feminist.org•forum s dušom
Osjećate li se ponekad pomalo drugačije od svojih vršnjaka?Volite li ples?Ili možda glazbu?Pišete li priče i pjesmice kao iz šale?Volite li,bolje rečeno,umjetnost?Onda je ovo pravo mjestašce za vas.Naš maleni,ali topli forum sadržava razne diskusije o umjetnosti,bilo kakvoj vrsti.
Imamo i biblioteku i kino,radionice,denvnike i RPG.
Imamo i sjajnu ekipu s kojom se uvijek možete dobro zabaviti te uklopiti.
No,osim toga,mi smo i feministički forum.Kada skupimo dosta članova,postati ćemo partner stranici za prava žena.Pomognite nam u tome,jer vašom registracijom bliže smo svome cilju.Hvala vam.

https://feminist.forumcroatian.com
https://feminist.forumcroatian.com
feminist.org•forum s dušom
Osjećate li se ponekad pomalo drugačije od svojih vršnjaka?Volite li ples?Ili možda glazbu?Pišete li priče i pjesmice kao iz šale?Volite li,bolje rečeno,umjetnost?Onda je ovo pravo mjestašce za vas.Naš maleni,ali topli forum sadržava razne diskusije o umjetnosti,bilo kakvoj vrsti.
Imamo i biblioteku i kino,radionice,denvnike i RPG.
Imamo i sjajnu ekipu s kojom se uvijek možete dobro zabaviti te uklopiti.
No,osim toga,mi smo i feministički forum.Kada skupimo dosta članova,postati ćemo partner stranici za prava žena.Pomognite nam u tome,jer vašom registracijom bliže smo svome cilju.Hvala vam.

https://feminist.forumcroatian.com
https://feminist.forumcroatian.com

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Prethodna tema Sljedeća tema Go down  Poruka [Stranica 4 / 4.]

1Enrique Iglesias's House - Page 4 Empty Enrique Iglesias's House čet kol 11, 2011 11:11 am

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
First topic message reminder :

Enrique Iglesias's House - Page 4 2movzvd


76Enrique Iglesias's House - Page 4 Empty Re: Enrique Iglesias's House pon kol 15, 2011 7:44 pm

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
"O,stvarno?" pogleda je tako da odmah poželiš da umreš (ahahaha xD)

"Znači imam vremena da razmislim." osmjehne se.

77Enrique Iglesias's House - Page 4 Empty Re: Enrique Iglesias's House uto kol 16, 2011 8:15 am

Poisoned•Miss

Poisoned•Miss
This man is gonna be my death. ♥
This man is gonna be my death. ♥
Nakratko razdvoji usnice kada ju tako pogleda a onda se pribere i osmjehne. -Ako se ne potrudiš dovoljno, smišljaj ti želju cijelu vječnost jer ju dobiti nećeš.- nasmije se.

78Enrique Iglesias's House - Page 4 Empty Re: Enrique Iglesias's House uto kol 16, 2011 4:46 pm

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
"Da me poznaješ, znala bi da se ja uvijek trudim." nasmije se.

79Enrique Iglesias's House - Page 4 Empty Re: Enrique Iglesias's House sri kol 17, 2011 1:00 pm

Poisoned•Miss

Poisoned•Miss
This man is gonna be my death. ♥
This man is gonna be my death. ♥
-Ali ne poznajem te.- uzdahne pa se nasmije. -Još.-

80Enrique Iglesias's House - Page 4 Empty Re: Enrique Iglesias's House sri kol 17, 2011 1:45 pm

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
"Upravo tako. Ne još." nasmiješi se.

"Pa, odakle si? Mislim, ne izgledaš mi kao da si SAD-a. Ime, i taj izgled, nije mi američki." nasmije se.

81Enrique Iglesias's House - Page 4 Empty Re: Enrique Iglesias's House sri kol 17, 2011 4:34 pm

Poisoned•Miss

Poisoned•Miss
This man is gonna be my death. ♥
This man is gonna be my death. ♥
-I pomalo naglasak, ha?- osmjehne se. -Sviđa mi se što si primjetio. Pazi ovo; Nizozemka sam.-

82Enrique Iglesias's House - Page 4 Empty Re: Enrique Iglesias's House čet kol 18, 2011 2:26 pm

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
"Pa naravno da sam primijetio. Čim si ušla ovamo." osmjehne se.

"Wow, Nizozemska! Nikad ne bih rekao." smije se.

83Enrique Iglesias's House - Page 4 Empty Re: Enrique Iglesias's House ned kol 21, 2011 7:36 pm

Poisoned•Miss

Poisoned•Miss
This man is gonna be my death. ♥
This man is gonna be my death. ♥
Nasmije se. -Većina vas tu nikada nije ni čula za Nizozemsku.-

84Enrique Iglesias's House - Page 4 Empty Re: Enrique Iglesias's House pon kol 22, 2011 1:37 pm

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
"Ma nemoj, ja jesam." nasmiješi se.

"Želiš reći da smo mi AMerikanci neobrazovani?" xD smije se

85Enrique Iglesias's House - Page 4 Empty Re: Enrique Iglesias's House pon kol 22, 2011 1:38 pm

Poisoned•Miss

Poisoned•Miss
This man is gonna be my death. ♥
This man is gonna be my death. ♥
-Želim reći upravo to.- nasmije se. -A inače, i ti imaš taj svoj potisnuti španjolski naglasak.- primijeti.

86Enrique Iglesias's House - Page 4 Empty Re: Enrique Iglesias's House pon kol 22, 2011 3:29 pm

~redhead.

~redhead.
Bloger
Bloger
"Ali ima i izuzetaka." osmjehne se.
"Ja sam uvijek bio super učenik i obožavao sam geografiju."

"Aha. Ja volim svoj naglasak. I više volim španjolski nego engleski." nasmiješi se.

87Enrique Iglesias's House - Page 4 Empty Re: Enrique Iglesias's House pon kol 22, 2011 7:13 pm

Poisoned•Miss

Poisoned•Miss
This man is gonna be my death. ♥
This man is gonna be my death. ♥
-Španjolski naglasak je sexi.- slegne ramenima.

Sponsored content


Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]  Poruka [Stranica 4 / 4.]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.