - Nasmiješi se blago.-

7Enrique Iglesias's House Empty Re: Enrique Iglesias's House čet kol 11, 2011 11:59 am

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
"Ma odmah si mi bila poznata, pa zato.." nasmiješi se.

"Ovaj, hoćeš li ući?"

8Enrique Iglesias's House Empty Re: Enrique Iglesias's House čet kol 11, 2011 12:03 pm

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
Hm, može ako ne smetam

9Enrique Iglesias's House Empty Re: Enrique Iglesias's House čet kol 11, 2011 12:09 pm

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
"Ma ne smetaš. Blake može čekati." pokaže na psa i nasmiješi se, te ga pusti u dvorište i zatvori vrata.

10Enrique Iglesias's House Empty Re: Enrique Iglesias's House čet kol 11, 2011 12:11 pm

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
- Nasmiješi se pa uđe.-
Dobro

11Enrique Iglesias's House Empty Re: Enrique Iglesias's House čet kol 11, 2011 12:28 pm

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
"Hoćeš li popiti nešto?"

12Enrique Iglesias's House Empty Re: Enrique Iglesias's House pet kol 12, 2011 7:41 am

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
Hm, može čašu vode - Nasmiješi se.-

13Enrique Iglesias's House Empty Re: Enrique Iglesias's House pet kol 12, 2011 7:48 am

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
*Donese joj čašu vode*

"Pa, otkud ti ovdje? Mislim, jesi li možda trebala nešto važno?" osmjehne se.

14Enrique Iglesias's House Empty Re: Enrique Iglesias's House pet kol 12, 2011 7:54 am

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
Hvala -Popije malo.-
Pa.. u stvari jučer sam se doselila i htjela sam upoznati susjedstvo.

15Enrique Iglesias's House Empty Re: Enrique Iglesias's House pet kol 12, 2011 7:59 am

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
"Aaa super. Imam novu komšinicu." nasmiješi se.

"Odmah da ti kažem, ovaj kraj je mrtav. Samo dosadni, stari bogataši žive ovdje..." namršti se.

16Enrique Iglesias's House Empty Re: Enrique Iglesias's House pet kol 12, 2011 8:00 am

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
- Smije se.-
Odlično, kao da sam otišla u starački dom

17Enrique Iglesias's House Empty Re: Enrique Iglesias's House pet kol 12, 2011 8:08 am

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
*Nasmije se*
"Tako nekako. Ali eto, barem imaš dobrog susjeda." smije se.

18Enrique Iglesias's House Empty Re: Enrique Iglesias's House pet kol 12, 2011 8:10 am

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
- Okrene se oko sebe.-
Oh, još netko živi s tobom? Mislim kad si rekao dobrog susjeda, ne znam koliko je u redu da pričaš o sebi u 3. licu, tako da - Slegne ramenima uz osmijeh.-

19Enrique Iglesias's House Empty Re: Enrique Iglesias's House pet kol 12, 2011 8:15 am

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
*Nasmije se*
"Heej, samo sam htio da se bolje osjećaš. A i nema izbora, ili ja ili 60-godišnjaci kao dobri susjedi." nasmije se.

20Enrique Iglesias's House Empty Re: Enrique Iglesias's House pet kol 12, 2011 8:17 am

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
- Nasmije se.-
Hmm, ne znam, meni su oni baš slatki -Zeza se.-

21Enrique Iglesias's House Empty Re: Enrique Iglesias's House pet kol 12, 2011 8:26 am

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
*Nasmije se*
"Poslije 10 sati nema muzike, nema društva do kasno, zabava, nema ničega." nasmije se.

22Enrique Iglesias's House Empty Re: Enrique Iglesias's House pet kol 12, 2011 8:27 am

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
Kvragu, izgleda da ću se onda ipak morati družiti s tobom - Nasmije se.-

23Enrique Iglesias's House Empty Re: Enrique Iglesias's House pet kol 12, 2011 8:33 am

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
*Smije se*
"Hah, rekao sam ti." nasmije se.

24Enrique Iglesias's House Empty Re: Enrique Iglesias's House pet kol 12, 2011 8:40 am

oneloveoneheart.

oneloveoneheart.
Reporter
Reporter
Hmm, pa dobro onda. - Nasmiješi se.-

25Enrique Iglesias's House Empty Re: Enrique Iglesias's House pet kol 12, 2011 8:43 am

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
"Pa, zašto si se doselila ovdje?" osmjehne se xDD

Sponsored content


Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 4.]

Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.